Ja, kan nu echt niet buiten zitten... heb hier ook bijna geen schaduw achter... maar als Jasmie straks wakker wordt, wil hij geheid buiten spelen, dus dan ga ik wel met hem mee... voetenbadje mee, hihi!
Hihi! Zie net op je banner dat jullie beebje 'is due in 30 weeks and 4 days', en ik ben nu juist 30 weken en 3 dagen zwanger! We komen elkaar tegemoet, haha!
Nou je hebt groot gelijk, kunnen jullie dan ff lekker afkoelen en een beetje rustig aan doen, dan houdt ik het het langst vol Hier probeert het zonnetje het ook ineens, alleen kan hij het nog niet helemaal winnen, maar komt wel steeds meer. Mss heeft het geholpen dat je hem deze kant op hebt gestuurd.... . Wij komen morgen ook weer richting het Noorden, mijn broertje is jarig geweest en viert het weekend zijn verjaardag. Heb er nu al zin in. Hebben jullie nog plannen voor het weekend?
Hey dames! @ queen, fijn dat het allemaal goed was bij de vk! En gaaf dat je je kindje al hebt vastgehouden @ liena, mooi dat het een leuk gesprek was! Dat moet ook want het moet wel bijzonder en persoonlijk zijn volg. week! Met mijn moeder is het wel goed gegaan. Ze kon nog wel flinke pijn krijgen en beroerd worden van de bestraling zeiden ze, thuis was ze al aan het overgeven dus ik ben blij dat ik mee ben gegaan en ze niet alleen hoefde. Als het goed is gaat de pijn nu over en hoeft ze geen bestraling meer, ik hoop het in ieder geval! Vreselijke plek is dat zeg, daar zie je echt de meest vreselijke dingen... Bij mijn moeder is 6 jaar geleden kanker geconstateerd in de botten met een tumor in de borst die naar buiten groeide en uitzaaingen naar de lymfeklieren gelukkig gaat het tot nu toe wonderbaarlijk goed maar ze had de laatste week zo'n pijn vandaar deze eenmalige pijnbestraling. Hoop dat het daarmee weer goed mag gaan voorlopig! Ik heb net het kraampakket van de Menzis gekregen, dusssss ff neuzen verder heb ik inkopen gedaan bij Prenatal
@ Queenbee, idd dan passeren we elkaar . @ Deli, lekker gevoel dat je dan toch bij je moeder kon zijn he. Zulke dingen zijn niet niks en gaan je zeker niet in de koude kleren zitten. Mijn ouders hebben beide kanker gehad, dus weet een beetje hoe je mam zich nu voelt. Konden ze een reden geven waardoor ze nu weer zo'n pijn kreeg? Leuk dat je het pakket binnen hebt. Ben benieuwd wat er allemaal inzit. En ook bij prenatal geslaagd? (nee ben niet nieuwsgierig ).
Mijn moeder was laatst door de scan geweest en alles zag er goed uit alleen haar botten waren wat zwakker geworden in al die jaren. Maar dat is natuurlijk niet zo gek. Er waren wat plekjes van vroeger verdwenen en er zaten een paar nieuwe en deze zaten op de zenuwe?! Zo is het haar uitgelegd, ben er zelf niet bij geweest. Daardoor deed haar been zo'n zeer! Daar komt bij dat haar schildklier laatst op hol sloeg en ze wel 15 of 20 kilo is afgevallen terwijl ze niet dik was en dat ook niet echt kon hebben, denk dat dat ook wel mee werkt... Maar goed... We zullen zien, hopelijk gaat het nu beter en komt ze weer wat aan! Wat een rotziekte is het he Liena?! Maar we mogen niet klagen 6 jaar geleden dachten ze dat het niks meer zou worden en ze leeft nog wonder boven wonder! Ik durf haast niet te vragen hoe het met jou ouders is? Maar uhhhh prenatal... Ja, heb een paar truitjes voor mezelf gekocht en mijn eerste eigen buikband had al zoveel gekregen van vriendin, moeder en schoonzus dat ik zelf niet echt veel heb gekocht... En wat kleertjes, toch nog... Ze hadden nu zulke leuke pakjes in onze kamer-kleuren
@Deli; Sterkte met je moeder, is idd niet niks zeg.. goed dat je meegeweest bent. Oeh, kraampakket, altijd leuk! Enne Prenatal... rompertjes! @Liena; Haantje gaat het hele weekend weer in ons nieuwe huis bezig.. dus wat ik ga doen weet ik nog niet. Kom je dichtbij Delfzijl dan morgen?
@ queenie, ik weet nooit zo goed wat ik moet halen daar ben nog geen ervaren moeder hahaha... En rompertjes, pffff heb de bovenste la al vol liggen met die dingen, we hebben zoveel gekregen! Heb wel een deken gekocht voor het ledikantje... Ik zag dat daar ook in de winkel bij de ledikantjes, ik dacht dat dat veel te warm zou zijn?! Hoe zit dat nou, ervaren moeder, hoe maak ik dat bedje op voor onze worm?
Kraampakket is wel nuttig, een hoop verbanden en al die toestanden voor een thuisbevalling... 1 knuffeltje voor beebje
@ Deli het is idd een ***ziekte. Mijn moeder heeft dik tien jaar terug borstkanker gehad, met uitzaaiingen naar de lympfklieren. Na een zware operatie, bestraling en Chemokuren is ze er toch aardig van hersteld. Mijn pap heeft darmkanker en die hebben ze voor de dood weggehaald. Bij de operatie kreeg hij een bloeding, waarbij hij eigelijk al zijn bloed ws verloren( bijna 7 liter) Maar ook dat gaat wonder boven wonder heel goed. Hij heeft nu een stoma, maar verder geen uitzaaiingen gelukkig. Maar we hebben ons er door geslagen en zijn blij dat we onze paps en mams nog hebben! En leuk hoor die spulletjes kopen. Is ook wel leuk om zelf eens iets te kopen he? @ Queenbee, wij gaan naar Drenthe(hoogersmilde).... Heey kippies ik ga er ff weer vandoor. Haantje is weer thuis
Liena, dat klinkt allemaal wel positief gelukkig! Maar goed dat ze veel kunnen doen tegenwoordig in de medische wereld! Maar ja, je moet er toch maar doorheen! Geniet lekker van je weekend samen met je haantje meis! En uhhh, vanaf nu elke dag vrijgezellendag he morgen je laatste zaterdag als ongetrouwde vrouw! Overmorgen je laatste zondag en ga zo maar door! Geniet er lekker van toe te leven naar die dag!
Ik ga ook afsluiten, ga zo gourmetten met vriendinnetjes Fijn weekend voor iedereen en misschien tok ik jullie nog wel!
Heel goed! Veel plezier met het gourmetten! @Liena; Veel plezier in Hoogersmilde! Hoop dat het morgen net zulks mooi weer als vandaag wordt dan! Ga ook foetsie, met Jamie lekker buiten spelen! Zoek wel ff een plekje in de schaduw hoor! Xx
Goeiemiddag! @ Liena ja heb een fijne dag gehad jij ook? @ Deli hoe is het gegaan met je moeder vandaag? HOe is het met jullie?
Ooooohhhhhhhhhhhh, ik ben al heeel lang niet meer geweest. Kreeg geen mailtjes meer en dan ontgaat het aan me Maar hoe gaat het hier?