Hey Wies, welkom weer hier en bedankt voor je felicitatie! Ik had ook gewoon de afscheiding en de ongie-onderbuikpijn hoor dus geef de moed nog niet op! Ik hoop voor je dat het hartstikke raak is!
Delikipje; 8 weken zwanger alweer, wat gaat de tijd toch hard zeg! En 10 januari naar de VK, SPANNEND! Wies; Geen bloed, geeft moed! Ik ga voor je duimen!
cynnie kan me voorstellen hoor dat het allemaal nog onwerkelijk is! maar wel super! mupkuh: succes ermee. nooit leuk naar de ha. linda: hoe gaat het bij jou? nog steeds alles rustig? wies: ook nog op het wachtbankje dus. spannend, ga voor je veren! smallgirl: 5 dagen in de week studie lukt mij niet. werk fulltime dus dit doe ik er bij. vind het op zich wel leuk maar ben nu de motivatie een beetje kwijt. tenslotte nog even update: gister de hele dag zere liezen gehad. straalde door naar mijn bovenbeen. er gebeurd dus wel wat in mijn lichaam. maar of het ontpillen is, ongesteld worden of iets anders, geen idee.. we wachten he af (volgens mij is wachten toch het woord wat het meeste in de topics staat )
Hey Linnie! Ja 8 weken wat gaat dat snel he, pfffff... Kan het nog niet geloven! Hoop snel wat te kunnen zien! En jij binnenkort naar de HA?!
Hey Juffie, dat wat jij omschrjift; die zere liezen dat uitstraalde naar je bovenbenen had ik ook een week voor mijn NOD toen ik zwanger bleek te zijn dus ik ga voor je duimen!
@juffie; wachten is nooit leuk! BLEHHH! Maargoed, het wachtbankje is nog steeds gezellig vol, dus we zullen ons niet vervelen! Spannend, misschien is het deze ronde al raak voor je! @Delikipje; ik wacht deze week nog even af en als ik maandag nog niet ongi ben, doe ik nog een testje en als deze negatief is, bel ik direct de HA! Jakkes, ik wil het helemaal niet opwekken, ik wil dat mijn lichaam het zelf kan doen Maarja, als ik januari nog zwanger wil worden, moet er toch snel iets gebeuren Hahahaha!
@ Linnie, kan me voorstellen dat je natuurlijk liever hebt dat je lichaam het zelf doet maar op een gegeven moment ben je het wachten ook een keer zat he! Groot gelijk dat je dan naar de ha gaat, en wie weet is het dan zo in orde.... Maar waarschijnlijk heb je het niet eens nodig joh, test je volgende week harstikke positief!
oh ja cynnie,jij ook gefeliciteerd natuurlijk! lijkt me inderdaad erg onwerkelijk in het begin. Nog steeds niets te zien hier. Ik heb wel lage rugpijn,had ik gisteren ook al. Ik ben pas net uit bed, kon de slaap niet vatten gisterenavond. en maar draaien. te veel gepieker waarschijnlijk delilah, hoe gaat het eigenlijk met je zwangerschap? heb je nog veel kwaaltjes? linda,wel spannend zeg bij jou, en knap dat je het kunt laten niet te testen. hopelijk blijft de ongi nog even (9 maanden) weg!
Hey Wies, kwaaltjes genoeg aan deze kant! Maar ja, ze zeggen dat dat er allemaal bij hoort he... Ik zie dat jullie inmiddels 2 jaar bezig zijn, had je gepieker daar mee te maken afgelope nacht? Ik hoop dat jullie niet de MMM in hoeven en dat die onder-rug pijn een goed teken is! Maar het blijft krom he, de een is in 1 keer zwanger en de ander moet zo lang wachten... Ik hoop dat je snel van die wachtbank af komt!
dank je delilah, ja het is wel frustrerend, nu precies twee jaar verder. we zijn toen in januari begonnen. iedereen om ons heen is nu ook begonnen, en ben bang dat ze eerder zwanger zijn. ik gun ze het natuurlijk van harte, maar ik eerst. ik zou daar dan denk ik niet tegen kunnen en vreselijk depri van worden, en dat zie ik nu ook weer niet zitten. Dus snel aan de iui, en gelijk de 1e raak hopelijk! haha.
Ja Wies kan me er helemaal iets bij voorstellen! En als je iets wilt, helemaal zoiets als een zwangerschap, dan wil je het meteen natuurlijk dus dan duurt wachten altijd te lang maar 2 jaar is helemaal niet niks he... Dan zou ik ook gefrustreerd raken als mensen om je heen wel zwanger raken, lijkt me een hele normale reactie! Weten de mensen om jullie heen van jullie situatie? Ik weet niet wat dat iui inhoudt maar ik ga zeker voor je duimen dat het de 1e ronde raak mag zijn!
Dank je wel, meiden! Ben ontzettend geschrokken van de uitslag. Heb een matige dysplasie en PAP 3a. Het kan nog alle kanten uit, maar is niet leuk natuurlijk om te horen. Helemaal niet omdat BM-kanker in de familie zit. 10 januari om half 2 heb ik een afspraak bij gynacologie.
Hey Mupkuh, wat je hebt is een groot vraagteken voor mij; matige dysplasie en PAP 3a zegt mij helemaal niks maar het klinkt niet fijn... Wel fijn dat je 10 jan. al terecht kan bij de gynacoloog weet je ook wat ze dan nog gaan doen?
Dysflasie betekent dat er iets niet goed is met de opbouw van je cellen. En PAP 3a betekend dat er een kans is dat je baarmoederhals kanker hebt. PAP 5 is het hoogste wat je kan hebben, dus ik zit er tussen in. 10 januari gaan ze het verder onderzoeken en er is een kans dat ze het operatief gaan verwijderen.
Mup, dat klinkt wel ernstig... Is het ene dan het gevolg van het andere? Of werkt dat niet zo? Ik hoop dat het allemaal mag meevallen straks maar kan me voorstellen dat het wel even schrikken is zeg!
Ik weet niet of het samenhangt ofzo. Hoop echt dat ik 10 januari te horen krijg dat het wel mee valt. Maar ja dat weet je nooit natuurlijk.
Nee je weet nooit hoe dat loopt nee... Maar een vriendin van mij had ook een keer een uitstrijkje laten maken die niet goed bleek, ze heeft niet die benaming genoemd die jij zegt; PAP 3a maar ze zei wel dat het een voorloper van baarmoederhals kanker was dus ik denk dat dat dan wel hetzelfde geweest moet zijn. Maar bij haar hebben ze een stukje weggehaald en toen was het goed... Toch om je een beetje te bemoedigen!
Mupkuh; Heel veel sterkte meid! Ik ga voor je duimen dat het allemaal meevalt! Gelukkig kun je snel terecht, dat geeft je misschien wat meer rust. En goed dat je een uitstrijkje hebt laten doen, dan weet je dit in elk geval toch?! Heel veel succes meid!