qb: joepie wat super zeg!!! Elise; ik hoop dat Luca vanaaf wat beter doorslaapt. Helaas hier ook gebroken nachten. Zal het dan toch een fase zijn? Vanaf 4 uur is ze meestal wakker. Nou ja misschien gaat het wel weer over. Hoe is het nu met zijn pokjes? alweer bijna weg? Juffie; ik ga ook zo bankhangen effe tijd met haan en nee nog geen afspraak gemaakt. Ga morgen even naar de gyn bellen en dan hoor ik het wel weer....
goedemorgen meiden, Yojo: have fun! Het lijkt hier te helpen. vanmorgen was het 7 uur dus dat scheelt ruim een uur! toen moest haan er ook uit. Ik ga zo even naar het tuincentrum. even wat nieuws voor het raam. Heb nu steeds tulpen in een grote vaas maar ja dat moet elke week weer nieuw natuurlijk. Dan boodschappen doen. vanmiddag komt een vriendin met hun 2 meiden! gezellig, ook voor Nathan kan hij lekker samen spelen. Miran: nogmaals succes!!
Ik ga straks even de stadt in, kleertjes kopen voor een verjaardag. Veel plezier juffie met het kopen van iets nieuws hahaha daarom heb ik nepbloemen hahaha
Dames... jullie zitten erlangs hoor... heb kijkoperatie pas 5 maart!!!! Maar toch bedankt voor succes wensen! hahahahaha All... even in t kort, heb n achterneefje erbij! Zaterdag op kraamvisite! Leuk en lief alhoewel t n flink manneke moet zijn. Ruim 9 pond en maatje 56 past ie al niet eens! hahahaha Ik moet weer ervandoor kom straks nog even kwekken.
Dames 12 maart heb ik een echo Ik val toch onder gynaecologie i.v.m mijn vorige bevalling en mag nu dus eerder komen. Joepie!!!
Hee Mup das lang gelden hoe is het bij jullie? Hier alles wel goed beetje moe en Jesse wat koortsig vandaag.
Hier gaat het wel goed. Alleen minder dat Vanisha ziek is. Maar het gaat alweer de goede kant in. Gefeliciteerd nog!
oeps miran Nou ja krijg je gewoon dubbel succes.. Gefeli met je achterneefje. Mink: jeej 12 mrt al! Mup: heey alles goed?? Hoe gaat het met Vanisha?? Dag: werkze! Rid, Rosa, Wendy: Hooi!! Nou lekker geshopt vanmorgen. Ga straks alles even leuk neerzetten. tok later
Tja Dagdromer, wat is rust he? Nog steeds veel onzekerheden op mijn werk en dat zie ik niet snel veranderen en de andere banen liggen helaas niet voor het oprapen dus dat brengt wel veel spanningen mee maar ja doe wat ik kan....verder is het natuurlijk altijd druk met zo'n ukje in huis maar dat gaat allemaal goed!...maandag wel ff naar HA omdat ze maar bijft hoesten en piepen en rochelen....zo sneu
@ Liena Een levende witte kikker voor in het aquarium maar het was niet de goede.... Negen maanden beurs was erg gezellig. Hadden er alleen 3,5 uur over gedaan terwijl het normaal gesproken iets meer als een uur zou zijn....file file file.... En ja naar Thailand....heb er zo'n zin in!!! Hoe is het met jullie allemaal??