Hoi Meiden, Wilde even met jullie delen dat ik heerlijk een plakje warme cake zit te eten mmmmm (de kontjes zijn al op ). Manlief heeft erop aangedrongen, had niet veel zin om te bakken, maar ben blij dat ik het wel gedaan heb ! Nu maar hopen dat ik me in kan houden en niet de halve cake opeet, ben al een keer heeeeeeeeeeel misselijk geweest na het eten van een halve warme cake.
Ja Sorry maar moest het ff delen ! O k kan digitaal wel een plakje PBen , maar of ie warm en lekker is weet ik niet .
en waar slaat dit op? Vind je dit normaal om hier te posten ofzo? terwijl wij allemaal aan de karige wortelen zitten.
Jazeker, er zijn zoveel meer lekkere dingen op deze aardbol om te eten dan karige wortelen , wilde ik jullie toch even op wijzen . Voor t geval dat je dacht dat dat het enige was om te eten
Hahaha toe maar, maak ons maar weer lekker. Hoop dat ie goed smaakt en dat je er niet msselijk van wordt,
Ja en dan heb je heel wat cakes nog te bakken als je heel zwangerschapspagina een plakje uit wilt delen. Er zitten duizenden leden.
Ik zit hier van een muffin met stukjes chocolade te smullen....eigenhandig versiert door mn neefje vanmiddag