Ik zie het eventjes niet meer zitten. Ben sinds 5,5 weken zo misselijk als iets. Ben zelfs al meer dan 2 weken niet meer buiten geweest, het enige dat ik nog kan is in bed liggen of op de bank liggen. Gewoon al naar het toilet stappen of de trap naar beneden doen, zorgt er al voor dat ik moet kokhalzen of overgeven. Ik ben het ZO beu, ik wil mijn leven terug! Bij mijn vorige zwangerschap was het ook zo en toen kon ik weer functioneren vanaf 15-16 weken en tegen 20 weken was ik weer normaal. Maar nu hoop ik natuurlijk dat 't dit keer eerder weg zal zijn. Tegen volgende week zal het wel niet zijn, maar 'k hoop tegen de 14 weken toch weer een beetje mens te zijn... Tot wanneer waren jullie misselijk? En waren jullie minder lang misselijk bij de tweede?
Ik werd pas misselijk vanaf week 16... een week of 4, maar niet zo erg als bij jou! Ben je al bij je HA geweest? Want er zijn wel pillen voor die veilig zijn voor je kindje!
Heel veel sterkte met de misselijkheid. Ik hoop voor je dat het vlug is verdwenen. En idd even aankaarten bij de vk of ha. Hier tik ik de 38e week aan, en nog steeds aan 't braken, maar goed, dat schijnt een grote uitzondering te zijn!
Hier ook weinig hoopvol nieuws vrees ik...ben zeker tot 20 weken dag en nacht misselijk geweest, ondanks medicatie...Succes, hang in there!
Ik heb al medicatie, maar die onderdrukt enkel het misselijke gevoel, waardoor het kokhalzen en overgeven altijd nogal onverwacht komt. Nu weet ik het wel al te herkennen en kan het meestal tegenhouden, maar zou zoooo graag weer buiten kunnen...
Ik ben bij de eerste misselijk geweest tot 9 weken Bij de tweede tot 16 weken En bij deze tot 16 weken elke dag en nu nog met vlagen
gelukkig vorige zw schap helemaal NIET misselijk geweest (helemaal geen kwaaltjes) en tot heden nu ook niet
Bah.. Dat is wel extreem misselijk dan! Kan mij voorstellen dat je dat helemaal zat bent. Hopelijk gaat het snel over.
Ik ben nu bijna 15 weken en vanaf week 6 ben ik al misselijk. En nog steeds. Volgens de gynaecoloog zal het rond de 16-18 weken beter zijn.
Ik was vanaf week 5 tm ongeveer week 24 erg misselijk! Niet kunnen werken vanaf week 8... Mja gedachte dat het niet voor niets was maakte het helemaal ok. Hoop dat je je snel beter voelt!!
Ik ben van week 7 tot week 11 ook echt 24 uur per dag misselijk geweest. Ik leefde op maximaal 2 crackertjes per dag, áls ik die al binnen kon houden. Daarna is het langzaam minder geworden en beperkte het zich tot de ochtenden, en ook dat begint nu langzaam af te nemen. Er is dus echt hoop voor je!
Hoe lang valt niet te zeggen, heeft te maken met de hoogte van je hormoonspiegel. Hier bij de eerste tot 13 wk. maar bij de tweede tot 20 wk. En er zijn ook mensen die de hele zwangerschap zo ziek zijn. Neem in ieder geval contact op met je huisarts of vk. want je bent zo uitgedroogd.