Ik denk wij rond de 150 per maand, soms meer, soms minder. We doen ook wel TE veel, maar zolang het kan vind ik het leuk. We hebben wel voornamelijk merkkleding.
Wij krijgen wel veel kleertjes. Van schoonmoeders.. Zij werkt in een kledingzaak waar ze heel veel leuke kleren hebben voor onze meid. Dus als ze weer wat nodig heeft dan zeg ik dat tegen schoonmoeder, die neemt een hele berg mee, en dan zoeken we er de leukste dingen uit. Meestal hoeven we niet af te rekenen (bied het wel altijd aan hoor..!!), en betaalt schoonmoeder ze zelf. Zelf zullen we rond de 30 euro per maand uitgeven, inclusief schoenen, jassen enzo..
wisselend. Kleertjes meestal wel merk (varierent van esprit tot aan burberry, net wat ik leuk vind) maar soms ook wel h&m of c&a. Pyama's en ondergoed altijd hema eigenlijk
Oh gut dit is er weer eentje Nou ik geef dus veel te veel geld uit per maand maar dat komt vooral omdat ik dus veel te dure kleding koop en zo ontzettend slecht ben in dooooorlopen als ik iets leuk zie.
ik denk dat ik zo rond de 60,- zit per maand.. moet wel zeggen dat mijn vriendin een meisje heeft dat 2 maten groter zit en vaak met van alles aan komt zetten.... maar 60,- zit je toch al gauw aan denk ik... nu ook een badpakje, zomerjasje en schoenen en een rompertje... en dan de goedkope winkels... ik koop trouwens van alles 2 zoals winterjas en zomerjas etc... als ze op de ene spuugt dan heb ik nog eentje extra gr Jose
haha, ja door jou kwam ik hier op. Omdat het toen ging over setjes en hoeveel je hebt. Toen jij aangaf dat hij 30 broeken heeft ofzo dacht ik wat zou iedereen uitgeven??? Misschien heeft ie wel 30 broekjes van de wibra??? Nu begrijp ik al dat het niet zo is, maar je maakt mij toch wel nieuwsgierig. En linda ook....
ik krijg nooit kleding. ik koop bewust niet teveel kleding omdat ik inmiddels uit ervaring weet hoe snel het weer weg moet.af en toe koop ik iets tussendoor. maar anders als de kinderbijslag gekomen is met het wisselen van de seizoenen. ik heb 3 kinderen en kan niet zomaar ff tussendoor veel kleding gaan kopen. af en toe kan er wel een shirtje af of een bh voor de oudste of een stel sokken als dat nodig is en schoenen worden ook gekocht als dat nodig is. maar de meeste dingen gaan bij voorkeur emt de kinderbijslag als het ff kan.
Pffff ik heb eigenlijk geen idee... Ik denk dat ik zo'n 300 euro per maar uitgeef wat neer komt op 100,- per maand.... of zoiets Weet wel dat ik tegenwoordig meer geld uitgeef aan de kleding mijn dochter als aan mijzelf Kleding krijg ik gelukkig bijna nooit meer. Ik heb ik het begin echt de meest onhandige en lelijke kleding gehad, dat ik tegenwoordig altijd tegen iedereen roep dat ik een kast vol heb liggen. Als ik met (schoon)moeders aan het winkelen bent wordt mijn meisje vaak wel erg verwend.
Heel wisselend ene maand kopen we niets andere maand weer wat meer. Maar hou het gemiddeld op 50 euro per maand. Dat is wel excl. schoenen/sandalen want die kostte al zo 50 euro.
Ik koop meestal voor me zoon per seizoen. En dit jaar de lente heb ik helemaal nog niks gekocht ja op de schoenen voor hem na. En doe er vaak wel een of twee seizoenen mee hij groeit niet zo snel op moment komt wel weer haha in pubertijd. Voor hem dus totlaal op jaar basis denk 200 euro dus ongeveer 20 pr maand als je het gaat delen. Met me dochter nu koop ik ook vaak al voor uit en niet te veel. Ze groeien zo snel hihi. Maar moet zeggen vind shoppen voor haar op moment erg leuk dus loop maar de winkels niet in hihi. Ja de zeeman of hans textiel hihi. Dat past beter bij mij buget. Dus denk voor haar rond de 25 euro hoog uit per maand.
Eens. Het is misschien vervelend te zeggen, maar ik vind dus echt niet leuk als iemand ongevraagd met een zak kleren aan komt waaien. Ontzettend lief bedoeld hoor, maar het lijkt alsof je per definitie blij moet zijn als je tweedehands kleren krijgt. Natuurlijk als je het nodig hebt is het helemaal super dat je het krijgt, maar tegenwoordig lijkt het alsof iedereen er maar blij mee hoeft te zijn. In de begin periode vroegen ze niet eens of wij het leuk vonden om het te krijgen, maar vroegen ze direct naar de maat en hup de volgende dag stond "de zak van max" voor mijn neus. Tegenwoordig durf ik gewoon te zeggen dat ik er niet op zit te wachten en dat ik liever zelf mooie kleren voor mijn zoontje koop. Maar volgens mij heeft dit "probleem" iedereen tegenwoordig. Ik wil niet ondankbaar overkomen, als wij het nodig zouden hebben dan zouden wij er superblij mee zijn, maar zolang we zelf prima in staat zijn om goede en leuke kleren te kopen, vind ik het vreemd dat er zomaar van uitgegaan wordt dat wij er voor eeuwig dankbaar voor zouden moeten zijn.
wij kunnen prima onze kleren betalen maar ik vind het super leuk om kleding voor weinig of niks te ontvangen die nog prima voor een volgende ronde door kunnen Alles wat ik dan weer niet draag gaat weer door naar een ander.
Ik heb zelf nog niet zo heel veel gekocht voor die kleine. Een paar leuke setjes in de maten 56 en 62. En toch hangt heel zijn kast vol met kleding en allemaal gekregen. Het meeste wat we gekregen hebben was allemaal 68 dus dat duurd nog ff voor die daar in past. Hangen heel veel merk kleertjes in zijn kast (Mexx, Z8, Pointer, Noppies) Hij heeft een setje van Pointer gekregen (bloesje, shirtje en broekje) wat bij elkaar 100 euro kost. Vind ik veel geld voor de tijd dat ze het aan kunnen, maar goed het is wel heel erg mooi. Maar heb ook veel gekregen wat ik echt niet mooi vind en wat ik hem ook echt niet ga aan geven. Vriendin die het niet zo breed heeft vond het wel mooi dus heb ik haar er blij mee kunnen maken. Wordt het toch nog nuttig besteed en ligt het niet te verstoffen in de kast.
Dat verschilt hier echt per maand, ene keer 100 euro andere maand niks. Ik moet wel zeggen dat mijn jongens een koopverslaafde oma hebben. Mijn moeder koopt bijna wekelijks wel kleren voor ze. Ze weet precies wat we leuk vinden qua smaak en dat haalt ze dan ook altijd. Vandaag ook weer, ik wil de jongens om kleden en heeft 1 van mijn jongens weer een nieuwe romper aan.
Gelukkig kunnen wij het ook best geld besteden aan kleding, alleen vind ik het vaak zo zonde om er veel aan uit te geven omdat het zo weer te klein is. Ik heb veel familie met jongens die net wat ouder zijn en hun kleding heb ik allemaal gekregen. Alles wat we mooi vonden hebben we bewaard en de rest hebben we weer weggegeven. Tot nu toe staat er t/m maat 92 op zolder dus kan voorlopig vooruit hihihihi. En natuurlijk koop ik wel eens wat maar dan meestal van de hema, zeeman of wibra. Denk dat het over de afgelopen 4 maanden misschien 15 euro per maand geweest is
Ik besteed niet zo heel veel momenteel (omdat we het gewoonweg niet hebben). Ik ben ontzettend blij als mensen mij tweedehands kleertjes kado doen, kan het zo goed gebruiken. En ben dan ook ontzettend dankbaar als ik weer wat krijg. Moet zeggen dat ik dan wel schrik als ik bedragen van 200 euro voorbij zie komen.