Met biobim. Is rijstmeel geloof ik verkrijgbaar via natuurwinkel / internet. Maar waarom wil je pap maken?
Dat kan, met bambix of biobim. Wel moet je de melk eerst flink verhitten, anders blijft de pap vloeibaar.... Wel zonde dus, want zo gaan de goede stoffen in je melk verloren.
Hier ook. Bambix fijne granen is vanaf 6 maanden en kan ook door het fruit of de groenten, dan krijg je ook een soort pap. Pap met borstvoeding maken is moeilijker omdat het niet goed bindt, ik heb weleens 100 ml gemengd met twee eetlepels Bambix en dat bleef erg vloeibaar. Dochter heeft het lekker opgegeten van een lepeltje
Met Biobim is pap maken heel goed te doen en hoef je niet heel erg te verhitten. Ik doe gewoon een flesje in de flessenwarmer opwarmen en daar de pap doorheen roeren. Je moet alleen zorgen dat je niet te veel met een afgelikt lepeltje door de pap roert want door de enzymen in speeksel wordt de pap weer vloeibaar.