Hoi sneeuwvlokjes, Vannacht heb ik echt een ontzettend vreemde droom gehad. Ik was zwanger, ongepland en moest bevallen. Mijn man kon er niet op tijd bij zijn omdat er geen helikopters (?) vlogen. In het ziekenhuis waren allemaal bedden naast elkaar in een kring en in het midden was een koffiebar met tv, daar zaten allemaal mensen te kletsen en ik liep voorbij en zei "Hoi allemaal" Maar niemand zei wat.. Toen ik binnen gelopen kwam mocht ik in een bed gaan liggen en ging ik, totaal alleen bevallen. Baby er zelf uitgehaald, had geen navelstreng en geen kleren voor de baby. De baby was echt ontzettend klein, echt rond de 30 centimeter ofzo. Die deed ik in een keukenrolpapiertje in mijn binnenzak en ging weer naar huis. Thuis waren er ballonnen en iedereen vond de baby prachtig terwijl hij spuuglelijk was. Raar driehoekig hoofd met grote tanden(?!) en enge ogen , en zo freakin klein... Echt zo ontzettend raar... en wat het meest idiote is, is dat mijn vriend wakker werd en vertelde: Ik heb zo'n rare droom gehad. Dat jij een baby kreeg, en ik was er niet, en die baby was enorm klein, ongeveer 20-30 centimeter ofzo. En die deed je in een papiertje in je tas, en toen we huis waren zaten er minidrollen in dat papiertje van de baby. Hoe freakin weird is dat? Ik vind het gewoon eng. Dat mijn vriend gewoon ook exact de grote lijnen hetzelfde heeft gedroomd over een kleine baby in een papiertje? Hebben jullie ook wel eens van die idiote dromen, of dat je man hetzelfde droomt?
Hahahaha, ik vindt het altijd zo geweldig als mensen hen droom uit leggen. Ik zie het altijd al helemaal voor me. Wel echt tof dat je vriend ongeveer het zelfde droomde! Misschien een voorteken? Ik droom ook de meest rare dingen. Kan nu even nergens op komen, kom er vast op terug!
Wel apart dat jullie het zelfde droomde! Ik droom vaak heel levendig. Laatst meest rare droom was dat mijn vriend in een huis was met zombies en zelf langzaam in een zombie veranderde. Alleen als we de opper zombie zouden dood maken dan werd iedereen weer normaal en toen moesten we door een soort moeras om weer bij dat huis te komen. Het is goed afgelopen
Nou had vannacht ook een rare droom haha, dat ik lesbisch was geworden en een vriendin had, en dat mijn ex een nieuwe vriendin had en ik dat helemaal niet leuk vond en iedereen zei ja tis zo'n leuke meid!
Ik droom de laatste tijd echt heeeeel veel en heeeeeel raar maar kan nu niet op een specifieke droom komen. Misschien krijg ik vannacht wel weer iets geinig
Mijn raarste droom is dat ik achterna werd gezeten door een hoop struisvogels die me wilden verkrachten. En ik maar rennen haha. De meeste dromen vergeet ik heel snel maar deze niet
Devilschase wat apart!! Van de droom zelf kijk ik niet op maar wel van het feit dat jullie hetzelfde gedroomd hadden. Toevallig een film gekeken waarin zoiets gebeurde ofzo? Vind het echt bijzonder!! Ik onthoud mijn dromen helaas nooit.... 1 van de laatste dromen die ik nog weet was op mijn 18e. ik kwam op het perron aan met een enorme tas studiegidsen op mijn rug. Toen ik aankwam werd er keihard gefloten en de trein reed veel te vroeg weg. Ik gooide mijn tas met gidsen weg en rende er achteraan maar natuurlijk was de trein veel sneller. Ik bleef alleen achter op het station. Achteraf bleek ik op dat moment net (ongepland en vrijwel onmogelijk ivm nuvaring) zwanger te zijn van mijn tweelingmeiden, ik zou 2 maanden erna zijn gaan studeren, woonruimte, stufi en inschrijving studie waren allemaal al rond.. Heb uiteraard voor mijn dochters gekozen, maar vond het achteraf zooooo apart!!!
Hiermee bedoelde ik natuurlijk niet dat er wat dan ook mis gaat ofzo, maar dat je misschien zwanger bent of word. Ik ken je verhaal verder niet, dus nouja, daarom.
Ik droom heel vaak dat iemand in mijn omgeving zwanger raakt en wat het geslacht is. Dit klopt altijd. Zelfs al eens gehad dat ik tegen mijn man zei dat hij zijn Ierse vrienden moest bellen, want ze waren zwanger van een jongen. Hij bellen: ze waren idd zwanger en een jongen werd geboren. Een vriendin van mij met 3 jongens, geen wens voor een vierde. Ik droomde dat ze zwanger was van een meisje en 2 weken later bleek ze idd ongepland zwanger te zijn en het bleek een meisje. Ik hen het nooit fout en dat is heel vreemd. Mijn broertje heeft niet direct een kinderwens maar ik weet zeker dat hij en zijn vriendin ooit een dochter zullen krijgen.
Dat ik op een grote bromvlieg naar een weeshuis vloog die op de maan stond en daar princesje was (Terugkerende droom die ik bijna elke maand wel kreeg tussen 8 & 10 jaar was)
Sinds ik zwanger ben droom ik de meest rare dromen over zwangerschap en vooral bevallingen. Dat ik ter plekke moet bevallen en dat niemand me helpt of achterin de auto ergens.. Het lijkt levensecht!!
Laats een enge droom gehad, Ik was in een supermarkt en daar werd een caissière vermoord en ik denk ik sluip zachtjes weg, dus draai me om en word ik ineens neer geschoten eerst in m'n nek en dan nog een keer of 4 keer in m'n rug en dat terwijl de caissière maar 1 keer is beschoten. Heb me toch wel de hele dag naar gemaakt.
Dat ik in het zwembad beviel van een eekhoorntje die vast zat in m'n badpak. En vervolgens heel trots met het eekhoorntje op mijn wijsvinger dragend door het zwembad liep. Zo van... Kijk mijn kind eens knap zijn! Toen ik wakker werd begon ik aan mijn geestelijke gesteldheid te twijfelen zo weird was het..
In mijn zwangerschap droomde ik elke nacht raar, dus ik weet niet of ik kan kiezen... Die keer dat ik droomde dat mijn broertje was overleden en lag opgebaard in een enorme doorzichtige tupperwarebak met groene deksel, of die keer dat ik droomde van opheffingsuitverkoop bij de groenteman (kortingen tot 70% op de broccoli) , of toch die keer dat ik droomde over een wilde nacht op een seksboerderij met Mark Rutte.... raar! Love dit topic trouwens.
Mijn raarste droom ooit was dat ik een heerlijk broodje zalm aan het eten was, maar opeens groeiden er haren uit en kon ik niet stoppen met eten, waardoor ik half stikte. Toen ik wakker werd bleek dat ik op mijn man zijn haar aan het kauwen was haha. Hij slaapt diep dus had zelf niks door. Daarom smaakte dat broodje zalm ineens zo raar Gisteren droomde ik dat ik zwanger was van een dochter en een zoon. Ik ben momenteel wel in verwachting van een tweeling dus ben heel benieuwd of het ook daadwerkelijk een jongen en meisje zullen worden.
had van de week gedroomd dat mn kindje op de wc thuis werd geboren, veeel te vroeg (met 24 wk ) en dat ik uit paniek het door spoelde. Belde de brandweer en die heeft de baby er weer uit gehaald. Kindje leefde nog wel en redde het ook uiteindelijk. het is ook wel een grote angst om met dat termijn te bevallen. Heb al veel harde buiken helaas
Ik weet zo even geen voorbeeld maar wel echt eng dat jij en je vriend zo ongeveer hetzelfde hebben gedroomd Ik zoek voor de gein altijd op wat mijn droom betekend als ik hem onthouden heb. Tenminste ik kijk naar het onderwerp, in jouw geval dus dromen over baby's.
Door ptss heb ik de laatste tijd veel nachtmerries. Ik droom vaak dat ik mijn oudste dochter kwijt raak. Er heerst eerst altijd chaos, pak haar goed vast, maat raak haar altijd kwijt. Een voorbeeld van laatste droom erover: We zaten in een vliegtuig van KLM om op vakantie te gaan naar Curaçao. Vliegtuig gaat stijgen en raakt vlak daarna in de problemen. We draaien op de kop en vliegtui stort neer. Ik zag het aankomen, dus pakte mijn jongste en mijn oudste (in maxicosi) stevig vast. Maar toch ben ik mijn oudste na het neerstorten kwijt. En ik was niet de enige. Elke ouder met kind in maxicosi was hun kind/maxicosi kwijt. Ik kan zo woest en naar worden van dat soort dromen, want in mijn droom vind ik haar niet altijd terug. Ik heb ook vaak dat ik meerdere dromen heb in 1 nacht. Vaak volgen ze elkaar op, heel raar. Of ik droom iets wat al jaren steeds weer terugkomt. Heb ook vaak voorspellende dromen. Ja ik droom heel vaak haha😅
Sommige dromen zijn hier erg bekend. Kan niet echt kiezen omdat ik erg vaak raar droom, maar een voorbeeld: Ik droomder dat ik op een openbaar toilet moest spugen en bijna stikte omdat het er niet uitkwam, om uiteindelijk een enorme drol met tanden erin uit te kotsen. Het rook echt verschrikkelijk. Die tanden bleken uiteindelijk van mezelf te zijn en toen kon ik geen adem meer halen (want zonder tanden stikte je, heel logisch als je kijkt naar baby's en mensen met een kunstgebit ) en stierf dus in dat hokje. Of laatst, dat ik een spel aan het doen was waarbij je vrienden had die je dan spullen konden sturen, zo Facebook-achtig zegmaar. Een vrouw stuurde de hele tijd niets terug, dus ik werd boos en vroeg haar waarom. Vertelde ze dat ze van haar man geen contact met anderen mocht enzo. Dus tijdje zitten praten en ik gezegd dat ze hulp moest zoeken bladiebla. Later kwam ik thuis uit m'n werk bij een cafe (???), toen hoorde ik allemaal sirenes. Dus ik ging weer naar buiten, zat ik opeens in een voertuig (geen idee of het een auto of bus ofzo was). Ik rij langs een gebouw en zie een busje staan met op de zijkant iets als 'Eerst hulp bij huiselijk geweld' en die namen dus die bovengenoemde vrouw mee. Bij het station stapte ik uit, het was ontzettend rustig en de mensen die er waren liepen heel vlug en zenuwachtig. Ik moest van opluchting (vanwege die vrouw) spugen (goh dat komt wel vaak terug) en had zulke zwabberbenen dat ik niet kon blijven staan. Mijn man belde me en zei 'Dat alles nu goed is, alles is voorbij'. We hingen weer op en opeens zie ik een man in een burka op me afkomen, zijn ogen vol vuur van woede. In zijn ene hand een tas vol geld, in zijn andere hand een geweer. Ik probeer op te staan en weg te rennen, maar hij gooit die tas neer en komt op me af. *Wakker* Een paar uur later hoorde ik het nieuws van die jongen bij de NOS.