Kindje overleden. Waar maak IK me dan druk om?

Discussie in 'De lounge' gestart door Minny, 21 feb 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Minny

    Minny Fanatiek lid

    26 sep 2007
    4.647
    2
    0
    Ik hoorde net dat er een klein kindje uit mijn woonplaats is overleden aan een tumor.
    Wat verschrikkelijk is zoiets he?

    En ik me maar druk maken over domme dingen.....
     
  2. xd24

    xd24 VIP lid

    27 feb 2010
    6.406
    0
    36
    Brabant!
    He bah wat naar.
    Ja als je zoiets hoort dan denk je waar maak ik me toch druk om he?
     
  3. ingef

    ingef VIP lid

    30 aug 2009
    5.619
    1
    0
    NULL
    NULL
    zet je weer met beide benen op de grond he?..heftig hoor!
     
  4. Maud77

    Maud77 Fanatiek lid

    27 aug 2007
    2.193
    0
    0
    Maastricht
    Zo zie je maar....
    Ben een lange tijd geleden gestopt om me druk te maken om dingen waar je je niet druk over hoeft te maken.
    Zolang ik een gezond kind heb,mijn ouders gezond zijn en ik mijn heerlijk gezin heb,maak ik me nergens druk om.
    En rekeningen die nog niet betaald zijn?
    Lekker boeiend,die betaal ik wel wat later..
     
  5. Napoleon

    Napoleon VIP lid

    19 jan 2009
    11.632
    0
    0
    Docente
    Het is heel erg dat er een kindje is overleden. Maar jouw leven is jouw leven. Het is toch helemaal niet raar dat jij je drukt maakt om jouw dingen? Ik zou me hier niet te druk om maken ;)
     
  6. Aszz

    Aszz Niet meer actief

    Nou ik ben dat ook gaan beseffen. Door een ziekte heel dicht bij ons, denk ik vaak WTF maak ik me nu weer druk om? Dan ga ik met de kinderen knuffelen, wandelen en spelen en laat de boel even de boel.
    Het leven draait niet om geld, rekeningen, boodschappen of debuurvrouwhaarnieuwevriend. Mijn kinderen, ons gezin, daar draait het om. En de tijd gaat zo hard, en het leven is zo kort.
    Genietengenietengenieten!
     
  7. MelanieL29

    MelanieL29 Bekend lid

    9 aug 2006
    803
    0
    0
    Inderdaad lekker genieten. Alleen wel eens jammer dat mensen dat zo snel vergeten. Life can be short!
     
  8. Sallie

    Sallie VIP lid

    27 sep 2008
    8.257
    292
    83
    Voor de klas
    Noord-Holland
    Het is altijd een beetje dubbel.. Het zet je inderdaad wel met beide benen op de grond, dat is weleens nodig. Maar toch vind ik vaak dat als mensen ergens mee zitten er snel wordt gezegd "nou, ja het kan veel erger want bij die en die... ". En zo wordt alles weggestopt.. Dus inderdaad. Je moet realistisch blijven maar niet alles maar wegwuiven.

    Vind ik ;)
     
  9. draga

    draga Fanatiek lid

    4 feb 2010
    1.657
    0
    36
    3 baantjes in de schoonmaak. Eindelijk werk!
    drentse land
    Dat is mens eigen. Omdat het verschrikkleijk is als zo'n klein kind of andere kinderen zo vroeg moeten gaan.
    Dan word je met de neus op de feiten gedrukt en prijs je je gelukkig met je gezinnetje. En als moeder zijnde snap je het verdriet.
     
  10. crisje

    crisje Fanatiek lid

    5 aug 2006
    2.974
    1
    0
    brabant
    Zo herkenbaar.
    Mijn petekindje, zoontje van mijn zus, is op 4 jarige leeftijd ziek geworden (aml) en op zijn 6e overleden.
    Als ik mij nu ergens druk over zit te maken, want tuurlijk gebeurt dat nog eens, denk ik, mens zit niet zo te zeiken, er zijn ergere dingen.

    Mijn zus is dus ook anders in t leven gaan staan.
    Droomde samen met haar man al jaren over wonen in frankrijk.
    Je raad het al, daar wonen ze nu met hun 5 kinderen.
    Vandaag leef je, morgen kun je dood zijn.
     
  11. stampvamp

    stampvamp Fanatiek lid

    30 jan 2007
    1.719
    0
    0
    zelfstandig ondernemer
    vreselijk zoiets bah!
    kan me voorstellen dat je dan weer met beide benen op de grond gezet word en denkt waar maak ik me druk om..
    kan daar zelf ook een houtje van hoor me druk maken om dingen waarvan ik achteraf denk waar gaat het over..
    maar heeft ook vaak te maken met niet lekker in mn vel zitten..
    maar als je dan zoiets vreselijks hoort of leest of op t nieuws zit dan ga je wel even nadenken ..

    dat is toch het ergste wat je kan overkomen :( wat is de wereld soms toch oneerlijk he :(
     
  12. Daar ben ik het helemaal mee eens. Natuurlijk zijn zulke dingen ontzettend heftig en staan ze bovenaan het lijstje met dingen waarvan je wilt dat ze jou nooit overkomen, maar dat betekent natuurlijk niet dat je je niet druk mag maken om je eigen 'problemen', want die worden hier niet minder van! Als ik moest kiezen zou ik ook liever diep in de schulden zitten en dakloos zijn dan dat ik Damien moest verliezen, maar het eerste voorkom ik ook liever, en als dat wél zou gebeuren zou ik me toch ook behoorlijk klote voelen en me ontzettend veel zorgen maken ;)
     
  13. Loesjuh

    Loesjuh Niet meer actief

    Hier ook zulk klote nieuws gelezen vanmorgen op een hondenforum waar ik altijd kom. Kindje van 1,5 overleden aan een tumor, hoe oneerlijk!
     

Deel Deze Pagina