@ Yootje, handig idd NOT en wat jammer van Kruimeltje @ Judibi, dat klinkt wel heel lekker zo in de tuin koffie leuten en klungelen Heerlijk meis!
Hey meiden, Wat een heerlijk weer is het! Vandaag heerlijk naar de bossen geweest. Mijn ovutest word donkerder dus heb goede hoop op een ei
allemaal genoten van het zonnetje lees ik. Ryan en ik hebben ook heerlijk genoten in de tuin. Uitstrijkje viel erg mee, over 4-5 weken de uitslag. Thanx voor jullie reactie!
mup, tja dan weet je wat je moet doen vanavond!! Deli, nog alles rustig? Ik zit lekker met laptoppie op bed. Tvtje aan en ondertussen beetje adminstratie bijwerken. Zometeen lekker vroeg slapen.
@ Dag, hoe is het met jou? Dag goed doorgekome, voel je je goed? @ Pooh, fijn dat het meeviel! @ Mup, aan de klus dussss Hier alles rustig! Net weer een paar keer een fijne kramp maar het is net zo snel weg als dat het komt, ,heeel jammer!! Hopelijk word ik een dezer nachten een keer wakker met flinke weeen en 8 cm ontsluiting
Jeetje Dag... alweer 37 weken vandaag, GEFELICITEERD!!! Je mag nu officieel thuis bevallen meis! Wat heerlijk zeg... schiet dus al aardig op bij jouw. Deli... kom op meis... ik zit te wachten op je smsje!!! hahahaa Mup... hup aan de klus meis! De ovutest zal er niet om liegen he! Pooh.. ik vind uitstrijkje wel altijd pijnlijk want mijn baarmoederwand is gewoon supergevoelig. Dat is mij toen in ziekenhuis verteld. Ik kan dat gevoel niet verdragen. Krijg jij daar uitslag van????... volgens mij heb ik dat nog nooit gehad. OOoow maar bij jouw is dat n ander extra onderzoek he? Ik krijg iedere 5 jaar (als verjaardagskadootje) n uitnodiging voor uitstrijkje hahaha. Liena... hoe is het met jouw meis? Hoe gaan je nachten tegenwoordig? Heeft de hulp n beetje geholpen? Heb je wat aan de tips gehad? Juffie... vandaag lekker genoten van t weer met Nathan en Matthijs?? Wij hier wel hoor! All... vanmorgen gewerkt van half 8 tot kwart over 9 en toen doorgereden naar de zaak voor nieuwe tankpas... was pas om kwart voor 11 weer thuis. Vanmiddag met Chris en Divano in de kinderwagen naar de speeltuin geweest. Chris heeft daar muurtje staan afbikken (morgen moet ie muurtje opnieuw zetten) en mijn schoonmoeder/schoonzusje en ik hebben al t hout staan beitsen en Divano lekker in de wandelwagen in t zonnetje, hij lag prinsheerlijk te slapen. Mijn schoonmoeder runt die speeltuin en dus onderhouden wij de speeltuin ook. Ieder 2 jaar worden de toestellen opnieuw geschuurt en geverfd. Nu heeft mijn schoonzusje t kotje (soort kantinetje) ipv blauw wit geverfd. Morgen, mits dat t zonnetje lekker schijnt, weer verder met beitsen. Even over Divano... hij is weer helemaal t oude vrolijke tevreden mannetje die hij was voor de prikjes. Het gaat vandaag beter dan dat ie ooit is geweest. Hij heeft vandaag tussen de voedingen door zéker 2 uur aan één stuk geslapen. Vanavond lekker met papa gedoucht en daarna zijn flesje leeggedronken. Nu ligt ie al sinds kwart voor 9 BOVEN IN ZIJN EIGEN BEDJE!!!!! Heerlijk hoor!!!
@ Miran, ik hoop je vannacht te smsen maar heb er een hard hoofd in hoor! Klinkt als een lekker actief dagje in een heerlijk zonnetje! En fijn dat Divano het zo goed doet weer, heerlijk nu je weer moet werken!
Deli, is inderdaad een mooie avond om te bevallen! Hoop voor je dat vanacht de nacht word dat je wakker word met 8 cm. Ik ben de dag nog goed doorgekomen. Welliswaar met een boekje in de tuin en nu op bed maar dat is ook niet zo erg. Miran, ja het gaat snel. Maar ben er zelf nog niet klaar voor dus hoop dat beebje nog even blijft zitten. Vind deze zwangerschap zo snel gegaan dat ik het allemaal niet zo kan bijbenen. Morgen lekker aan de poets in huis. Als dat gedaan is krijg ik hopelijk meer rust. Ik ga lekker slapen meiden. Fijne avond nog!
@ Dag, nou lekker toch! Hoop voor je dat je daardoor morgen wel lekker kan doen wat je wilde doen! Slaap lekker meis! @ All, slaap lekker! Ik ga zo nog even op de bank hangen en dan naar bedje ook. Tok morgen!
Goedemorgen meiden, Gisteren steeds meegelezen maar kwam er niet van om te reageren. Toch wel druk af en toe met 2 kindjes Ik ga zo met Matthijs even op school kijken. Trakteren en natuurlijk Matthijs showen Deli: En nog wat gebeurd vannacht?? Dag: Ik vond het ook snel gaan de zwangerschap maar die laatste weken duurden voor mijn gevoel wel 3 maanden i.p.v. 3 weken Miran: wat fijn dat het weer goed gaat met Divano! Mup: en al een ei gespot. Fijne dag allemaal!
goeiemorgen! deli: en? ben je al bezig?? dag: lekker toch, zo even een dagje bijtanken! vandaag is het alweer minder weer, helaas... pooh: fijn dat het meeviel! dat heb je maar weer achter de rug, maar waarom duurt het zolang voor je de uitslag krijgt? miran: heerlijk dat Divano zichzelf weer is! mede misschien door het heerlijke weer? en allemaal lekker buiten bezig geweest. ik ook, oohh zo fijn juffie: veel plezier met showen vandaag
Goedemorgen meiden, @ Deli, het begint nu toch wel heel spannende te worden voor jou. Hoop dat je snel die 8 cm hebt @ Pooh, zal voor je duimen dat je een goede uitslag krijgt. Had je veel buikpijn dan? Heb wel wat gelezen maar het niet helemaal gevolgd Hier gaat het wel goed nog niet echt geklust want een echt positieve ovutest heb ik nog niet gehad. Maar we gaan van het weekend zoiezo aan de klus
Meiden, geen klachten hier gehad. 'gewoon' routine uitstrijkje. Kreeg net als Miranda een mooie uitnodiging in de bus. Maar de assistente die het deed zei dat de uitslag over 4-5 weken bekend was... Ik weet het ook niet, ga ervan uit dat alles goed is en zoniet dat ze mij dan bellen. Deli, goede nacht gehad of nog steeds gerommel...? Net een leuk hotelletje geboekt voor haan en zn broer in Belgie. Ze gaan in augustus naar Formule 1 als cadeau van mij, zonder overnachting werdt het wel erg veel heen en weer rijden haha. Hoop dat ze blij zijn met het hotel.
@ Pooh, dat is wel een gaaf cadeau zeg! En een duur cadeau Ik had net een knalovutest dus ben helemaal happy Die van sensitest knalde nog niet. Maar we gaan nu flink aan de klus.
Hoi, even snel; hier is alles rustig!! Vanmorgen had ik geen internet en we zijn net thuis van een ochtendje visite en gaan nu lekker even thuis huizen
succes Mup, vooral veel plezier haha Ze waren ook helemaal sprakeloos toen ik ze de kaartjes gaf van formule 1 zaterdag + zondag. haha Hotel viel me erg mee, veel zoek werk en niet naast het circuit.