Onze dochter was destijds geen grote baby, maar toen ik in de winkel stond vond ik maat 50 ook zo klein! heb er wel wat van gekocht, maar ook 56, dat was bij geboorte veels te groot, hahaha! Zelfs maat 50 zwom ze eerst nog in. Ik zou 56 kopen, en wat 62 voor het geval dat, past het nog niet, groeit ie er vanzelf in. Ik heb nu bij 2e zwangerschap wel wat meer maat 50 gekocht, weer gevoel dat het zo klein is, maarja, als je een dochter van 3 hebt is alles klein, haha! Toch geef ik de voorkeur aan 56, 1e weken nog te groot, maar daarna is het toch fijn met aankleden dat je niet de armpjes bijna uit de kom moet trekken om ze in de kleren te krijgen, haha! Dus groter maatje heeft daarbij ook weer een voordeel.
Bij ons was ook gezegd een flinke baby Hij kwam 3 weken te vroeg woog 3210 Heeft ruim een maand maat 50 aangehad Had maar 1 setje in die maat dus direct bij moeten halen Het gebeurd echt zelden dat een baby vanaf de geboorte in maat 62 past Dus zou voldoende maat 56 halen
Onze dochter was bij de geboorte 4370 gram en ongeveer 56 cm. Ze heeft nog ongeveer 3 weken in 56 gekund. Ik zou ook een aantal setjes 56 in huis halen en ook al een gedeelte 62. Ik had 1 setje maat 50 maar dat heeft ze dus nooit aangehad.
Ik vind pyjama/boxpakjes heel handig om er in het begin toch een stuk of 6 van te hebben. Soms moesten wij wel 3 keer per dag verschonen. Als je te weinig hebt is daar dan niet tegenop te wassen. De maat 56 waren ook nog handig toen de kleine maat 50 had. dus waren dat 2 vliegen in 1 klap (4200 g).
Hier 54 cm en 4250 maar paste goed in 56 Zou toch 56 doen vind te groot niet mooi bij baby maar niet teveel pakjes hoor 4 is best genoeg Me dochter zeiden ze ze word heel klein ik dus maat 50 gehaald nou gelukkig niet veel want ze was toch meer als 4 kilo en 51 cm
Zoals bovenstaande reacties. Zou toch het een en ander in maat 56 aanschaffen. Merkte hier wel dat sommige broekjes wel snel strak gingen zitten. Shirtjes heeft ze lang aan gehad