Goeiemorgen allemaal! Heb een *piep*nacht achter de rug... elke 2 uur eruit om naar de wc te gaan, zo warm dat ik mn draai niet kon vinden... Het heeft hier gister maar 10 minuutjes geregend, dus afgekoeld is het hier echt niet. Heb nu alle ramen en deuren tegen elkaar open staan, dat het hier in huis een beetje minder benauwd kan worden... @Liena; Thanx voor je compliment over de foto's van Jamie! *trots* En ben idd blij dat het nu erg opschiet met de verhuizing. @DeliBuddy; Veel plezier bij de VK straks! Morgen moet ik weer heen, helaas kan mijn haantje niet mee, maar mijn papakip wilde heel graag mee zei hij gister. En je laatste werkdag! Yeah! Bijna verlof! @Mup; Morguh! Alles goed met je? @Kristel; Blijft spannend! Ik veer voor je! Geniet nog even van je laatste dagje Egypte! @Yootje; Suc6 vandaag! Denk aan je! @Miranda; Veel plezier op de markt vanmiddag! Hoop dat je het wel drooghoudt, in de regen is ook niks als je over de markt loopt! @Juffie; Poetsze vandaag! Merk aan mezelf dat ik hier niet veel meer doe, omdat we er toch zaterdag uit gaan. Als het hele huis leeg is, gaan we hier aan de poets. Dus nu is het oppervlakkig doekjes overal overheen halen en dat was het wel. Heb vanmorgen net weer 3 dozen ingepakt, maar de dozen zijn op dus moet straks even naar de Karwei verhuisdozen halen... In elk geval is onze slaapkamer nu leeg, de kledingkast is leeg, Jamie zijn kamer is zo goed als leeg, lijkt best wel saai, hihi! Vanmiddag komt Jamie's vriendje hier spelen, en zijn mama komt op de koffie bij mij! Dus zal vandaag hier niet veel te vinden zijn, maar vanavond sowieso wel even weer natuurlijk! Iedereen een fijne dag vandaag en een dikke kus! Xx
Hallo lieve kippies, Hier een berichtje vanaf mijn nieuwe kantoor. Het is nog steeds een beetje hectisch maar dat komt allemaal goed. We hebben hier lekker airco! Ik probeer vandaag een beetje mee te tokken maar of het lukt weet ik nog niet. @ Kristel....weer spannend dus! Nog 2 weken en 1 dag werken en dan is het bouwvak! Lekker 3 weken niks doen. Heerlijk. @ Delikip....vandaag laatste werkdag toch ?
@ QueenBee, opzich gaat het nog steeds goed hier @ Kristel, pas je wel goed op jezelf. Kan me voorstellen dat als het negatief is of misgaat je jezelf weer enorm kl*te voelt. VInd het echt knap dat je zonder rust zo weer door durft te gaan.
Succes Yootje vandaag! @ Queenie wat vervelend dat je slecht geslapen hebt! Hopelijk kan het vandaag wel een beetje afkoelen! Leuk dat je papa mee gaat mijn haantje gaat speciaal mee om het *wanneer moeten we bellen verhaal* te horen, is wel handig als je beide niet weet wat er te wachten staat succes met pakken nog ff!
@ dagdromer, lekker he airco! Hopelijk hebben jullie snel je draai gevonden op de nieuwe plek! En ja vandaag mijn laatste dag yeahhhhhhhhhhhh!
Zo ik heb even mijn leidinggevende gebeld. De vk is nog niet geweest die heeft een bevalling dus komt later. Van mijn leidinggevende hoef ik me nog niet beter te melden want wij hadden die afspraak gemaakt dus die laten we staan. Zij neemt ook contact op met de verzuimcoördinator. Pffff das wel een opluchting dat ze achter me staat.
Nou dat is zeker fijn Yootje! Ze kwamen toch ook zelf met het idee... Ben benieuwd hoe het verder gaat, misschien krijgt die verzuimmiep nou wel een keer een veeg uit de pan!
Spannend gesprek vandaag dan Deli. Hoe laat heb je HET gesprek? Succes tijdens je laatste werkdag. Word nu wel heel spannend allemaal toch? Nu komt het echt dichtbij. Ik zit ook al in de zenuwen over wanneer de baby van mijn schoonzus komt. Ik kijk echt uit naar het moment dat ik mijn neefje/nichtje vast kan houden. En daarna nog 20 weekjes en ben ik zelf aan de beurt. Mup....hoe gaat het? Kristel...net wat mup zegt, ik vind het erg knap van je dat je zo rustig blijft. Geniet nog even van je vakantie!
@ dag, om 14.45 uur. Vind het wel leuk dat mijn haantje mee gaat die heeft al een hele tijd niet meer het hartje gehoord dus dat vindt hij super. Maar ik heb nog altijd het gevoel dat het ver van mijn bed is eigenlijk. Bij de aug. mama's zijn er al een paar bevallen met 34 weken en als je dat dan leest besef je wel even dat je maar zo aan de beurt kan zijn... Snap dat jij uitkijkt naar je neefje/nichtje leuk joh! En dan ben je inderdaad snel zelf aan de beurt! Spannend, helemaal die laatste weekjes zijn voor mij voorbij gevlogen!
zo al best een heleboel gedaan.. queenie: vervelend zeg dat je zo slecht geslapen hebtt! dag: fijn airco.... yojo: fijn dat ze idd achter je staan. goed naar je lichaam luisteren, dan komt dat werken vanzelf wel weer. mup: hoi! deli: schiet al op dus. tot nu toe is mijn haan nog elke keer meegeweest. maar kan me voorstellen dat als ik om de week moet en later elke week dat hij ook niet elke keer meer meegaat. straks weer lekker genieten samen dan van het horen van het hartje. mooi geluid!
Ja deli, een week is niks. De tijd vliegt voorbij. Kan me voorstellen dat het nog ver van je bed show is maar alles kan. Maar het kan inderdaad ook nog gewoon 6 weken duren en das toch weer ruim een maand. Dat is het vervelende....er valt niets te plannen. O ja, ik heb ook nog nieuws! Ik voel getrappel! Wel maar heel zacht maar volgens de vk was het echt de baby. Tijdens de controle zwom hij ook steeds weg toen ze naar het hartje gingen luisteren. Nu al eigenwijs en een beetje druk! Van wie zou hij dat nu hebben? Yojo, krijg je nog wel bezoek van de vk of vandaag dan helemaal niet meer. Wel fijn dat je leidinggevende achter je staat.
Yojo, heb veel gemist de afgelopen dagen maar komt ze dan nog een keer alle gebeurtenissen bespreken of krijg je nog advies of zo? Ik had wel gelezen dat je bij de Gyn. geweest was voor controle toch? Wanneer weet je of je helemaal schoon bent? Is het lichamelijk nog een beetje te doen voor je?
@ Juffie, mijn haantje ging de eerste keren mee, intake, echo en toen we voor het eerst het hartje gingen luisteren. Daarna zei ik dat hij niet meer mee hoefde... Het stelt zo weinig voor elke keer... Maar wel leuk inderdaad nu weer samen en fijn dat jou haantje steeds mee gaat! @ Dag, wat gaaaaaaaf! Let maar op, het wordt steeds duidelijker echt heel leuk! @ Yootje wel fijn die vk van jou daar heb je tenminste wat aan!
@ Dag de vk komt voor een afsluitend gesprek. En dinsdag moet ik weer naar de gyn voor controle of alles weg is. Als ik me rustig hou is het goed te doen. Als ik teveel wil doen ga ik weer meer vloeien. De buikpijnen zijn nagenoeg weg. Nu nog de "normale" ongi krampen af en toe. Ben nu alleen zo ontzettend moe....vreet energie