Heey lieve kippies. Hier nog een kippie dat jullie aan het verwaarlozen is, maar ben op het moment steeds zo ontzettend moe en heb last van mijn buik. Heb veel last van mijn liezen. Vannacht zelfs de ziekenhuistas nog klaargezet. Nu gaat het gelukkig weer een stuk beter.. @ Melanina, wat bij de kleine van mijn zusje heel goed gewerkt heeft was een bezoekje aan de ostheopaat. Daar heeft haar mannetje zo ontzettend veel baat bij gehad en daarna was hij er bijna vanaf. Tuurlijk heb je nog wel eens een mindere dag, maar dat hoort er bij he Sorry kippies maar moet er weer vandoor. De laptop is nog steeds stuk en ik kan boven op zolder niet zo lang zitten, want het is hier erg saai voor Thomas. Ik denk aan jullie. Dikke knuffel Liena
liena hou je kuikentje nog ff bij je hoor Mevrouw heeft echt ontdekt dat om half 8 savonds wakker blijven tot de volgende voeding veel leuker is DUs nu gaan wij ons ritme ff aanpassen lekker savonds om half 8 in nad en dan aanleggen dan flesje en kijken of mevrouw dan nog niet wil slapen haha Ook gaan we die voeding ff verhogen want mevrouwtje had gisteren ook ipv 50 cc 65 cc op dus overdag is ze blij met 50 en slaapt ze daarna weer maar om half 8 heeft ze nog honger . En het is mama melk dus dan kan het geen kwaad. Zelf kolf ik nu vaker als om de 3,5 uur want dan had ik niet genoeg dus nu als er bijna niks uitkomt dan eet ik wat en drink ik veel en kolf een uurtje later weer en dan komt er wel 50 uit Tja want als ze dalijk 70 drinkt moet ik ook genoeg hebben natuurlijk
Ik heb vandaag weer een drukke dag voor de boeg dus Stan en ik gaan zo de deur uit. Vanochtend eens alle schoenen gepoetst. Dan kom je er pas achter hoeveel je er hebt **schaam**. Liena...spannend hoor. Hou het nog even rustig oke? Ik hou de telefoon in de gaten. Maar je beebje moet nog even blijven zitten. Dat zou wel beter zijn. Mink...gefeliciteerd met je neefje! Wat een mooie naam!
Goedemiddag.... Met mij gaat t wel redelijk. Uit bloed is niks uitgekomen over ijzertekort want dan zouden ze wel gebeld hebben gehad. Of t moet zijn dat vandaag pas de post van t bloed bij de vk aan komt. Nog steeds erg moe MAAR t hoort erbij zeggen ze. Erg vervelend maar t is dus heel normaal! Nou, t spijt me maar zo extreem heb ik t nog niet meegemaakt met mn andere zwangerschappen... ook dit luie zal wel van Chris afkomen hahahahaha Net als dat misselijke! Maar t is wel lekker om na mn werk om 9 uur lekker met Chris terug te bed te kruipen tot kwart over 11/half 12! Net wat kibbeling gehaald en gegeten. Ging wel redelijk heb n stukje of 5 op en daarna 2 gekookte eitjes gegeten. Strakkies n boterhammetje en vanavond maar weer spinazie eten net als gisteren misschien komt t dan n beetje goed met me. Ik voel me gewoon te lui om iets te doen. All... hoe is het verders hier????
Nou, van de tuin is niks terecht gekomen.. Een vriendin zou komen om te helpen, maar die was vergeten dat ze haar buurvrouw zou taxi-en vanmiddag... En als ik alleen voor het huis ga, hoor ik Britt niet. Hebben geen babyfoon namelijk, het huis is erg gehorig (1920..).. En als ik het met de kids samen zou doen moet ik ze in de smiezen houden, aangezien het voor het huis een drukke doorgaande weg is... Misschien dat ik er dan vanavond maar even in duik, de kids zijn 's avonds altijd binnen no-time onder zeil.. Xx
Ohja, even iets heel anders.. er staan weer nieuwe foto's op mijn blog! Linkje staat er als je op mijn naam klikt..
hey allemaal, hier een kipje dat even bvlug gelezen heeft maar geen tijd om te reageren moet eigenlijk strijken maar heb geen zin ga zo me eten alvast maar voorbereiden. tok vanavond denk nog wel even als ik niet te moe ben. groetjes ven penr denk aan jullie
ow ja nieuwe dag nieuwe stem ronde weer op prenatal nog even dames dan is het weer afgelopen volgens mij 31 mei de laatste dag. groetjes van Petra
Hallowww!! Ik = helemaal blij!! Ik vond dat ik wel een nieuwe camera verdiend had en aangezien de belasting zo aardig was om mij wat centjes terug te betalen heb ik em dan eindelijk gehaald in mijn pauze!! Heb weer twee bruidsreportages op de planning staan dus dan kan ik em mooi gebruiken!!!
Jups ben van de Canon. De EOS 550D Had de 450D bijna hetzelfde op wat kleine aanpassingen na en 18 megapixels ipv 12. Vind het zo'n makkelijk toestel. Wat heb jij? Nikon toch? Mijn zus heeft ook de nieuwe Nikon gekocht vandaag.
Mooimooi! New and improved dus! Hou je je 'oude' camera wel? Heb idd Nikon. Komt dat mij pa daar ook al jaren mee werkt, die zweert erbij.. en als hij zegt dat het goed is, ga ik daar gewoon in mee, haha! En ik kon deze via een collega van zijn werk goedkoop overkopen.. Heeft zij die van de tvreclame met dat uitklapbare schermpje?
Ja mijn zus zweert ook bij Nikon. Ehm heb de camera niet gezien.... Ik hou mijn oude camera zeker ja...die gaat als reserve in de tas als ik weer bruidsreportages heb....had nu elke keer de kriebels...stel je voor dat mijn camera ermee ophoudt....en dan?? Dus deze mooi als reserve mee!
Ja, zou ik ook doen hoor. Mocht ik ook een nieuwe krijgen hou ik deze achter de hand. Is misschien ook wel zo verstandig idd..
Ja je weet maar nooit he.... Maar nu mis ik ons Suus weer....die staat normaal gesproken altijd model voor me...
hey meiden, Deli: herken het ja. Wij hebben wel wat aanpassingen in de badkamer gedaan tijdens de bouw. Verder alleen de dingen die makkelijk tijdens de bouw mee genomen kunnen worden omdat dan toch alles nog open ligt. Ook hebben wij het hele huis laten spuiten. dat was iets van 1000 euro, vonden wij wel weer meevallen. Leidingen voor de keuken hebben we door vrienden laten doen. Wel super leuk vond ik het hoor alles uitzoeken en bedenken.. Yojo: leuk een nieuwe camera!! Liena: de kleine meid moet nog wel even blijven zitten hoor! Vervelend dat je zo;n last hebt. nog een maandje en dan mag het wel komen! Melanina: ben benieuwd of het nieuwe ritme werkt. meiden ga nu eerst strijken en staat hier nog een berg. misschien tot straks!
Ohja, D90 heeft mijn pa ook.. En ook 2 (!) D100... 1 voor thuis en 1 voor in de auto. En de D90 gebruikt hij het meest.. Ja.. snap het ook niet hoor..