Hallo meiden. Onze zoon van 1,5 jaar heeft al 5 dagen diarree. Hij lijkt er verder geen last van te hebben. Drinkt en eet. Verder prima! Wanneer zouden jullie naar de dokter gaan? Verder speelt hij ook gewoon etc! Groetjes Meis!
Met 5 dagen zou ik toch de huisarts even bellen. Die geven dan wel aan of ze hem willen zien. Wel voldoende plasluiers?
Ja plassen doet hij wel gelukkig! Heb op Google gekeken en lijkt op peuterdiarree. Weet alleen. Niet of ik daar ook mee heen moet.
Drinkt hij misschien veel appelsap? Daar kunnen ze inderdaad peuterdiarree van krijgen. Als dat niet even het geval is, even de volgende link lezen en of je nog iets aan de voeding kan doen. En anders zou ik toch even de huisarts bellen. https://www.bernhoven.nl/patientenfolders/folders-dietetiek/voedingsadvies-bij-peuterdiarree-1-tot-4-jaar/
Bedankt voor de reacties. Ik kijk het nog even aan. Anders donderdag maar even naar de dokter. Nu heeft hij natuurlijk super rode billen en schreeuwt moord en brand tijdens verschonen. Wat kan ik het beste smeren denken jullie?
Zinkolie voor de billen, lekker smeerbaar. Wel dun aanbrengen. Wordt in de zorg ook veel gebruikt voor preventie.