Ja Yo ik was helemaal overrompelend de vorige bevallingen verliepen wel anders met 2 sterrenkijkertjes toen heb ik lang, heel lang geperst! Heb wel best last van na weeën ja maar daar werd ik voor gewaarschuwd na zo'n snelle bevalling. PCM genomen.
Kipje... ik krijg gewoon kippevel van jouw mooie bevalling zeg! Heerlijk toch dat dit kindje snel het klusje geklaard heeft. Maakt de wolk voor jullie nog rozer en trouwens dat was ook zijn plicht he... je hebt er zo lang op moeten wachten!!! hahahahaha Geniet er lekker van... nu is het niet zo warm om in dat bed te gaan liggen zweten. Hoe vond je schoonmoeder de bevalling of was zij er ook bij toen je dochtertje geboren was? All.. ik ben heel trots op mijn lieve man! Hij spreekt nu al 2 nachten heel streng ons kind toe dat ie maar eens gewoon in eigen bedje moet gaan liggen. De eerste nacht heeft ie hem voor "straf" onder het raam langs zijn bedje gezet. Daar heeft ie zo'n 20 minuten liggen krijsen. Na die 20 minuten is ie erbij gaan zitten en vroeg ie aan Divano: "zo, wat denk je ervan? Kun je nu gewoon in je eigen bedje gaan slapen?" Divano zei snikkend: ja! Zal papa even bij jouw komen liggen? Ja dat vond ie wel fijn. Dus al snel sliep ons Divano en kon Chris terug naar eigen bed! Afgelopen nacht weer t zelfde liedje... weer riep Divano NEE. Dat doet ie heel de tijd, dan wil ie niks. Dus Chris mopper mopper. En ja hoor, daar zat Divano weer. Papa zei: EN NU IS HET KLAAR MET JOUW!!! Je gaat gewoon in eigen bedje slapen. Papa bij jouw komen liggen? Nee zei hij. Drinken hebben? Nee zei Divano. Divano slapen? Nee zei Divano. Dus Chris toch bij Divano in bedje gekropen en drinkbekertje in zijn handjes gegeven en ja hoor na n kwartiertje sliep ie al weer. Nu ligt ie nog in EIGEN bedje te slapen. Gisternacht duurde dit gedram een halfuurtje en vannacht zelfs maar een kwartiertje. Ik geloof best dat er ook wat aan de hand is en dat ie dus idd pijn heeft s'nachts maar hier zit ook HEEL VEEL zin doordrammen in!!! En die heeft hij al die tijd gekregen! Dus nu maar even doorzetten voor ons en toch in eigen bedje laten slapen. Als we nu ook nog voor elkaar zien te krijgen dat ie eerder gaat slapen dan ben ik helemaal gelukkig! Maar vind dit al heel prettig!!! AANHOUDER WINT he
Jaaaaaaa hij is er!! Sorry dames, kreeg gisteren ook meteen een app van kipje maar ik lag in diepe coma. Zag het vanacht om 03.30 uur toen ons Laura weer begon te spoken en had toen ff geen fut om het te plaatsen. Maar heeft kipje zelf gedaan zag ik! Weet niet of ze het al had geplaatst had maar hij weegt 3990 gram en 55 cm. Een hollandse jongen dus .
En dan natuurlijk ook nog even zo... VAN HARTE GEFELICITEERD MET JULLIE ZOON EN BROERTJE LEROY!!! HEEL VEEL GELUK SAMEN.
Dag... dat had ze idd zelf ook al geplaatst. Kreeg ook een appje en ik sliep nog niet. Had nog ff met haar gewapt! Leuk hoor en hoe actief je bent als je zo'n zware klus geklaart hebt. Ik herken dat van mijn eigen ook... dan kan ik heel de wereld aan (denk je dan ) maar lief dat je dat ook nog ff geplaatst hebt.
Wat een super bevalling kipje. Ook hier nog een keer: VAn harte gefeliciteerd met jullie prachtige mannetje.
kipje van harte meis ik zag het op fb ik was dit topic kwijt Miranda hier slaapt zoey nog steeds in ons bed hoor maarja ze wilt niet alleen zijn zegt ze en ze vind de auto geluiden buiten eng. Ik ga de strijd na 3 jaar niet meer aan hoor we leggen dr gewoon elke avond in dr eigen bed en ooit zal het goed gaan en zo niet dan niet. Vroeger sliepen ze ook met meerdere in een bed dus ja.... En in vele culturen nu ook nog steeds , Dus ik geef divano geen ongelijk het is toch veel gezelliger en veiliger bij papa en mama dan stil en alleen in een eigen bed. Ik ben echt door Zoey een andere mama geworden dan ik ooit had verwacht en ik zeg Hoera voor Co-sleepen zolang Zoey zich veiliger voelt tegen mama aan vind ik het prima. Ze slaapt al niet veel dus laat ze dan maar iig door slapen haha.
Melanine... ik vond het slapen in ons bed ook niet erg maar meneertje wou niet in eigen bedje máár ook niet in ONS bed slapen. Hij wou beneden op de bank slapen en aangezien een bank superslecht voor mijn rug is had ik het helemaal gehad met de bank vandaar dat Chris er nu tegenin gaat. Had ie wel gewoon in ons bed verder geslapen dan hadden wij dit waarschijnlijk nog langer niet gedaan. Zolang hij maar slaapt en zolang ik maar goed slaap.
Goedemorgen meiden... Even een melding van een super trotse mama... Zou die 2 nachten nu al vruchten af geworpen hebben?... normaal kunnen we er de klok op gelijk zetten dat Divano tussen 01.30 en 02.00 uur komt maar vannacht heb ik totaal niks gehoord!!! Hij heeft aan 1 ruk doorgeslapen!!!!! Ik zeg: JEEEEEEEEEEEEEEEJ, geef mij vanaf nu maar zo'n nachten dan ben ik een ander mens. Ik werd zelf al 06.00 uur wakker maar heb met tussenpozen toch tot half 8 verder weten te dommelen. Daar baal ik wel een beetje van... slaapt Divano door, word ik om de haverklap wakker! Maar goed... ben een uitgerust mens!
Hoe gaat het met de meiden hier??? Kipje... hoe doet de kleine Leroy het??? Het is zo'n heerlijk manneke om te zien.
Zoo wat een rotweet. Wij zijn onderweg naar centerparcs. Weekendje weg met schoonzus, zwager en neefjes. Gelukkig gaan we toch veel zwemmen want echt noodweer zeg. Miranda: wat goed van divano. Nu volhouden!
Juffie... fijn weekend meid! En tuurlijk gaan we dit volhouden want dit vind ik erg plezierig... ik heb mijn nachtrust een beetje terug!!! Hier gaan we voor en dan strakjes proberen om hem eerder in bed te leggen maar dat is iets voor in de vakantie!
kipje nog gefeliciteerd met jullie kleine mannetje en wat een leuke naam. miran wat fijn dat jullie kleine mannetje nu 2 nachten heeft doorgeslapen. all hier gaat het goed ben wel moe maar dat komt door me werk rooster. vandaag duik ik de babykamer in om weer wat meer roze spulletjes erin te zetten en om te poetsen. dinsdag komen ze van de kraamzorg voor kennismakingsgesprek. vanmiddag naar zwemles van dylano en vanavond even naar een verjaardag toe dus al met al drukke dag vandaag.
ik zwaai even! hier gaat het goed, Leroy is heel tevreden tot zover! Met mij ook alles goed alleen nog last van naweeën, bah bah... Juffie fijn weekend, weer is idd prut! Penr leuk babykamer! Miranda mss dat jullie mannetje het even duidelijk moest leren
Juffie fijn weekend! Waar zijn jullie? Kipje vervelend die naweeen..fijn dat de kleine man het goed doet! Miran miss alleen maar goed dat chris hem aanpakt. Op een gegeven moment is het klaar. En vaak ook onbewust aangeleerd gedrag....ik persoonlijk vind het ook geen "gezonde" relatie altijd maar je kind bij je in bed. (Sorry als ik iemand tegen het hoofd stoot) maar mij bed is de enigste plek waar ik alleen met joep ben en daar is Max alleen 's ochtends welkom en als hij ziek is.... Ik ben zelf nu met Max en mijn vriendin in Renesse. Gister een heerlijke dag gehad en vandaag regen en wind....hoop morgen op beter weer...