zelfgemaakte friet is HET gewoon! HEER-LIJK! goed plan..ga ik vanavond ook maar s doen broodje kaassoufle met pindasaus erbij en hoppa gaaaaaaaaan haha
Moet wel erbij zeggen dat mn boobs vanacht nog steeds pijn deden en nu dus ook nog. Ben misselijk... nee niet van t snoepen want ik was straks ook al misselijk en toen had ik nog geen snoep op. Heb vandaag echt n lui dagje... nergens zin in gehad. Heb de hele dag eigenlijk achter de pc doorgebracht. Poetsen heb ik gelukkig niet gedaan want net zijn er 4 kinders binnen gekomen die alle 4 in en bij de sloot bij opa en oma hebben gespeeld. De kleren zitten helemaal onder. Dadelijk lekker in bad en dan gelijk pyjama aan, kunnen ze om half 7/ 7 uur gelijk naar bedje toe!
ik zie t voor jou toch echt wel positief in hoor miranda! ik hoop t echt zo voor je! ik veer me een ongeluk ! al mn veren vallen er bijna van uit joh!
Ja Mendie idd Scheveningen kunnen we ook nog n keer doen. We kunnen ook n keer naar Renesse maar dat is voor diegene die uit Noord-Brabant komen (vlakbij Eindhoven dan) toch n 2 uur rijden... maar wel eeeerrrrrrrrrrruuuuuuuuuuuuggggggg gezellig!
ik hou van errrrrrrrrruuuuuuuuuggggggggggg gezellig....dus de afstand boeit me voor mij dan niet zo ...als er gezelligheid is, ben ik van de partij !
ik wil even spammen meiden, even een foto van mij en me mannetje neerzetten die hij net gemaakt heeft op de pc, maar ik weet nie hoe
Ach en zo zien we nog ns wat van Nederland toch?! Zo komen we op plekken waar we anders nooit komen. Maar ik woon ook mooi hoor.... ik woon ook aan de zee... heerlijk in n dorpje... lekker rustig... kinderen kunnen gaan en staan waar ze willen... 1 nadeel: als ik boodschappen wil doen of ik moet naar het ziekenhuis dan moet ik al snel met de auto n 17 km rijden. Of als de kinderen naar de hoge school gaan moeten ze dus idd 17 km fietsen. Of ze moeten hier t dorpje langs ons naar de hoge school gaan dan hoeven ze per keer maar 7 km te fietsen!
Mendie... je kunt ook je album aanmaken met foto's dat heb ik ook gedaan... kijk maar ns! Dat gaat volgens mij iets makkelijker dan spammen!
Ik ga frietjes snijden en dan kom ik vanavond weer tokken nadat ik lekker in bad heb gelegen of lekker onder de hete douche heb gestaan! Iedereen voor dadelijk... smakelijk eten! Ik kom strakkies terug en dan ga ik mn album ns even bijwerken! Doei
leuke foto mendie! jammer dat ik niet meekan de 18e Had me wel heel leuk geleken... een volgende keer kan ik hopelijk wel!
dankjewel juffie heeft me mannetje net gemaakt...lang leve photoshop haha en zeker jammer dat je niet mee kan, hoop volgende keer wel!
Mendie.. n hele leuke foto. Je ziet er erg goed uit (niet verkeerd oppakken hoor)! Ik kom strakkies weer terug... even opletten nu want friet ligt al in de frietpan! doei
Hey jammer juffie dat je niet kan.....maar idd volgende keer! En dan naar Scheveningen! Moeten we lekker datumpie plannen in de zomer! Mendie leuke foto! En Miran smaakt t? Wij hebben lekker pizza gegeten bij mijn ouders! Dag leuk dat je meegaat! En idd voor jou lekker dichtbij! Voor mij ook half uurtje met de trein! Dus drie kwartier reizen voor me in totaal!
Yo... de friet was héérlijk... kids hebben lekker zitten smullen. Er was zelfs nog over! Nou idd Scheveningen moeten we wel in de zomer prikken he... lekker s; avonds over de boulevard maar dan misschien n keer met haantjes erbij... is misschien ook wel leuk! Die haantjes van ons weten dat wij de hele dag door kakelen met elkaar en weten inmiddels ook verschillende dingen... dus misschien n keer doen wie weet bevalt het wel goed! Hebben we misschien n leuk dagje onderling en wie weet ook met de haantjes.
Scheveningen lijkt me leuk! lekker in de zomer 8) Nathan en ik hebben waarschijnlijk spruw Nathan drinkt al een aantal dagen echt slecht, steeds loslaten enzo. Keek al steeds in zijn mondje maar ttot nu toe zag ik niets vanavond in eens wel witte plekjes. Het doet gewoon pijn bij hem als hij drinkt Gister wel 3 kwartier geprobeerd hem te laten drinken uit de fles, alleen maar huilen. wij dachten dat hij dus gewoon niet wilde maar waarschijnlijk deed het hem gewoon pijn Nu is haantje een zalfje halen bij de ha post en hoop dat dat snel helpt.. Verder is hij gelukkig wel vrolijk alleen tijdens en na het drinken huilt hij veel...
Och wa zielig....beterschap met jullie manneke! Hoop dat de zalf snel aanslaat en Nathan weer lekker de oude wordt en goed drinkt.
Mijn ervaring met die zalf (op t werk dan...) is goed hoor. Slaat meestal vrij snel aan. Wanneer moet je eigenlijk weer gaan werken juffie?