Mijn cyclus is echt netjes....elke keer rond de 30 dagen. Zo mooi is ie eigenlijk voorheen nooit geweest....ikke blij! Op naar Sri Lanka en dan gaan we ervoor!!! Hoe is het met jullie allemaal? Hier al lekker weekend. Hadden het rustig vandaag dus het weekend is al vroeg begonnen. Vanavond naar een aanstaand bruidspaar om te bespreken wat ze willen met foto's met de bruiloft. Elke keer weer spannend!
Mogguh allemaall!! Ben niet vaak meer te vinden in de topics hier op ZP.. solly.. schiet er elke keer bij in.. maar ben er nog wel hoor!! We hebben gisteravond een deal met de autogarage gemaakt en een andere auto gekocht! Toch nog best snel, we hebben er nog 500 euro af kunnen kleppen, hihi! Tis deze geworden; http://www.autowereld.nl/images/auto/320/151/fiat-stilo-multi-wagon-1.6-16v-dynamic-1044151-1.jpg Ja, niet van die garage hoor, heb ff een foto gegoogeld.. Xx
mooie auto QB! yojo: spannend! in iedergeval al fijn dat je cyclus zo regelmatig is! All: goedemorgen. krijg straks CB op bezoek i.v.m. onrustige drinken van Matthijs. Gaat nu weer aardig goed trouwens zal je altijd zien natuurlijk Maar goed laat ze maar even kijken naar aanleggen enzo. Nu even wat opruimen nathan zit toch voor de tv en dan gaan Nathan en ik even lekker douchen. Lekker hoor rustig opstarten.. Kan nu nog volgende week moeteen we allemaal om half 8 in de auto zitten
goeiemorgen heb niets bijgelezen mooi weer, kind vakantie... Yojo: ja leuk istie hè vind de teksten erbij zo leuk! wanneer gaan jullie ook weer naar Sri Lanka? eind van de zomer toch? juffie: hopelijk kunnen ze je wat advies geven. en inderdaad je zal het altijd net zien, dat het dan allemaal goed lijkt te gaan haha! allemaal een fijne dag. ik kom later weer even kijken
Goedemorgen meisjes Juffie sabela heeft ook van die fases dat ze onrustig drinkt vaak als ze moe is of moet poepen. kan je niet beter een lactatiekundige late komen cb heeft vaak niet echt ervaring.Ga je straks op je werk kolven? nou secces meis. liefs rosa
Goedemorgen meiden! @ QB, mooie auto! @ Juffie, lastig dat onrustige drinken! Ben benieuwd wat het cb ervan zegt!! Geniet nog maar even van dat rustige opstarten idd, straks zal het wel weer even wennen zijn zie er wel tegen op, die drukke ochtenden... @ Judi en Mup, lekker toch; genieten van het mooie weer!! Lekker doen. Onze babyfoon is kapot dus ik durf nu niet in de tuin te gaan zitten dan hoor ik Thyrza niet ben ik bang. Wesley kan straks wel lekker ff buiten spelen. Vanavond gaat hij met papa en de buurman naar een of ander tractor pulling iets hier in de buurt. Hij heeft er al helemaal zin in. We zeiden steeds: nog 2 nachtjes slapen, nog 1 nachtje slapen dus vanmorgen zei hij toen hij uit bed kwam; nu gaan we!! hahaha... Thyrza poepte zich vanmorgen helemaal onder dus kon meteen in actie komen en haar badderen. Nu moet ik nog even wakker worden... Heb een beetje hoofdpijn.
@ Deli, dat is wel minder dat de babyfoon kapot is. Ik denk dat je Thyrza toch wel hoord. Maar ik begrijp je angst. Heb er zelf ook last van. Heb dat ding altijd aan staan. Terwijl ik haar anders ook gewoon hoor. Wel heb ik hem sinds even snachts uit, ik slaap een stuk rustiger nu
Hoi kippies, hier ook altijd de babyfoon aan als Luca op bed ligt. Maar 's nachts niet hoor; Luca snurkt als een volwassen vent dus dan doe ik geen oog dicht. Luca is vandaag naar het kdv, dus ben alleen thuis. Net baantjes getrokken in het buitenzwembad; eerst heeeel koud, maar toch wel erg lekker!
@ Mup, wij hadden de babyfoon altijd aan als Wes naar bed ging, verder niet. Nu hoor ik Thyrza ook wel als ik beneden ben maar niet als ik in de tuin zit en zij op haar kamertje ligt. 'snachts had ik de babyfoon nu bij Thyrza ook aan maar ik hoor haar zonder ook prima dus ben ik nu even aan het kijken voor een 2ehandsje ofzo, puur en alleen voor als ze op bed ligt en ik beneden bezig ben of buiten zit. @ Elise, lekker gezwommen dus lekker hoor!! Heerlijk genieten meis, van die momenten voor jezelf!! Soms denk ik; had ik dat maar meer gedaan Ik was alleen maar aan het poetsen in m'n verlof voor de bevalling hahaha...
hey meiden, elise, heerlijk ff tijd voor jezelf! geniet ervan. Deli, vervelend van je babyfoon, zit je toch niet op je gemak in de tuin. Leuk dat de mannen op stap gaan! Ryan wou vanmorgen niet echt eten, klein stukje rijstewafel en wat water maar meer ging er niet in. Samen met de auto's gespeeld en een wandeling gemaakt met de hond. We zijn net thuis en Ryan begint ineens vreselijk te spugen heeeeeel veel. mama keuken en hij zelf helemaal onder.... was vooral water. nu een beetje hangerig, op schoot een boekje aan het lezen. hoop niet dat ie ziek wordt, ik heb nachtdienst het hele weekend pfff
even snel want moet echt even wat doen.. Matthijs dronk vanmorgen prima. waarschijnlijk drinkt matthijs soms gewoon heel snel waardoor hij dus in een paar min vol zit en moet huilen als ik nog meer wil geven Aanleggen enzo doe ik prima en Matthijs drinkt ook gewoon goed. Denk dat het inderdaad ook in fases gaat (bij sprongetjes onrustiger) Moet dat maar gewoon accepteren en me neit te druk maken over of Matthijs wel genoeg binnenkrijgt want hij groeit wel goed volgens mij. Deli: Wij hebben voor Nathan geen babyfoon meer inderdaad maar voor Matthijs wel. Zit toch neit lekker als die niet aan staat. maar snel een nieuwe! Lekker trouwens van die poepbroeken. Matthijs net tijdens het geven van een flesje ook 2. Liep beide keren zijn luier uit Zat dwars denk ik want hij was de hele morgen al onrustig. Elise: lekker hoor even zwemmen. Ik denk dat wij morgen gaan. Nou ben klaar met kolven dus zal even puinruimen voor Nathan weer wakker is.
babyfoon hebben wij eigenlijk nooit aanstaan maarja wij hebben de trap in de woonkamer dus ik hoor zoey altijd gelijk als ze wakker is . Heel soms zet ik hem wel aan maar meestal niet. Ja wij hebben die van advent dus kan beneden dan een muziekje voor haar opzetten dus dan gebruik ik hem wel Nou ik heb ook een druk weekend voor de boeg vandaag huiskamer en tuin doen en slingers ophangen . Morgen feest voor zoey en maandag op haar echte verjaardag naar Blijdorp.
@ Judibi Ik heb je banner gejat... Wij gaan eind september pas naar Sri Lanka....kan niet wachten...hahaha En als t ff kan word ik dan in Sri Lanka niet ongesteld....dat zou wel helemaal gaaf zijn maar zo zal het niet gaan werken denk ik.....
fijne moederdag allemaal!! ik ben al verwend met een mooi cadeautje wat stan op de psz heeft gemaakt. Een chocoladehart namens allebei de kinders en een ontbijtje. Straks lekker de bbq aan. Wat een heerlijke dag vandaag!!
Hey meiden! Hier ook een heerlijk ontbijt gehad van manlief en de kindjes. 2 potjes voor in het vensterbank, chocolade hart en zelfgeknutseld potje met kusjes van Wesley... Helemaal goed dus!! Maar moederdag zal nooit meer moederdag zijn als je zelf geen moeder meer hebt mis haar wel op zulke dagen... Hoop dat jullie allemaal een leuke dag hebben vandaag want het is supermooi weer!! Lekker van genieten! Fijne dag!
hoi allemaal, Deli: kan me voorstellen dat zo'n dag als vandaag moeilijk is.. wat een weer vandaag weer zeg. heerlijk! vanmiddag hadden we familiedag. Wel gezellig maar veel te veel prikkels voor Matthijs. Hij was erg onrustig en drinken ging dus ook weer niet. Net ook weer heel erg veel huilen tijdens het drinken. heeft dus voornamelijk met onrust te maken.We zijn ook eerder naar huis gegaan want zag gewoon dat Matthijs het niet naar zijn zin had. Thuis in de box was hij weer het gezellige mannetje gelukkig..