Opeens weer meer last van Reflux met 11 mnd?

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door Leonora86, 12 jun 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Leonora86

    Leonora86 Actief lid

    29 jan 2014
    108
    0
    0
    NULL
    NULL
    Zijn er moeders met ervaring met kindjes die met 10,11,12 maanden toch weer meer last van Reflux kregen? Mijn zoontje reageerde na 7 mnd onvoldoende op Ranitidine, daarna over op Losec en ging super, maar laatste week en met name de avonden is het weer superonrustig zijn, niet willen liggen, spugen, boeren, hikken... Ik twijfel nu dus of hij ook niet meer voldoende reageert op Losec..
     
  2. Leonora86

    Leonora86 Actief lid

    29 jan 2014
    108
    0
    0
    NULL
    NULL
    Helemaal niemand?
     
  3. Jekil

    Jekil Actief lid

    29 sep 2012
    392
    1
    16
    Leerkracht VSO
    Rotterdam
    Nee, sorry. Wel dagen dat t spugen ineens weer erger werd, maar dat ging vanzelf na een paar dagen ook weer over
     
  4. skiwi

    skiwi Fanatiek lid

    15 jun 2012
    4.270
    402
    83
    Vrouw
    Mijn dochter kreeg ontzettend veel last toen ze veel op haar buik ging liggen, dus met het tijgeren enzo. En als ze ging zitten. Ze heeft er nooit medicijnen voor gehad, maar tot 14 maanden had ze heel veel last.
     
  5. Wachtende

    Wachtende Fanatiek lid

    29 nov 2011
    4.414
    0
    0
    Ja, ze ging toen lopen en werd nog actiever...dus reflux werd even erger. Na een maand of twee werd het echt opeens heel rustig
     

Deel Deze Pagina