Kindje al voelen bij 10 weken?

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Lelietje85, 13 okt 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lelietje85

    Lelietje85 Bekend lid

    25 aug 2015
    693
    425
    63
    NULL
    NULL
    Hi allemaal,

    Ik heb het idee dat ik t kindje al enorm voel bewegen in mn onderbuik. Of zijn dat gewoon de hormonen die door mn lijf gieren?

    Wie heeft/had dat ook?
     
  2. RoGiJuLi

    RoGiJuLi VIP lid

    15 apr 2011
    55.037
    15.633
    113
    Nabij Utrecht
    Is het je eerste kindje??
     
  3. duplo

    duplo Lid

    17 dec 2013
    94
    0
    6
    NULL
    NULL
    Naar wat ik weet heeft de baby op deze termijn de kracht nog niet om door die dikke baarmoederwand heen te komen zodat jij het voelt. Het kunnen wel je aderen (?) zijn, omdat er meer bloed doorstroomt.
     
  4. Lelietje85

    Lelietje85 Bekend lid

    25 aug 2015
    693
    425
    63
    NULL
    NULL
    het is inderdaad mn eerste kindje
     
  5. RoGiJuLi

    RoGiJuLi VIP lid

    15 apr 2011
    55.037
    15.633
    113
    Nabij Utrecht
    Nee hoor, ik voelde deze ook al met 10 weken, maar het is dan ook mijn 5e zwachap. Dan us het sneller te voelen.

    Bij de eerste zwschap is 10 wkn wel extreem vroeg en zal je heel af en toe een kriebel voelen maar geen bewegingen ;);) het zit dan nog achter je schaambot ;)

    Als het je eerste is dan denk ik eerder dat het je darmen zijn. Dat lijkt heel veel op baby bewegingen ;)
     
  6. RachelleNM

    RachelleNM Fanatiek lid

    19 aug 2015
    3.329
    2.135
    113
    Vrouw
    Met 10 weken zit je baby nog achter je schaambot, kleine kans (zeker omdat het je eerder zwangerschap is) dat het je kindje is die je voelt. Het kunnen ook je darmen zijn, die 'verplaatsen' zich om je baby wat meer ruimte te geven :p

    Zelf voelde ik wat licht getrappel met ong 16 weken (vorige week dus :p). Daarvoor al wel een goede anderhalve week wat gefladder.
     
  7. hoop28

    hoop28 Fanatiek lid

    29 apr 2015
    1.247
    550
    113
    Vrouw
    Ik vind het wel erg vroeg, aan de andere kant voelde ik eind 11 week ook al "plopjes". Maar, ik heb pds, allergieën etc. Ik ken hierdoor mijn lichaam heel goed. En dit was absoluut niet mijn blaas of mijn darmen.

    Vrouwen die al vaker zwanger zijn geweest voelen het eerder. Dit komt onder andere ook doordat zij het gevoel herkennen. Maar als je al iets voelt is het bijna niet op te merken. Dus het kan, maar kans is ook groot dat het iets anders is wat je voelt.
     
  8. Babsien

    Babsien Niet meer actief

    Als het je eerste kindje is, denk ik ook dat het je darmen zijn die je voelt. Ik voelde hem pas rond 20 wk (1e) goed, maar rond week 16 al af en toe kriebels in mijn buik, alsof er een vlindertje vloog :) Daar voor voelde ik nog niets, behalve mijn rommelende darmen die plaats aan het maken waren voor de groeiende baarmoeder :)
     
  9. flowersoflove

    flowersoflove Bekend lid

    15 nov 2013
    811
    0
    16
    Kinderopvang
    Ik was ook vrij vroeg (rond de 13 weken, echt plopjes) maar voor een eerste is dat al heel vroeg, laat staan 10 weken! Maar goed, de wonderen zijn de wereld nog niet uit.
     
  10. Lelietje85

    Lelietje85 Bekend lid

    25 aug 2015
    693
    425
    63
    NULL
    NULL
    het voelt inderdaad vlinderig, plopjes heb ik ook maar dat zijn duidelijk m'n darmen...naja..het maakt ook niet uit wat het is, er is in eider geval nog actie daaronder:D
     
  11. PeAn

    PeAn Niet meer actief

    Het kan weldegelijk dat je je kindje al voelt.

    De eerste voelde ik met 13.5 weken, de tweede met 10.3 weken en de derde met 9.2
    De derde was zelfs met 11 weken al voelbaar vanaf buitenaf!
    Mijn oudste en ex en een vriendin hebben haar toen al gevoeld. Met 11.3 een echo en daar zag ik wat ik voelde. De echoscopiste vond het erg leuk en heeft nest even een tijdje 'gespeeld met de baby'

    Nadeel voor mij was dat dat vele bewegen bleef en madam zo hard trapte dat mijn buik helemaal blauw kleurde en mijn ribben kregen ook ferme trappen. Zelfs tijdens de persweeën bewoog het dametje nog vollop. En nu is het nog steeds een woelwater.

    Wat bij mij de twijfel weghaalde was om mijn hand op mijn buik te leggen voor een tijdje en dan mijn hand te verplaatsen. De bewegingen volgende echt de warmte van mijn hand.

    Geniet van deze kleine zachte bewegingen. Ze zijn binnen no time krachtiger.

    Ik ben nu 4.4 weken zwanger en kijk alweer uit naar die eerste zachte bewegingen. Zo bijzonder 💖
     
  12. Scarlett1985

    Scarlett1985 Fanatiek lid

    5 jul 2014
    1.420
    0
    36
    Lijkt me erg vroeg voor de eerste.. ik voelde mijn kindje met 17 weken voor het eerst. en dat was echt gekriebel zeg maar.
     
  13. mamavjulia

    mamavjulia Fanatiek lid

    13 jan 2012
    1.194
    0
    0
    Het kindje meet ongeveer 3cm.en zit achter je schaambot. Dus buiten een plopje wat je zou kunnen voelen lijkt het mij echt onmogelijk.

    Niet dat ik het je niet gun. Ik denk eerder dat de darmen aan het bewegen zijn. Nog ff een aantal weken geduld en dan hopelijk een lekker spartelende baby.


    Geniet ervan
     
  14. Flynnie11

    Flynnie11 Bekend lid

    8 aug 2013
    939
    81
    28
    Vrouw
    Ik voelde mijn tweede al rond 8/9 weken en kon tijdens de echo, met het beeld op stil, ook precies vertellen wanneer hij druk was. Het kan dus wel, sommige mensen hebben nu eenmaal meer gevoel in de baarmoeder dan anderen
     
  15. Ingtwiede

    Ingtwiede Actief lid

    18 jul 2013
    299
    52
    28
    Ik heb het idee dat ik vandaag met 11 weken de kleine ook gevoeld heb.
    Een heel zacht plopje ter hoogte van mijn schaambot, bij de eerste voelde ik dit bij 13 weken en kon volgens de vk toen heel goed de baby zijn.
    Herkende het gevoel dan ook direct.
     
  16. Alva

    Alva Niet meer actief

    Wat grappig, ik liep met dezelfde vraag !
    Ik lag van de week in bed en zou toch zweren dat ik de baby voelde bewegen. Mijn darmen zijn helaas al een tijdje van slag, dus die ploppen herken ik wel en die zijn duidelijk anders.

    Maar ik dacht, nee dat kan vast niet de baby al zijn die ik voel.
    Misschien dus toch wel !? :)

    PeAn: Gefeliciteerd met je zwangerschap !!!!! :D
     
  17. PeAn

    PeAn Niet meer actief


    Dank je wel! :D

    Wat gaaf dat je je kleintje al hebt gevoeld! Gaat je zwangerschap tot nu toe voorspoedig? En weten je andere kinderen het al?

    Sorry ts voor de vervuiling in je topic
     

Deel Deze Pagina