Ja gezellig! Vrijdag zijn Thijs en Lieke komen logeren. Zaterdag een avondje bankhangen samen met Barry en gister lekker naar de bossen geweest met onze Suus. En dat van jou?
Hier ook een goed weekend gehad. Zaterdag feestje van mijn broer zijn verjaardag en gisteren is mijn zwager teruggekomen uit australie. Dus lekker familieweekend gehad. Hoe is het gegaan met jou en Barry? Nog gepraat?
Ja praten heel veel laatste tijd. Of ja dan begint Barry weer met: Ik hoop echt dat je snel weet of je nog echt genoeg van me houd.... en dan denk ik van ja jongen ik doe mijn best maar als je dit elke keer als ik je zie blijf zeggen dan komt er wel een hele grote druk op me te staan..... Maar goed we praten en doen leuke dingen samen dus we doen echt ons best!
Mooi zo! Het kan ook niet van de ene op de andere dag koek en ei zijn. En om eerlijk te zijn hebben ik en haan ook niet altijd vlinders meer in de buik maar daar is een ander gevoel voor in de plaats gekomen. Ik heb er ook niet echt moeite mee als ik of hij een paar dagen niet thuis is maar ben wel altijd heel blij om hem weer te zien. Ik hoop echt dat jullie binnenkort weer helemaal van elkaar kunnen genieten!
Het is zeker lekker weer! Vandaag laatste maandag oppassen. Vanaf volgende week heb ik mijn nieuwe rooster en pas ik op vrijdag op. Ook lekker!
Oehja Miran! Ben ook wel benieuwd idd.. Britt heeft net weer haar fruit op en kan straks zo aan de fles.. nu heeft ze het ff heel erg druk met heen en weer rollen en de kamer verbouwen, haha! Xx
meiden ff snel een vraagje aan jullie hoor.. zoals jullie al hebben kunnen lezen was ik gisterochtend een kneus want heb toch een kruidvat 2voor5 testje gedaan geen 2de streepje te bekennen zoals ik al zei. heb m daarna weg gelegd en niet meer naar om gekeken. vanmorgen pakte ik m en toen was er wel een 2de lijntje maar dan spierwit..ik snap dan nu nog wel dat t niks betekend..niks positiefs in ieder geval maar ik dacht dat die test helemaal geen indrooglijntje had?
haha thnx queenbee ik zie t nog steeds niet gebeuren hoor..heb alle symptomen van een aankomende ongi, maar vond t gewoon ERG apart dat ik een 2de lijntje zag, ook al was t een dag later haha
Heb ook geen idee hoe dat zit met indrooglijntjes... heb nooit een nega zwangerschapstest gehad... Maar een aankomende ongi en een beginnende zwangerschap voelen zowat gelijk, dus je kan er geen touw aan vast knopen soms... vrouwenlichaam blijft een raar ding soms...
Mendie volgens mij is wit een indrooglijntje. Dus ff rekening mee houden dat t niks is. Je mag zowiezo niet later als een kwartier volgens mij kijken omdat het dan geen goed antwoord is. Ik veer voor je! MIRAN WAAR BEN JE?
ik hou er ook rekening mee hoor maak me er niet druk om...vond t gewoon apart omdat ik vaak gehoord heb dat die test geen indrooglijntje heeft. joh ik wacht nog een paar dagen af en als ik ongi word gaan we gewoon lekker rustig verder eigenlijk sinds ik op dit forum zit, maak ik me minder druk..ik zit pas in ronde 3 en als ik zie hoe lang sommige dames al bezig zijn, dan mag ik nog niet klagen vind ik.. zou mezelf dan namelijk best schuldig voelen