Zo zie dat jullie nog flink doorgekletst hebben zeg, stelletje kippetjes Ik ga zo fijn met mijn hond naar de cursus. Maar daarna kom ik weer lekker kletsen. En alcohol een glaasje opzich mag wel. Maar ik doe het toch echt, alleen als ik ongi ben. Alcohol al is het maar 1 glaasje schijnt direct op het kindje door te werken.
hey kippetjes goedemorgen allemaal. drink ook al een tijdje even geen alcohol. Ga vanavond uiteten en dan is een glaasje wijn altijd wel erg lekker. Denk dat ik het nu maar even niet doe. Denk wel niet dat ik zwanger ben. Hoop alleen niet dat ik allemaal vragen krijg vanavond. Normaal drink ik nl wel een wijntje bij het eten.
Goeiemorgen Kippies! Nou, ben gister niet meer ongesteld geworden, dus heb vanmorgen getest...... een hele onduidelijke test... als ik dit weekend niet ongesteld word ga ik maandagmorgen weer een test doen, dan eentje van clearblue. Die geeft 'zwanger - niet zwanger' aan, dus dat is veel duidelijker dan zo'n vage streepjes test... Bah, weet nu nog niet waar ik aan toe ben.
ahw verdorie queen , komop meid nog even! echt stom dat die test onduidelijk was, had je het mooi geweten zeg! ja zo'n andere test lijkt mij ook beter, en dat ie iets goeds poistiefs mag aangeven, dan weet je wat je staat te wachten. :kaarsje: hier lijkt op het moment of mijn hele rug en vooral nog mn onderug +zijkant ontzettend vast & in de knoop zit.en dit heb ik nu al zeker ruim 4 dagen met derest wat ik nog had. als ik nu is pijn in mn borsten krijg, dan weet ik het, heb dat nog nooit gehad! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah
Misschien heb ik gewoon te vroeg getest, ben vandaag 2 dagen overtijd. Of misschien word ik gewoon nog ongesteld.. we wachten maar weer af.. Wordt voor jou ook weer spannend NikiKIP, we kunnen elkaar hier mooi in de gaten houden zo! Hoe gaat het met alle andere kippetjes?
Zo heb weer even bijgelezen.... @queen, jeetje niet ongesteld geworden, spannend! Dat je nog niet positief getest hebt wil nog niks zeggen toch, de een maakt sneller hormonen aan als de ander...... Tenminste dat lees ik hier wel vaker op het forum niet dat ik ineens de expert ben hahaha... Nou ik blijf hoop houden voor ons allemaal! @ Peppiekippie, heb ook even gelezen op je site, wel een hoop klachten he, veel herken ik wel maar ook een hoop weer niet... Zo duidelijk heb ik het dan ook niet bijgehouden meer wat ik echt niet herken zoal pijn in de kippenborstjes en die trekkende liezen waar jij het over hebt... Nu maar hopen op goed nieuws voor iedereen! @ Mupkippie en Jufkippie: tja, dat alcoholgebruik he... Ik drink toch al niet zo heel veel maar ik zou het voor alle zekerheid ook niet doen tenzij ik inderdaad ongie ben of net geweest, je weet maar nooit toch!
Hey dat gevoel ken ik ook, in de onderrug... Ik lag gister op de bank en het trok helemaal in mijn rechterbil alsof ik kramp ging krijgen?! Ik weet ook niet wat dat wil zeggen hoor, kan alle kanten op.... Ik weet wel dat ik wel vaker last van mijn rug heb als ik ongesteld moet worden maar aan de andere kant voel ik ook weer allemaal nieuwe dingen dus je weet het gewoon niet....... Ik had eerder ook nooit zere (.)(.) of....misschien nooit op gelet?!
Queenie: ik ben niet zo thuis in de testen heb het nog nooit echt nodig gehad, maar ik zie echt wel een kruisje! Als je niet zwanger zou zijn zou er toch helemaal geen verticale lijn verschijnen? Volgens mij moeten we jouj feliciteren!
Heb je 'm al in dat vage testen topic laten zien aan de geleerde? Ik denk echt dat je harstikke zwanger bent hoor
Ja toch! Ik wilde voorzichtig zijn want ben echt een leek met die dingen natuurlijk maar kan niet anders toch?!
maar nu ben ik wel benieuwd naar jouw precieze symptomen! hihi Niet zo zeer klachten want als het bij mij echt zou zijn dan draag ik die symptomen met alle liefde.
Ben nog erg voorzichtig hoor en ik ga vast morgen en maandag nog een keer testen, maar het lijkt er wel op he? Hihi! Zal de foto ook nog even plaatsen in het vage-testen topic, eens kijken wat ze er daar van vinden! Ooh, ik besef het me nieteens hoor, geloof er zelf nog niks van...
queenbee een streep is een streep zeggen ze ! echt goed als je straks een nog duidelijker streep heb! hierbij feliciteer ik je toch voorzichtig je weet maar nooit! ik ga nog wel rennen als een kip zonder kop hoor als je een extra bevestiging krijgt! heel veel geluk toegewenst vanuit hier! kus ps; ja peppep dat zou ik natuurlijk ook willen weten ha
Komt-ie; -sinds 13 nov. zeurend gevoel in de onderbuik, alsof je ongi bent -rommelende darmen -af en toe steken in mijn lies, zowel links als rechts -twee maal steken in mijn borst -gevoel alsof er iets in mijn borst zat, iets hards ofzo -moe, vooral 's avonds en overdag moe gevoel in mijn benen. Geloof er zelf nog niks van hoor dat ik zwanger zou zijn. Dringt volgens mij niet echt tot me door.
als zo blijkt te zijn queenieKIP dan komt dat met de tijd wel, dont worry ik krijg er helemaal de kriebels van queenie bij de gedachten alleen maar