Vorig jaar oktober ben ik bevallen van een zoon. Na lang zoeken had ik (voor ons) de perfecte zin voor op het geboortekaartje gevonden. Straks in februari, 16 maanden later, verwachten wij de tweede. Natuurlijk ben ik weer aan het zoeken geslagen maar helaas blijft de zin van onze eerste gewoon de mooiste.... Kortom: kan ik dezelfde zin twee keer gebruiken...????
Hmm.. Ik zou het niet doen. Maar dat is mijn mening.. Maar je bepaald zelf wat je erop zet natuurlijk..
Wij hebben een ander gedichtje. En rechts staat er dan een zin, gevolgd door de namen enzo. De zin is hetzelfde bij onze dochters.
Hier zit 12 / 12,5 maand tussen de beide. Wij hebben ervoor gekozen om een vervolg op het eerste kaartje te maken met een iets andere illustratie en een iets andere tekst, maar wel dezelfde stijl
Ik zou het denk ik wel doen en indd iets met nog een keer/opnieuw in het tekstje verwerken.. Als je het voor andere mensen doet? Weten die nog wat er op het vorige kaartje stond??
Ik ben nu wel benieuwd naar die zin, haha. Wij hadden "Om een lang verhaal kort te maken; ik ben er." Ik vind dat nog steeds leuk, maar ik zou het niet nog een keer gebruiken. Alleen nu nog eens nadenken over een andere korte, pakkende zin. Want ik wil het dan wel weer een beetje in dezelfde stijl. Maar echt hetzelfde, zou ik niet doen.
Het ligt aan de zin. Wij doen wel praktisch dezelfde zin: Onze dochter is geboren! Onze zoon en mijn broertje is geboren!
Wij hadden bij de 1e het prachtigste gedichtje... Bij de 2e kon ik niets vergelijkbaars vinden. Wou dezelfde gedichtje weer gebruiken - wie valt 't op? En die vinden 't dan ws de moeite waard ernaar te vragen... Maar heb toen vlak voor de bevalling nog zelf een ander gedicht geschreven. Bij de 1e had ik; Er zijn vele dingen in het leven Die je verbaasd doen staan Maar het mooiste wat de Heere kan geven Is nieuw leven, uit liefde ontstaan Bij zoonlief hadden we; Het mooiste op de wereld Kostbaarder dan goud Gekregen van de Heere Aan ons toevertrouwd. De 1e was een gedichtje uit een bundel, de 2e had ik zelf geschreven.
Op ons kaartje komt iets heel anders, maar wel een beetje in dezelfde stijl als het eerste kaartje en dat is het tegenovergestelde van zoetsappig, want daar heb ik zo'n hekel aan. Dus geen vingertjes, teentjes tellen, roze wolken, wondertjes of iets dergelijks, maar iets grappigs. Ik kan me echter heel goed voorstellen, dat het meerendeel wel voor de zoetsappige tekstjes gaat hoor (ik heb er alleen niks mee).
wij hebben niet hetzelfde maar wel in dezelfde trant.. Olaf: Met handjes en voetjes vingertjes en teentjes eraan Oortjes die horen en oogjes die open gaan op de andere kant: onze mooie zoon Olaf Sam .......... Olaf Is geboren op... gegevens Liam: Kleine beentjes, miniteentjes Open mondje, babykontje Kleine handjes, nog geen tandjes Grote ogen, blauw getogen Helemaal compleet!!! andere kant: Ontzettend blij en gelukkig zijn wij met de geboorte van ons broertje en zoontje Liam Chaz Liam gegevens en nu bij onze kleine meid hebben we weer iets in die trant. Dus wel hetzelfde thema, niet dezelfde tekst.
Hier ook niet hoor... Hier op het kaartje van onze dochter: Na 9 maand eindelijk vrij! Ik heb op xx-xx-xxxx kunnen ontsnappen met een lengte van xxcm en een gewicht van xxxx gram. (een zelfgemaakte cartoon van een baby achter tralies ernaast) Bij onze zoon komt: Na 9 maand heeft mijn zus mij helpen ontsnappen! Op xx-xx-xxxx paste ik met een lengte van xxcm en een gewicht van xxxx gr nog maar net door de tralies! (wederom een zelfgemaakte cartoon van een baby achter tralies ernaast, maar nu met geopende tralies en touwen eraan met een handje erbij die aan de touwen trekt) Het is bij ons juist de bedoeling dat mensen denken dat het dezelfde kaartjes zijn. Maar als ze de oude erbij pakken zien ze wel verschil hahahaha
ik lees ff mee, zit met hetzelfde. bij eerste zo'n mooit gedicht, en kan echt geen vergelijkend gedicht vinden dat ik net zo mooi vind en net zo meen....
Wij maken wel bijna hetzelfde geboortekaartje.. Ik hou van strak en rustig en we maken m ook zelf! Andere tekening of foto erop maar de achterkant wordt eigenlijk hetzelfde alleen dan andere namen erop ! Hou niet van gewichten, lengte, gedichten etc erop. Naam, doopnamen, zusje van.., ons adres, bel, om en bewonder met telefoon nummer, peetoom en tante en Klaar!
Dank jullie wel. Dus inderdaad iets anders verzinnen...maar ja...Lastig! Niks geen "wolkjes" "wondertjes" "kusjes" maar iets straks. Gewoon 1 woord, 1 zin....
Hier zelfgemaakte schilderijen heel minimalistisch en knallend blauw, en de 2e roze... Tekst naast namen etc 1 zin... Bij de eerste woonde we in Groningen en wilde we iets origineels. Het is : mmmm....twijbak mit moeskens! Geworden Bij de tweede: hoera! Een zusje om mee te spelen! Ik zou niet hetzelfde doen, maar dat is persoonlijk. Onze geboortekaartjes staan bij anderen nog altijd te pronken! Naast elkaar!