Gelukkig heeft onze H&M een toilet voor kinderen zelfs met een aankleedkussen zodat je de kleintjes ook verschonen kan!
Jeetje, want een discussie hier! Waar ben je naar de h&m geweest? Dan weet ik dat ik daar niet meer ga, want moet nu ook vaak plassen Ik winkel het laatste jaar bijna altijd in Maastricht en daar heb ik eigenlijk nog nooit problemen gehad. Als ik eerlijk moet zijn, vind ik het personeel daar vaak vriendelijker dan hier. Ik werk bij een gemeentebestuur en wij zijn verplicht om mensen die hun behoefte moeten doen, naar het toilet te laten gaan. Dat is trouwens voor alle gemeentebesturen (in België toch).
In New York heb je trouwens in zowat elke winkel een openbaar toilet. Heb je nu niets, maar toch . De H&M is sowieso een beetje een rotwinkel vind ik. Leuke kleding dat wel, maar wat betreft service en vriendelijkheid niet.
Schandalig gewoon! Ik snap best dat regels, regels zijn. Maar het gaat om een kind! Ik had het laatst ook meegemaakt, alleen niet bij de h&m. Ik ben toen ook snel naar buiten gegaan en heb toen mijn zoon tegen het muurtje laten plassen... Hij was toen net zindelijk en kon niet van hem verlangen dat hij het moest ophouden tot we een wc gevonden hadden!
Dat weet ik bijna wel zeker.... En dat zullen denk ik ook geen kleine bedragen zijn die daar in de kluis liggen. Daarom kan ik me heel goed voorstellen dat als er geen openbaar toilet is zo'n winkel hun personeelstoilet niet door klanten laat gebruiken. Dat moeten ze alleen dan wel even netjes uitleggen. Neemt niet weg dat het voor zo'n kleintje heel erg vervelend is, vind ik ook, maar even heel zwart wit bekeken, is het uiteindelijk niet het probleem van de winkel dat jou kleintje naar het toilet moet.
Ik vind dat je niet over het feit , dat het kindje niet naar wc mocht, mag vallen. Het mag , dan heb je mazzel, of het mag niet en dan heb je pech. In dit geval mocht het niet dus dan moet je een andere oplossing zoeken. Wel vind ik dat je terecht kunt klagen over de manier waarop men je dat meedeelt. Dat moet met fatsoen in een winkel vind ik. Maar de nee moet je nu eenmaal accepteren. Ze verkopen daar kleding en zijn geen openbaar toilet. Fijn dat er H&M's zijn waar dit wel is maar jij had dus gewoon pech dat het bij jullie niet is vind ik.
Regels zijn regels of het nu een kind of een zwangere vrouw of een puber is. Waarom zo moeilijk doen? stel ze laten 1 iemand naar de wc gaan op een dag volgende week zijn het er 10 op een dag enz. Ik vind dat ze niks fout hebben gedaan. Ik was een keer met mijn man zijn oma in de stad ze mocht in die winkel ook niet naar de wc en werd erg boos vind ik niet terecht mensen moeten zich aan de regels houden.
Het was de H&M in Sint-Truiden! Het personeel in de nieuwe H&M van Hasselt vind ik ook wel meevallen, maar hier zijn het echt allemaal brutale "bakvissen"! Jeetje als ik sommige van deze reacties hier lees, ben ik beschaamd om in onze westerse wereld te leven... wat een egoïsme van sommigen hier gelukkig zijn er toch nog een heleboel redelijke mensen die voor een kindje of zwangere/zieke een uitzondering kunnen maken Regels zijn regels, maar zijn regels er niet om er uitzonderingen op te maken? Ik ken geen enkele regel zonder uitzonderingen en ik strijd echt niet voor plasrecht voor iedereen in elke winkel hoor! Enkel een beetje menselijkheid voor een kind dat zelfs zonder zijn mama wou meegaan, ZO dringend was het, zonder granaat of zo
Ik heb al in verschillende winkels meegemaakt dat mijn kleine meid niet mocht plassen en werd daar elke keer pissig over. Ik kan er met mijn pet niet bij dat dit het beleid van een (kinder)kledingwinkel is.
Ja daar zat ie tenminste, weet niet hoe het met de verbouwing zit. Er stond daar altijd een tv met stoeltjes daarnaast zeg maar.
Ik vind de manier van reageren van de verkoopsters ook zeer kwalijk! Desondanks snap ik wel dat er geen gebruik gemaakt kan worden van het toilet...Ik werkte vroeger ook in een winkel en daar zat het toilet in onze piepkleine kantine, waar ook de prikborden met alle cijfers en bedragen hingen en waar ook de kluis stond, dus daar mocht het ook niet... Ik heb weleens iemand naar het toilet laten gaan wiens stoma losgeschoten was en je wilt niet weten wat voor gezeik ik van mijn RM heb gehad toen! Dus ik snap het wel als er geen uitzonderingen gemaakt kunnen worden, ook niet voor kleine kindjes want dan is er toch altijd een ouder bij die die informatie kan lezen en ziet waar de kluis staat, maar dat hadden de verkoopsters je ook gewoon even fatsoenlijk uit kunnen leggen! Moet wel zeggen dat ik de vriendelijkheid van het H&M personeel vaker ver te zoeken vind...
Ik moet er nog wel even aan toevoegen dat er 100 meter verderop een openbaar toilet én een cafetaria aanwezig waren in dat winkelcentrum... Ben ook aardig wat keren verrot gescholden omdat ik mensen weigerde (ik was de filiaalmanager, dus werd er altijd bij gehaald) en dat schelden deden mensen ook als ik netjes uitlegde waarom het niet kon en ze het openbaar toilet wees, wat je kon zien vanuit de winkel! Helaas waren ook wij door schade en schande wijs geworden; veel diefstal waar kleine kindjes als afleidingsmanoevre ingezet werden! Maar feit blijft dat je dat dan netjes kunt uitleggen als medewerker!
Als er een openbaar toilet is in een winkelcentrum begrijp ik het volkomen! Dan zou ik ook gewoon daar naartoe rennen!
mijn dochter moest heel nodig bij de leenbakker. ik vroeg netjes of ze naar de wc mocht maar nee dat kon niet zij de vrouw achter de kassa. ons meisje was toen net 1 week zindelijk en kon toennog niet lang ophouden. uiteindelij plaste ze dus in der broek en een hele plas op de grond bij de leenbakker. heb het lekker laten liggen en ben der ene nieuwe broek aan gaan geven bij de buren die helemaal niet moeilijk deden. andere winkels zoals bart de bakker, top1 toys etc mocht ik als hoogzwangere zonder problemen plassen. ook restaurants etc deden totaal niet moeilijk ook al bestede ik niks. hoogzwangere en kinderen kun je niet laten staan als winkel als je je klante wilt houden. niet overal is een openbaar toilet in de buurt helaas maar anders gaan we daar natuurlijk altijd heen. meestal stoppen we toch even bij de hema voor een drankje en een plasje
wat mijn laatst opviel bij de h&m in tilburg zowiezo niks te merken is van klantvriendelijk heid. ik had informatie nodig over kinderkleding wat betreft maten en bleek de vrouw niet eens nederlands te kunnen en vroeg of het in het engels kon. nou dus niet he. kan dondersgoed engels maar vertik om engels te gaan praten als ik in nederland shop. bleek dat de rest ook allemaal uit polen of weet ik veel waar van daan kwam.
nou heb dit wel eens gehad bij een reisburea.. ik moest zo nodig ik ontplofte zowat en ik mocht er niet even naar de wc.. nou we zijn we gegaan zonder een reis te boeken en snel de V&D in gerend ( ik had toen een blaas ontsteking en mocht er geen een even een plasje doen,,ik zou het niet vragen als ik niet op springen stond ) het was op het randje maar had de rest van de dag pijn in de buik van het moeten ophouden.. nou dat was voor hun dan maar minder geld he. ik snap waarom je in de meeste winkels niet zomaar naar de wc kan gaan maar er zijn uitzonderingen.. beetje beleeft is het wel en menselijk ook
oo en over klant vriendelijkheid gesproken ,, mijn man werd vandaag uit gesnauwd bij de super de boer omdat hij vroeg of een bepaald soort vlees nog zou binnen komen vandaag.. nou sorry hoor is toch een hele normale vraag als je daar werk ???? H&M hebben ze gewoon geen aandacht voor je, daar praten ze zelfs met elkaar als ze je spullen afrekent... de H&M hier is wel goed en netjes maar wat vragen ??? ik kan ze nooit vinden
Ik heb idd een kindje van 1 , Maar ook heel vaak nichtjes van ouder mee. Die op het moment dat ze zeggen dat ze moeten plassen echt wel de tijd hebben om op zoek naar een wc te gaan. Volgens mij heb je alleen heeeeeeeeeeeeeele hoge nood ,als je plassen al een tijdje uitsteld. Maar als ze thuis nog zijn geweest ,kunnen ze heus wel 5 min wachten op de wc. Want als er 5 mensen in de rij staan voor de wc moeten ze ook even wachten toch? Volgens mij gaat het jou niet zozeer om die hoge nood ,maar om het feit dat de H&m het gewoon niet toeliet. Dus nee denk niet dat wij elkaar hier over een jaartje nogmaals over spreken, want mijn mening en ervaring is ,dat ze best even 5 min kunnen wachten om in de tussentijd een wc te zoeken.