Wij hebben hier 2 grote zakken knuffels en anders speelgoed dat weg kan, maar ik vind het echt doodzonde om het weg te gooien. We willen ze graag aan een goede doel geven, bijv. voor kindjes in ontwikkelingslanden. Weet iemand waar we ze naar toe kunnen brengen? Ik heb echt geen idee, de kledingcontainers die vroeger hier in het dorp stonden zijn nu ook weggehaald.
Dorcas : Dorcas Wij hebben een winkel in de buurt waar je heel veel heen kunt brengen. Moet er wel goed uitzien natuurlijk.
Je kan ze ook in Rotterdam brengen bij de voedselbank worden kindjes waarvan papa en mama het heel krap hebben blij mee gemaakt. Gewoon hier in NL
Adi, woon bij jou in de regio en was ook benieuwd waar je in de omgeving (Uden-Veghel-Oss) je speelgoed en babyspullen kunt inleveren. Graag ook voor een goed doel!
Elke als ik er achter ben hoor je het wel! Ik heb ook geen idee of hier een voedselbank is oid. Het is echt nog prima speelgoed, veel nog zelfs nieuw. We hebben hier enorm veel rammelaars (en dan x3) ontvangen, waarvan nog zeker 6-7 in de verpakking zitten. Daarnaast heb ik vroeger knuffels gespaard, ik won echt super veel van die dingen op de kermis. Die stonden maar wat op mijn kast, nu kunnen ze echt weg. Ik vind ze niet leuk genoeg om bij mijn kindjes op de kamers te zetten (verzamelt alleen maar stof), heb dus een aantal hele leuke uitgezocht en bewaard en de rest kan weg. Maar al die dingen zijn gewoon nieuw, heeft nooit iemand aangeraakt. Moeten alleen gewassen worden vanwege stof.
in eindhoven zitten 2 verzamelpunten. deze zamelen allemaal spullen in voor de minima. dus ook kinderspeelgoed ik heb laatst in Breda van alles gebracht. vind het wel fijn om te weten dat het terecht komt bij mensen die het hard nodig hebben. bij deze 2 hyves kan je ff kijken Eindhoven: http://vpaalst.hyves.nl http://hyves.nl/redir/?url=http%3A//vpeindhoven.hyves.nl/
Ik breng het sinds kort naar een combi kleding/voedselbank. Of beter gezegd, het wordt opgehaald als ik ervoor bel. Zij kijken wie wat kan gebruiken, heb ik zelf een heel goed gevoel bij.