LINNIE! wat doe je ons aan! Meid, moeten we weer wachten! Blijf voor je veren hoor! Morgen ga je dus de digi doen?
Linn! Je weet de spanning er goed in te houden zeg! Jeetje! Veer nog even voor je door hoor! @Deli; Het is inderdaad maar beter dat je van tevoren nooit weet hoe het zal gaan. En je moet maar zo denken, elke vrouw die kinderen heeft is ook bevallen, dus dan kan jij het ook! Tokka!
Whahaha... Precies er zijn al zoveel vrouwen bevallen en als ik in mijn omgeving kijk denk ik wel eens als zij het kan kan ik het ook... Beetje flauw misschien maar goed... We zullen zien hoe het gaat! Ik heb nu iig vaak het idee dat die kleine er graag uit wil aan al die bewegingen te zien, hopelijk werkt ie straks goed mee Ik ga zo naar huis, fijne avond meiden!
Ik ben ook helemaal blij met mijn internet. Moet wel weer flink bijlezen zag ik. Maar ga het denk ik gewoon vanaf nu proberen bij te houden.
Nou, mijn schone slaper is ook eindelijk wakker geworden! Het is al na half vijf! Nouja, ik ga hem eerst maar even uit bed halen en alvast met het eten beginnen. Tok later kippies! Xx
Uhm... kom ik net op Jamie's kamer, ligt hij gewoon weer te knorren! Hij zal het wel nodig hebben dan!
Ja doe ik ook. Mag hij vanavond wat langer opblijven, hihi! Normaal gaat hij tegen 7 uur op bed, maar ik denk dat dat nu geen nut zal hebben... we shall see... Zal nu wel tegen half 8 / kwart voor 8 worden.
@ Yojo, ben ook al aan het zoeken, mar kan hem nog niet terugvinden. Als ik hem vind laat ik wel ff weten welke site het was oke? @ Linnie het blijft dus spannend. Ben benieuwd wat morgen de uitslag is. Mijn veermodus blijft draaien.... @ Queenbee, lekker laten slapen idd, heeft ie het er ws ff aan toe. Kippies ik ga het hok ff weer verlaten. Ieder een fijne avond en tot een volgende tok..... Dikke knuf voor alle kippies.............. Groetjes Liena
Jeetje, heb ik weer he?! Mislukt die test gewoon! Helaas kan ik het niet op de foto zetten, daar is mijn toestel niet goed genoeg voor.. Of ik weet gewoon niet hoe dat ding werkt, dat kan natuurlijk ook! Maar de controlelijn was zo ontzettend licht, bijna niet te zien Ik kon ook geen Kruidvat test halen, ik zag een bekende Daarom ook maar 1 test in huis, anders had ik er nog 1 gedaan! Wil mijn twee digitale nog even bewaren, doe ik liever met ochtendurine! Morgen meer nieuws!