Heerlijk toch Zoey heeft toen ze 1 werd haar hoofd helemaal opgegeten hahaha. Ik kan daar zo van genieten
Ja erg leuk en n zeer makkelijk bordje! Was gisteren echt supergezellig!!! Ik ga nu ff snel n bakkie thee drinken bij de buuf. Zij is oliebollen en mijn appelbeignets aan t bakken en ik ben paardevlees en kipcocktail aan t maken dus ga ff iets drinken anders droog ik uit hahahaha
Ja meiden... Wendy heeft zo super haar best gedaan... ik ben echt superblij geweest met die taart en we smullen er vanmiddag nog een keer van hahaha Ik heb haar ook via facebook laten weten hoe wij allemaal te spreken waren over haar taart!
@ Miran, leuke foto's! Fijn dat het een geslaagd feest is geweest! En inderdaad een supermooie taart van Wendy!! @ Wendy; complimenten meis
Had je ook een taar van wendy Miran? Die zijn lekker he! Hadden wij ook met geregistreerd partnerschap. Kan ze goed!
Zo me zelfgemaakte monchou taart is klaar !!!! Heb kleurstof door me slagroom gedaan dus kon ik makkelijker op me taart schrijven. Volgende keer kleurstof in de taart zelf
Ja Yo... die taart heeft me moeder opgehaald bij Wendy en zie wat n supertaart ik nog overgehouden heb. Ben zo blij met Wendy want ik kon echt niemand vinden die n bumbataart voor 30 december wou maken... toen kwam Wendy en die zei: ooow ik wil dat wel doen maar weet niet of ik dat kan. Toen zei mijn zoontje dat Wendy vertrouwen in haar eigen moest hebben en door die opmerking wilde Wendy die taart wel maken. En t resultaat is er!!!!
Nee ik doe t haar ook niet na idd maar ze gaat n nieuwe website maken en vroeg om foto's van de taart en de taart met divano. Ben benieuwd of dat Divano ook op de website komt te staan of de taart van Divano!
Ja klopt ze is met een nieuwe site bezig. Ze geeft ook voortaan workshops enzo. Wil het nog steeds doen maar denk dat ik het beter na de bevalling kan doen.... Op FB heeft ze ook een pagina Taarties.com volgens mij. Daar staat ons taartje ook bij. Was jummie jummie!! En klaar voor vanavond?
Nee ben nog niet klaar voor vanavond. De boodschappen zijn wel al in huis maar ik kan maar niet opstarten. Mijn paardevlees staat al wel op vanaf vanmorgen 9 uur en die moet tot vanavond 12 uur op blijven staan. De appelbeignets zijn gebakken door de buurvrouw en mijn dochtertje. Ze zijn ook al bijna op ook! hhahhaa Kipcocktail moet ik nog maken maar daar kom ik gewoon niet aan toe. Wil eigenlijk ook nog mijn huis aan kant doen maar kan dat beter maandag doen denk ik! Met dat natte weer en t vuurwerk viezigheid vanavond kan ik morgen toch weer opnieuw beginnen dus dat heeft geen zin. Morgen gaan we heerlijk uit eten met mijn ouders en mijn zusje met het hele gezin!
Gezellige dagen dus voor jullie! Wij gaan vanavond naar sbroer en szus. En daar komt nog een bevriend stel van ons. Gezellig gourmetten en dan wachten tot 12.00. Zijn alle drie zwanger. szus is 12 jan uitgerekend en vriendinnetje 14 juni. Dus alle drie alcoholloos...haha Vanaf morgen gaat haan niet meer drinken. Tot Fons er is dan hahaha wel fijn dat ik weet dat hij ten alle tijden in de auto kan stappen.... Ook is hij al sinds begin november gestopt met roken. Ben heel trots! De eerste weken waren een hel maar nu is hij weer de oude!
lekker hoor melanina. Yojo: bijzonder jaar wordt het voor jullie! Weet nog dat ik vorig jaar zo'n zin had in het nieuwe jaar, het jaar waarin Matthijs geboren zou worden! Nu word ik eerder emotioneel omdat er alweer een jaar voorbij is
dat had ik toen het 2010 werd ik had zon zin om mijn baby in het echt te zien. En nu word ze in mei alweer 2 Ik vind het ook een mooie sprong hoor em vorig jaar naar het vuurwerk kijken met zijn 3tjes gaf mij het perfecte gezins gevoel.