Ook van mij van harte gefeliciteerd! Wat heerlijk dat er na zo'n spannende tijd toch goed nieuws is gekomen. Goed dat je onder controle blijft, dat is wel zo'n veilig idee. Geniet maar lekker van deze opluchting samen!
Wat een goed nieuws voor jullie,wat een opluchting .. Hopelijk kan dit kleintje nu heerlijk onbezorgd groter groeien, fijn dat jullie nu goed in gaten worden gehouden.
Wat heerlijk! Wat een super nieuws! En dat het kindje aan de kleine kant is, da's niet zo erg, toch? Hier spreekt de mama van een meisje wat te klein was bij de geboorte. Omdat ze wel (bijna) voldragen was, en de bevalling vanzelf op gang kwam (maw het lichaam vond dat ze er klaar voor was, er zat al geen huidsmeer op haar lijfje), heeft ze wel nog even in het ziekenhuis gelegen maar dan zonder slangetjes en draadjes en andere toeters en bellen. Ze mankeerde immers niks, ze moest alleen op gewicht komen en leren drinken (want dat deed ze in het begin niet, maar als ze dat wel goed had gedaan, was ze nog eerder mee naar huis gegaan!). Dat groeien dat komt wel! Ik wens je een hele fijne (rest van je) zwangerschap!
Ik heb zojuist dit topic in 1 zucht vol spanning uitgelezen! Wat een rot tijd is het geweest en nu dan heel goed nieuws! Ik weet zeker dat de rest ook helemaal goed komt!
Ik heb het al 10x allemaal gelezen, en was zo bang voor de uitslag toen er maar geen reactie kwam. Maar gelukkig is het niet altijd negatief en gelukkig kunnen jullie nu weer gaan genieten. Wat een enorme opluchting. Gefeliciteerd hoor!
Hallo Miek, Sorry, ik lees nu pas je verhaal. Wat een verhaal zeg en wat zullen jullie je ook een zorgen hebben gemaakt. Ik ben blij voor jullie dat het kindje toch gezond is. Dit alles geeft mij ook weer een geruster gevoel. Ik wens je verder nog een hele fijne zwangerschap. Liefs, Mirjam
Miek, wat een fijn bericht hebben jullie gekregen en goed dat je dit flink gevierd hebt.... enne hou die kleine inderdaad maar zo lang mogelijk bij je. goede zwangerschap verder karin
Ik heb dit topic net pas voor het eerst gelezen. Wat moeten jullie het moeilijk hebben gehad en wat zal de opluchting groot zijn geweest. Ik wens je verder een hele voorspoedige zwangerschap toe en ik hoop dat je je wondertje zo lang mogelijk bij je mag dragen.
Wat een geweldig nieuws voor jullie. Hoop dat je zwangerschap nog lang mag duren en wens dat jullie kleintje snel heel hard gaat groeien en straks gezond ter wereld gaat komen. Silly
Wat een geweldig nieuws! Klim snel weer op die roze wolk! Lekker genieten van het goede nieuws. Oh, wat fijn voor jullie! liefs, Cleo