Klaag maar raak!

Discussie in 'De lounge' gestart door TotalBella, 16 jul 2022.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Muis2009

    Muis2009 Bekend lid

    29 jan 2018
    703
    387
    63
    Vrouw
    Ja, even klagen hier :| Woensdag staat het kinderfeestje van mijn zoon gepland wat we deels buiten vieren. Maar wat een weer joh :eek: ik hoop zo dat het meevalt... Mijn zoon heeft er wel veel zin in gelukkig.
     
  2. Mammavantwee

    Mammavantwee Niet meer actief

    Zelf totaal niet fit. Vind dat 1 van de pittigste dingen icm een gezin. Doorgaan terwijl je ziek ben. Ben blij dat de jongste nu even slaapt en ik zelf ook kan liggen!
     
  3. Spectre

    Spectre VIP lid

    5 nov 2015
    19.827
    18.545
    113
    Vrouw
    Oef dat is zeker pittig.. beterschap! Zelf had ik het geluk dat partner thuis was, zo kon hij helpen. Maar wanneer dit niet mogelijk is, is dat zeker pittig, omdat je het liefst gewoon in bed ligt natuurlijk wanneer je ziek bent.
     
    Mammavantwee vindt dit leuk.
  4. Eppo82

    Eppo82 VIP lid

    25 jun 2007
    15.234
    6.094
    113
    Ik heb het geluk dat mijn man vandaag thuis werkt (jongste is ook ziek) en dat ik al 2 oudere kinderen heb.
    M’n dochter kan ontbijt maken en boodschappen doen. Zo heb ik vandaag heel veel rust kunnen nemen. En als het morgen nog niet beter gaat, meld deze loedermoeder die van 7 ook ziek. Hoef ik de deur niet uit 2x :p
    vandaag gedoucht en ik was gesloopt :o: heb me lang niet meer zo ellendig gevoeld zeg!

    Maar veel beterschap en wat je door iemand anders kan laten doen, doen!
     
    Mammavantwee vindt dit leuk.
  5. Mamafiets

    Mamafiets VIP lid

    22 apr 2019
    18.395
    30.706
    113
    Vrouw
    Gelukkig niet. Het wisselt nogal. Soms hele dagen droog. En soms dit dus.
    Dat school goed gaat is echt heel fijn. Daar zag ik het meest tegenop.
     
    Zxcvb vindt dit leuk.
  6. Mammavantwee

    Mammavantwee Niet meer actief

    Dat scheelt hè! Hier was man ook thuis, ook niet fit! Hij heeft de middag het grootste gedeelte op hem genomen met de kids :thumup:

    Geef je groot gelijk! Vorige week toen de oudste ziek was heb ik de middelste ook lekker een dagje thuis gehouden. Is dan nog wel 4, maar vond ideaal dat ik dan niet de deur uit hoefde!

    Dankjewel!!
     
    Eppo82 vindt dit leuk.
  7. Mammavantwee

    Mammavantwee Niet meer actief

    Dankjewel! Dat scheelt een hoop hè. Hier heeft man het vanmiddag ook voor een groot gedeelte over genomen.
     
  8. Mammavantwee

    Mammavantwee Niet meer actief

    Dat ik nu al op 39 gr koorts zit met paracetamol :(! Snap ik gelijk waarom ik vannacht zo wat elk half uur wakker was..
     
  9. Zxcvb

    Zxcvb VIP lid

    13 dec 2019
    13.027
    14.683
    113
    Vrouw
    Oei dat is hoog!
    Ik hoop voor je dat je lekker in bed kan blijven..
    Beterschap!
     
  10. Vero0504

    Vero0504 VIP lid

    17 nov 2016
    18.959
    15.002
    113
    Hier eentje met een dubbele oorontsteking en de ander is flink aan t snotteren. Afgelopen dagen al de spagaat werk en G gehad, k.l.o.t.e nachten (begrijpelijk) en inmiddels ga ik ook zachtjes aan voor gaas.

    Komt voor geen meter uit, maandag begrafenis. Dus hopelijk gaat t verder stilletjes mn huis voorbij.

    Kan niet snotterend op een uitvaart gaan staan als corona plus longontsteking de nagel aan de kist was van de overledene.
     
  11. Spectre

    Spectre VIP lid

    5 nov 2015
    19.827
    18.545
    113
    Vrouw
    Hoeveel moeite ik altijd moet doen om een afspraak te verzetten bij het consultatiebureau. Je wordt ingepland op de meest onmogelijke tijden, midden op de dag, wanneer je gewoon moet werken. En dan bel je om de afspraak te verzetten, sta je een halfuur in de wacht of de telefoon blijft maar overgaan en er wordt niet opgenomen. Pfffft. Zo klaar met dat consultatiebureau gedoe.
     
    Vero0504 vindt dit leuk.
  12. Loveischocola

    Loveischocola VIP lid

    11 jan 2019
    12.253
    12.629
    113
    Vrouw
    Hier kan ik inm digitaal het verzetten! In mijn kinddossier ideaal
     
  13. Spectre

    Spectre VIP lid

    5 nov 2015
    19.827
    18.545
    113
    Vrouw
    #2853 Spectre, 22 mrt 2023
    Laatst bewerkt: 22 mrt 2023
    Er staat dat je dat bij ons ook kunt doen, maar vervolgens is er geen andere datum of tijdstip beschikbaar en moet je bellen. Zo omslachtig allemaal :rolleyes:
     
  14. Loveischocola

    Loveischocola VIP lid

    11 jan 2019
    12.253
    12.629
    113
    Vrouw
    Owhh dat is zoo stom dan
     
  15. Bloempjelief

    Bloempjelief VIP lid

    28 mrt 2020
    9.468
    8.617
    113
    Vrouw
    Even klagen over mn buurman, sinds hij een maagverkleining heeft gekregen is het echt een akelige vent geworden. ‘Vroeger’ gingen we goed met elkaar om en gingen mn man en ik gewoon in zn jacuzzi in de tuin als hij op vakantie was, enz. Ik heb ook nog steeds een sleutel voor zn huisalarm. Maar men, wat heb ik een hekel aan m gekregen. Hij is gaan zeiken over de kinderen en omdat hij die hoort zet hij zn muziek knetter hard aan. Hebben er woorden over gehad, maar hij was zo flauw, dat ik gestopt ben met gedag zeggen en berichtjes sturen. (Hij werd smorgens een keer op 7u wakker door onze kinderen zegt hij, dus toen om 12u het rolluik van zoontje omlaag ging om te gaan slapen, knalde hij zn muziek oorverdovend hard aan. Echt, hoe zielig kan je zijn). En nu irriteer ik me natuurlijk overal aan. Vervolgens heeft hij een oprit voor 2 auto’s. En parkeert vervolgens steeds gewoon voor mijn deur. Deze week heeft hij een 3e auto aangeschaft, dus wat denk je; oprit leeg en 2 auto’s in de straat. Overal heeft hij camera’s hangen met gedeelte van mijn tuin erop en 3 huizen aan de overkant in vol oornaat erop. Echt, die mag van mij naar een hutje op de hei, heeeeeeel ver weg.
     
  16. JupitR

    JupitR VIP lid

    13 mei 2020
    6.714
    7.194
    113
    Vrouw
    Ik ben moe en misselijk en snotterig en snel buiten adem. Stomme corona. Ik ben net een week verlost van ziekzijn van buikgriep en nu dit :|
     
  17. Rizzoli

    Rizzoli Fanatiek lid

    21 aug 2013
    2.515
    966
    113
    De dokter heeft woensdag een biopt genomen van een bult op mijn hoofd en ik barst al sindsdien van de hoofdpijn. Net even wat aan de was gedaan en boven gestofzuigd, maar mijn hoofd bonst er gewoon van. Baal er van!
     
  18. Mamafiets

    Mamafiets VIP lid

    22 apr 2019
    18.395
    30.706
    113
    Vrouw
    Dat ik al ruim 2 uur in bed lig. Doodmoe ben. Maar mezelf de hele tijd wakker hoest :mad:
    Stomme verkoudheid.
     
  19. Vero0504

    Vero0504 VIP lid

    17 nov 2016
    18.959
    15.002
    113
    Citroen bij je bed leggen? Opent de boel weer een beetje. Ui is ook een optie maar niet iedereen is daar zo'n fan van.
     

Deel Deze Pagina