Jaaaa daar ben ik weer en meteen hoppa pagina 1101! En dat WEER zonder Miran! Miran waar ben je? Wen mooie nagels! PenR SUCCES MORGEN! Hou je eraan he!
hahhahaha ben ikke weer! Weet niet wie t vroeg.... maar hoe t verder moet met Giuliano?... gewoon lekker op speciaal onderwijs laten zitten daar zit ie nog t beste hoor! Ik krijg 27 maart nog n gesprek over wat er vandaag allemaal gezegd is en 6 april krijg ik met n gesprek met: school - revlidatie-artsen - jeugdzorg en Chris en ikke! Het heeft er bij mij vandaag wel even ingehakt hoor!
ja maar das toch logisch meis, tis ook niet niks..ook al heb je vermoedens, toch is t moeilijk om dan de bevestiging te krijgen. ik wil je/jullie iig heel veel sterkte wensen
Trouwens Mendie?... jij moet zondag naar Roosendaal?... kom dan even n bakkie doen bij mij! Je komt zowat langs mij af!
Ik loop iedere keer naar de wc om te kijken of ik al bloed want voel wel iets druppelen maar dat is dikke zalfachtige witte afscheiding wat ik voel ( sorry voor smerige details)
Heb geen reactie meer gehad wen dus ik denk dat ze hard aan het werk is. Als ik iets weet dan laat ik het jullie meteen weten! Zal laptop weer mee naar boven nemen net als ik bij jou had gedaan!
hahaha goed hoor! miranda ister echt weer hey maar die afscheiding he, das een goed teken toch vaak? of zit ik er nou helemaal naast
Ik weet t niet om heel eerlijk te zijn dan moet ik dat vragen aan de prille zwangere onder ons... bij mij is dat alweer op zn kortst 5 jaar geleden!
ik ben er totaal niet bekend miranda haha, maar t mannetje kent t wel zegtie..hij heeft zelf ook in roosendaal gewoond...ik ben er pas voor t eerst geweest toen ik hem leerde kennen haha...daarvoor had ik er alleen maar van gehoord