(klachten)na je eisprong deel 6 SKSB

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Juffie1984, 21 mrt 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. yojo66

    yojo66 VIP lid

    27 okt 2007
    8.608
    0
    0
    Pedagogisch Medewerkster Kinderopvang
    Noord-Brabant
    Hij is pas ziek sinds hij naar het kdv gaat.... Dus meteen na de eerste twee keer snotterig en koorts. Nu is hij drie weken geweest en nog snotterig hoesten en nu hogere koorts.... Dus hoop dat het een kwestie is van weerstand opbouwen..... Voorheen is hij een keer ziek geweest en verder niet in zijn 8 maanden....

    Hoe gaat het nu met Laura? Er zijn van vsm toch druppeltjes om de weerstand te verhogen of niet? Of heb je dat al lang en breed geprobeerd?

    Heb net de belastingdienst gebeld...had nog geen kdvtoeslag ontvangen (en mijn ww ook nog niet..maar dat is overgemaakt volgens mijnuwv) Nu blijkt dat we dat pas over acht weken krijgen met terugwerkende kracht.... Nou lekker dan als je in eens twee maanden moet betalen.... Dit is echt even een k*t-periode met geld hoor.......
     
  2. Melanina

    Melanina VIP lid

    20 mei 2008
    9.070
    0
    0
    Pedagogisch medewerkster
    Spijkenisse: Eindelijk na 13 rondes zwanger !!!!
    zoey krijgt nu pilletjes op dr weerstand op te bouwen van dr vogel en ook vitamine pilletjes.
     
  3. yojo66

    yojo66 VIP lid

    27 okt 2007
    8.608
    0
    0
    Pedagogisch Medewerkster Kinderopvang
    Noord-Brabant
    Ik zal van de week ook eens even in de stad gaan kijken. Blijf vandaag maar lekker een dagje binnen met hem. Wilde eigenlijk lekker op de fiets naar de stad maar dat doen we maar even niet...
     
  4. Juffie1984

    Juffie1984 VIP lid

    16 nov 2007
    10.986
    116
    63
    Hier zijn ze allebei al behoorlijk vaak ziek geweest. Vooral eerste jaar/ 2 jaar pakken ze als ze naar een go/ kdv gaan toch alle virusjes mee. De slechte tijd komt er inderdaad weer aan ja. In de zomer gaat het vaak toch beter.

    Yojo: balen zeg van dat geld. Word je niet blij van dat soort berichten. hopenlijk kunnen jullie het allemaal rondbreien financieel de komende 2 maanden.
     
  5. Dagdromer

    Dagdromer Fanatiek lid

    29 feb 2008
    4.010
    0
    0
    yo, balen zeg van dat geld!! Is inderdaad lang wachten tot je het krijgt. pfffff... En de weerstand van Laura is apart verhaal. Echt al van alles geprobeerd. Zelfs de kinderarts snapt niets van haar bloedwaardes. Maar lijkt nu de goede kant uit te gaan. Als ze net naar opvang gaan moeten ze inderdaad aan die weerstand werken. Succes en hoop voor je dat het mee gaat vallen!
     
  6. yojo66

    yojo66 VIP lid

    27 okt 2007
    8.608
    0
    0
    Pedagogisch Medewerkster Kinderopvang
    Noord-Brabant
    Dank je meiden! Het zal vast wel goedkomen maar het is even vervelend nu. Beide situaties.
    Max is weer wakker nu 37.2 gelukkig. Ga maar proberen er een volle fles melk in te krijgen en wat brood. Normaal krijgt hij maar een halve melk en die drinkt hij niet dus ga het gewoon proberen....alle melk is meegenomen!
     
  7. Pooh81

    Pooh81 Fanatiek lid

    3 jan 2008
    2.703
    0
    0
    in de zorg
    Zuid-Holland
    Rosa, spannend meid!

    Dag, thanx voor de info over kipje. Fijn dat het goed gaat.

    Mel, knuff!

    Beterschap voor alle kuikentjes!

    Vanmiddag heerlijk ontspannen bij de schoonheidsspecialiste geweest. Veel rommel in me buik. Vanmorgen voelde het als aankomende ongi.... Afwachten maar hoe het deze ronde gaat lopen.

    @all, fijne avond. Xxx
     
  8. miranda200375

    miranda200375 VIP lid

    29 okt 2006
    5.973
    0
    0
    mama en huisvrouw
    Oud-Vossemeer
    Goedemorgen....


    Ik kreeg geen meldingen meer van jullie dus moest jullie even opzoeken..


    Buddynieuws

    Rosa appte mij vanmorgen om 5 voor half 7 het volgende:

    "Goedemorgen hier begint er wat actie te komen. Zo de vk bellen. Je hoort het.. liefs Rosa"


    Einde buddybericht


    Ik heb haar al terug ge-appt.

    Over Kipje... heb gisteren haar een appje gestuurt en met haar en de zwangerschap gaat goed. Gelukkig maar!!! Ik hoop dat dit zo mag blijven gaan voor haar!

    Yo... beterschap met de zieke Maxi. Zielig zo he! Vind het altijd zo sneu. Maar dit heeft ie nu sinds dat ie op kdv zit? Zijn ze daar dan vatbaarder?
    Dikke knuffel voor Max

    Mel... t is zo herkenbaar. Maar ik kom nog wel in vaarwater. Heeft even tijd nodig. Het balletje is nu aan het rollen dus wie weet.

    All... heb denk ik werk gevonden!!!! Ik heb gesolliciteert bij selektvracht. Dan kan ik Divano gewoon meenemen. Moet dan alleen als Chris is werken even oppas vinden voor Ebony en Giuliano... maar dat komt wel want die kunnen dan wel even naar mijn schoonzusje of schoonmoeder.
    Ik werk dan s'middags van 12.00 tot 18.00 uur van dinsdag t/m vrijdag en zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur. Ik moet nog op sollicitatie gesprek maar vraag of ik de zaterdag kan combineren want de ene week kan ik wel maar de andere week als Chris vroege dienst heeft kan ik dat dus niet. Dus ff kijken wat zij ervan vinden.
    Dus er is iets of wat positiviteit hier in huis.

    Duim voor me meiden... ik zou binnen 5 dagen een telefoontje krijgen. Dus dat is vandaag of morgen of begin volgende week.

    Fijne dag iedereen en uhhh ik hou jullie op de hoogte als ik iets van Rosa hoor!

     
  9. Juffie1984

    Juffie1984 VIP lid

    16 nov 2007
    10.986
    116
    63
    Jeeej spannend hoor!

    Rosa: zet hem op.

    Miranda: wat lees ik op fb joh.. Ga je op reis? Alleen of met het gezin? Wel super gaaf zeg!

    Fijne dag allemaal.
     
  10. rosa08

    rosa08 Niet meer actief

    Half 8 2 cm
     
  11. yojo66

    yojo66 VIP lid

    27 okt 2007
    8.608
    0
    0
    Pedagogisch Medewerkster Kinderopvang
    Noord-Brabant
    Miran hij moet nu weerstand opbouwen en aangezie er op een kdv altijd wel iemand ziek is heerst er altijd wel wat....

    Rosa zet em op!
     
  12. Juffie1984

    Juffie1984 VIP lid

    16 nov 2007
    10.986
    116
    63
    hoop dat het een beetje opschiet bij Rosa..
     
  13. miranda200375

    miranda200375 VIP lid

    29 okt 2006
    5.973
    0
    0
    mama en huisvrouw
    Oud-Vossemeer
    Ja Ja ik heb....
    Buddynieuws

    Kreeg zojuist het volgende appje...

    "Hoi Miran, twee minuten over half 10 zijn wij zonder hulp van de vk bevallen van een zoon genaamd ANXO Rafael gewicht 3120 gram en lengte 51 cm. Alles gaat goed"

    Einde buddybericht

    Rosa... ik vind het knap zeg... bevallen zonder vk!!! Hoe is dat nu eigenlijk? Maar goed... rust eerst maar eens lekker uit en geniet van de meiden en je zoontje. En natuurlijk ook van je man! Hoe vonden de meisjes de eerste kennismaking met Anxo????

    Juffie... nee, ik ga niet op vakantie. Vorig jaar zette we de kleur van de bh op de site om borstkanker te steunen en nu dit jaar is het je geboortedatum behalve geboortejaar.
     
  14. yojo66

    yojo66 VIP lid

    27 okt 2007
    8.608
    0
    0
    Pedagogisch Medewerkster Kinderopvang
    Noord-Brabant
    Wow Rosa is het zo snel gegaan ineens! Om half acht had je 2cm...snap dat de vk er niet optijd was.....

    GEFELCITEERD!!!!
     
  15. Juffie1984

    Juffie1984 VIP lid

    16 nov 2007
    10.986
    116
    63
    zo dat is snel gegaan!

    Rosa: gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoon!
     
  16. miranda200375

    miranda200375 VIP lid

    29 okt 2006
    5.973
    0
    0
    mama en huisvrouw
    Oud-Vossemeer
    Bevallingspoll





    Rosa is uitgerekent op: 2-11-2012. Rosa is bevallen van een gezond haantje, die de naam ANXO RAFAEL mag dragen. Geboren op: 25 oktober 2012


    Rosazelf wéét haantje denkt op: 25 oktober GOED GEGOKT!!!!!:D:D
    Miranda wéét haantje denkt op: 28 oktober FOUT GEGOKT
    Jolanda weet ook haantje denkt op: 5 november FOUT GEGOKT
    Pooh denkt haantje, denkt op: 2 november FOUT GEGOKT
    Dagdromer weet haantje, denkt op: 4 november FOUT GEGOKT










    Buddy is: Miranda
     
  17. Melanina

    Melanina VIP lid

    20 mei 2008
    9.070
    0
    0
    Pedagogisch medewerkster
    Spijkenisse: Eindelijk na 13 rondes zwanger !!!!
    Rosa ook een felicitatie vanuit spijkennisse wat fijn dat alles goed en snel is verlopen .
     
  18. Dagdromer

    Dagdromer Fanatiek lid

    29 feb 2008
    4.010
    0
    0
    Wow rosa. Van harte gefeliciteerd! En wat ben ik benieuwd naar jullie verhaal. Zonder vk!!!
     
  19. Pooh81

    Pooh81 Fanatiek lid

    3 jan 2008
    2.703
    0
    0
    in de zorg
    Zuid-Holland
    Rosa, gefeliciteerd! Dat is snel gegaan. Geniet maar lekker van je gezin!

    Miran, klinkt goed. Hoop dat ze bellen!

    Veel ongi gevoel in me buik. Voel me ook een beetje afwezig.... Zou me ongi nu door gaan zetten...?
     
  20. rosa08

    rosa08 Niet meer actief

    Goede morgen meiden bedankt voor de felicitaties!!

    Hier mijn bevalling verhaal

    Om 4 uur werd ik wakker van mijn meiden die waren naar ons slaapkamer gekomen, hup meisjes bij ons in bed en wilde weer slapen ik merkte dat ik wat harde buiken had die toch anders dan anders waren maar nog niet erg pijnlijk.

    Om 5 uur toch naar beneden ml mee wand die moest werken Ik zeg tegen hem zou je wel gaan ik denk dat het vandaag wel gebeurd. Hij zei bel me maar dan kom ik meteen naar huis afijn dacht ik zal indd niet zo vaart lopen wel had ik mijn schoonouders gebeld voor de meisjes. Om half 7 toch vk gebeld de harde buiken waren wel zeer onregelmatig en iets pijnlijker ze zei ik kom wel om half 8 prima dacht ik. Ondertussen lagen de meiden op een oor en mijn schoonvader zou er aan komen voor half 8. Ik ondertussen broodjes smeren bekertjes drinken klaarzetten huis even aankant en was wegvouwen en zo nu een dan een wee weg puffen. Ml toch maar gebeld en die kwam naar huis hij zat toch niet lekker op zijn werk.
    Ik snel nog onder de douche voor vk kwam. De weeën waren nog zo onregelmatig en hielden vaak nog geen min aan dus ik dacht nou ben benieuwd wat vk zegt. Rond kwart voor acht op bed en zij voelen nou zegt ze toch al twee cm oké dacht ik nou met deze weeën zal het nog wel een tijdje duren. Vk ging haar dienst overdragen en om tien uur zou er een ander komen en ik moest bellen als er wat was. Ik onder tussen met ml kids aangekleed en aan mijn sv mee gegeven die waren rond 8 uur weg. Ondertussen was ik op bed gaan liggen en kreeg nog een lekker kopje thee. Mijn weeën werden wel iets heftig maar bleven onregelmatig. Rond 9.15 uur zeg ik tegen ml met die weeën dat drukt op mijn billen of ik voor een grote boodschap moest maar ik besefte op dat moment niet dat dat al hele lichte pers weeën waren. Ik tegen ml wil je de douche aanzetten hij me helpen met uitkleden en ik lekker onder de douche maar die weeën drukte steeds meer op mijn onderkant dus ik tegen ml lieverd kan je de vk bellen ik denk dat ik persdrang heb. Ik had het nog niet koud gezegd en de oerkracht van het persen overviel me. Ml vk aan de tel die zou meteen komen. Hij zegt tegen me kom uit de douche en dat wilde ik eigenlijk niet maar toch met wat tegen stribbelen gedaan. Hij mijn afdrogen en onder tussen liep ik al persend naar de slaapkamer. Ik stond aan het rand van het bed met benen gekruist de pers weeën op te vangen ml zegt ga nu maar in bed!! Ik zeg heel boos nee bemoei je er niet mee. Het was zo heftig dat ml me op bed had gemeten onder tussen vk Aan de tel dat ze echt nu moest komen. Ik lag op mij zei in bed vliezen knapte en voelde het hoofdje al staan maar hield het tegen. Ml zegt tegen de vk het komt nu!! Hij gooit de tel aan de kant zegt tegen mij draai op je rug we weten wat we moeten doen!!! Daar kwam hij zelf aangepakt en op mijn buik gelegd en de navelstreng van zijn nekje af. Ml de handdoeken gepakt en daar ons mee ingewikkeld Anxo huilde al flink dus goed teken. En toen kwam de vk binnen. En dit in tijdsbestek van minuten! Ben zo blij dat ml zo rustig bleef. We zijn nog onderste boven van!!

    Hopelijk een niet al te lang verhaal

    Liefs rosa
     

Deel Deze Pagina