Oke Heidy, dacht misschien dat hij een ongeluk had gehad en moest revalideren ofzo, gelukkig valt het dan mee! Nou wij zijn zeer benieuwd hoor, 10 dagen zie ik staan in je banner, spannend
Sorry, heb het zo ontzettend druk gehad de afgelopen dagen. Maar mijn haantje blijft gelukkig dus lekker klussen.
. Wheooehoee... Gezellie nog een kletskip erbij, KIP11! hahaha... Welkome hoor! Hier kun je altijd je ei kwijt, heerlijk alles zeggen wat op je hart ligt en het is nog gezellig ook! Dus jij zit ook lekker in spanning met alles wat je voelt?
Hahaha... geeft niet je leven kan ook niet draaien om het zwangerschapsforum Maar uhhhh, jij bent dus kluskip2 hahaha
Onzekerheid is inderdaad killing, van de zomer dacht ik ook dat ik zwanger, we hadden een keer zonder rubber gespeeld en daarna was ik misselijk had ik pijnlijke (.)(.) was ruim week over tijd. 3 keer getests, en toen bleek toch mijn lichaam me voor de gek te hebben gehouden. Sindsdien is mijn cyclus erg onregelmatig en heb ik nog af en toe van die vreemde klachten. Afgelopen maanden wist ik vrijwel zeker dat het niet van zwangerschap kon komen, maar als ik het straks weer echt ga proberen dan ben ik bang dat ik elke maand gek ga worden van onzekerheid.
had je dat nog helemaal niet meegekregen? Dan hebben we je al langer gemist dan ik dacht, hahaha.... Jaaaaaaaaaa... Heb 1 dag voor mijn NOD getest, afg. dinsdag en er stond een dikke plus dus kan er niet omheen, alles wat ik voelde was juist!
Ja onzekerheid is niks nee.... En ik kan me voorstellend als je maanden bezig bent om zwanger te raken je er zoveel mee bezig bent dat je zelf gek maakt... Maar ja, het is ook zo moeilijk om dat niet te doen helemaal als je ineens van alles gaat voelen! Vraag me af of dat bij alle vrouwen zo is? Of zijn er ook bij die heel geduldig kunnen wachten, kan het me niet voorstellen...
heb om me zelf te beschermen in mijn hoofd al een cyclus van 1,5 maand genomen, eerder mag ik niet testen. we zijn nu niet echt aan het proberen. Ik wil wel maar er is zo veel gebeurd de afgelopen maanden dat ik eerst wat meer rust wil. hopelijk brengt mijn nieuwe baan in Januari voldoende afleiding met zich mee om het wachten door te komen.
Dat er hier toch nog best veel meiden rond lopen die snel zwanger zijn geraakt. geeft me wel wat hoop. stiekem hoop ik me straks snel bij jullie aan te kunnen sluiten. dus nogmaals, Delilah, Charissa en andere gelukkige.... Gefeliciteerd! Aan de rest: Succes met klussen en wachten!
Stelletje kakelkippetjes! Ik ben even weg en alweer twee pagina's verder Natuurlijk laat ik even weten wat de HA heeft gezegd! Ik heb net verteld tegen mijn collega dat ik gestopt ben met de pil en ze reageerde heel positief! 'Klaag maar lekker tegen mij aan hoor' zei ze, dus ben blij! Ze vertelde me dat zij vaak weet wanneer iemand zwanger is en ook al wat het gaat worden, maar bij mij zag ze 'nog' niets (hmmmm)! Haha! Ik heb haar wel gevraagd of ze me een seintje wil geven als er een roze wolk boven me hangt
@ HeidyKip, ja ik was ook wel meteen erg moe ja maar nou moet ik eerlijk zeggen dat ik dat niet meteen als symptoom zag want dat heb ik altijd met verandering van seizoenen als het vroeg donker wordt etc. maar toch! @ Charissa dankjewel, jij ook gefeliciteerd! Dit was onze 1e officiele ronde! @Kip11 misschen is het juist beter om 'niet echt te proberen' anders ben je er inderdaad teveel mee bezig en dat is niet goed als je wat meer rust wilt! Ik had deze maand wel rond mijn ei dat ik dacht meid ben niet zo frustrerend bezig joh dat gaan we volgende maand helemaal anders doen en dan zie je dat het niet eens nodig is!
Nou ben blij dat je nog ergens anders je ei kwijt kan linnie.... hahahha: Ik zie unnuh grote roze wolk! Van die Pearl brillen reclame! Moet je wel ff checken of ze goede ogen heeft!