Zelfde hier haha! Lekker thuis passen. Liefst met twee verschillende sokken aan en in de onderbroek. Ik ben namelijk zo een iemand die ook altijd de verkeerde kleren aan heeft om kleding te gaan passen. Moet ik spijkerbroeken kopen, heb ik sochtends een panty of iets dergelijks aangetrokken. Of shirtjes moeten passen terwijl je een jurkje aan hebt.
We gaan twee keer per jaar samen winkelen voor hem. Dan vraagt hij of ik mee wil. Maar hij trekt zich dan niks aan van wat ik vind Hij heeft echt zijn eigen smaak. Het meeste vind ik onwijs mooi hoor, maar afgelopen winter kocht hij een belachelijke trui, zó lelijk, maar hij is er nog steeds dolblij mee. Nou, mooi toch Als het uitverkoop is en ik ga toevallig de stad in, dan vraagt hij wel eens of ik, als ik een mooie spijkerbroek zie, die voor hem mee wil nemen. Ik weet zijn maat wel, dus dat doe ik heel soms wel eens. Verder niks, want het is toch niet altijd naar zijn zin. Hij draagt overigens voor zijn werk altijd een mooie spijkerbroek met overhemd, en als hij naar klanten gaat een jasje erover (en dan ziet hij er uit zoals ik hem het liefst zie ). In het weekend is hij altijd aan het klussen, in de schuur of buiten en dan ziet hij er niet uit
Hahaha ja hier ook zo. Ben je langer bezig om je eerst helemaal uit te kleden dan dat je je kleding kan passen. Nee mij niet gezien in die warme, altijd drukke pashokjes hihi.
Mijn man gaat rustig zelf even winkelen . Komt dan ook thuis met prima kleding Wij gaan ook samen shoppen En als ik kleding zie waarvan ik zeker weet dat hij het mooi zou vinden en Het is nu echt een koopje dan neem ik dat ook gewoon mee En dat is niet omdat ik mijn kleding smaak beter vind maar omdat ik in die 12 jaar dat we samen zijn hem en zijn kledingsmaak al goed heb leren kennen en dus gewoon wat mee kan nemen. Schoenen net zo, toevallig in december in Duitsland uitgekomen met winkelen, schoenen voor mijn man van 139 voor 29,95 van Puma, En voetbal schoenen van Adidas voor 10 euro voor mijn schoonvader, ja sorry dat laat ik echt niet liggen haha.
Plus haha als je als zwangere thuis kleding gaat passen kun je tenminste ook lekker ongeneerd zitten janken als iets niet past. Met vriendinnen winkelen heb ik ook echt niets mee. Ik ben praktisch en ga alleen voor wat ik nodig ben. Maar je hebt vrouwen die moeten elk rekje napluizen, elke winkel in etc. Brrrrrrr. Ik ben niet de anti-christ, maar de anti-vrouw denk ik.
Nee ik koop geen kleding voor hem en leg het ook niet klaar. Kan hij prima zelf. Ik zie wel eens iets leuks online en laat hem dat zien, soms vind hij het leuk en soms niet. Mocht hij iets aan hebben wat niet staat of wat ik echt niet mooi vind dan geef ik dat aan, meestal doet hij er dan iets mee.
Ik kan mijn vriend gerust zelf eropuit sturen voor kleding. Ook als het om kleding voor onze dochter gaat. Hij heeft een prima smaak en kan vaak beter combineren dan ik Hij heeft wel een keer iets gehad wat ik echt niet mooi vond (uit de tijd voor ik hem kende) en dat heb ik hem ook eerlijk gezegd. Dat moet kunnen in een relatie. Hij vindt 1 van mijn truien er ook uitzien als een dode muppet
Mijn man zou zich ook krom lachen als ik kleding voor hem klaar zou leggen. En daarna vragen of alles wel goed met me gaat Hij gaat zo'n 2x per jaar de stad in om een stapel nieuwe broeken, overhemden, polo's en een jasje te kopen. Het enige wat ik soms voor hem koop zijn sokken en boxershorts bij Hema, maar alleen als hij me vraagt om die te halen als ze in de aanbieding zijn. Ik smeer zijn brood overigens ook niet. Ik heb al twee kids, dat vind ik wel prima.
Wat een tenenkrommende conclusies kom ik weer tegen Echt shoppen doen wij misschien 2x per jaar en dan samen, ik zou het dan weer raar vinden als hij alleen gaat shoppen maar dat komt misschien omdat dat nog nooit voorgekomen is...maar het meeste kopen we online en soms kijkt ie mee of vraag ik wat ie er van vindt maar meestal zoek ik het uit. Wat ik uitzoek vinden we alle twee mooi, wat hij alleen uitzoekt vind ik vaak wat minder mooi bedenk ik me wel net Ik leg overigens geen kleren klaar voor 'm.
Mijn vriend koopt zelf zijn kleding , heeft prima smaak. Als ik eens ga shoppen voor mezelf en ik zie wat leuks hangen voor hem dan neem ik het nog wel eens mee ( we hebben gelukkig dezelfde smaak) Las ook iets over brood smeren dacht ik , nou dat doe dus niet. Hij heeft 2 handjes gekregen en kan dat prima zelf. Bij hoge uitzondering wil ik het nog wel eens doen ( als hij bijvoorbeeld laat thuis komt na voetbal ofzo)
Mijn man loopt doordeweeks in zijn werkkloffie ( service monteur) maar na werktijd en in het weekend kan die zichzelf prima stylen haha Jeans met een leuk shirt, sweaters of blouse, gewoon sportief. Ik koop ook geen kleding voor hem muv sokken en ondergoed. Kledingsetjes voor hem neerleggen ga ik dus echt niet doen. Hij ziet me aankomen whaah Hij komt weleens thuis met een kledingstuk wat dan qua pasvorm net niet je van het is, meestal de mouwen iets te kort en dat gaat dan terug maar verder komt die met leuke kleding thuis,
Kleding alleen voor hem kopen doe ik niet, dat doen we samen. Hij vraagt daarbij mijn mening wel maar gaat toch volledig af op zijn eigen gevoel/smaak. Iets combineren of klaarleggen doe ik al helemaal niet. Hij kan dit prima zelf. Hij ziet er altijd goed uit, mooie broek (geen spijkerbroeken of pantalons, maar 'ertussen), overhemd en vest. In de zomer geen vest en een overhemd met korte mouwen, soms een polo.
Whahahaha zullen we een clubje oprichten Wij zeggen hier ook altijd dat ik het mannetje in huis ben en mijn man het vrouwtje Als mijn man en ik wel eens een dagje naar een andere stad gaan en we WEER een winkel in moeten omdat meneer nog '' even '' naar die broek moet zoeken dan moet ik ook altijd even het tekentje van een regenboog maken met mijn handen Mijn lekkere homo'tje
Wij houden beiden niet van echt in winkels winkelen. Ik ga zelf 1 of 2 keer per jaar, maar eigenlijk slaag ik dan nergens voor. Voor mezelf koop ik 90% online. Met mijn man ga ik 1 of 2 keer per jaar winkelen. Er zijn twee winkels hier dichtbij waar we altijd slagen voor hem. We doen dan eerst samen een rondje door de winkel, hij gaat met een berg het pashokje in en ik plunder de winkel nog even verder. Na een uurtje is zijn garderobe, naar wens van beiden, weer volledig aangevuld. Voor het normale dagelijkse leven kan hij prima zelf zijn combinaties maken, daar bemoei ik mij echt niet mee. Ik gooi alleen af en toe iets weg (als hij bijvoorbeeld 5 broeken heeft om in te klussen ) en bij speciale gelegenheden (bruiloften/begrafenissen) zoeken we samen wat uit. Daar is hij niet zo goed in en dat geeft hij zelf ook altijd aan.