Hier ook. Zoonlief heeft dezelfde kleren als zijn papa Ik kan heel erg goed slagen bij de h&m. Verder vind ik dat de prenatal ook leuke merken heeft met leuke jongenskleren. Heb er in ieder geval helemaal geen moeite mee om ze te vinden.
Ik vind dat noppies veel leuke jongens kleertjes heeft. Op kleertjes.com heb ik veel jongens kleertjes besteld.
Sinds ik weet dat wij een kereltje krijgen, vind ik de jongens kleren júist leuker Ik heb al een erg veel leuke kleren gekocht: mexx, esprit, noppies, replay en Z8!
Wij krijgen dan een meid, maar wij zijn helemaal weg van kleding van Name It! Echt superleuk voor jongens en meiden, beetje vlot en stoer. Soms kan je erg goed slagen bij van die "merkloze" "particuliere" winkeltjes zegmaar. Die halen overal wat aparts vandaan en altijd origineel.....
Ik slaag altijd supergoed voor jongenskleren, mijn favoriete merken zijn Mexx, Pointer, Esprit en Name-It.
hier helemaal geen problemen om super stoere, hippe jongens kleertjes te vinden (en te kopen) ik vind Noppies, Name-It, Z8 bv erg leuk! Toen ik een kraamcadeautje voor een pasgeboren nichtje moest kopen, dacht ik steeds... pfff vreselijk die meisjes kleertjes... roze roze roze
h&m slaag ik altijd Altijd leuke dingen. Moet me vaak inhouden Zoals Linda ook al zei ,ligt het er ook wel aan waar je van houdt. Ik vind spencertjes en blouses/polo's etc ook erg leuk en dan slaag je bij de h&m ook prima. Ook hebben ze daar genoeg leuke shirts met opdruk. Ook zeeman en wibra loont de moeite om zo af ent oe eens te kijken.
Haha sinds ik weet dat we een jongen krijgen is dat hier ook zo Was het eerst schattig, nu is het truttig en zijn de kleren voor de boys reuze stoer. Ik heb er dus ook absoluut geen problemen mee om leuke kleren te vinden. Pointer is inderdaad ook errug leuk!
ja idd Pointer hangt hier ook in de kast... als ze wat groter worden; eager beaver, erg stoer Bor*z ook hip, maar wel duurder
vd, zeeman heeft ook erg leuke jongens kleding voor een prikkie (gisteren heen voor rompertjes maar kwam met veeeeeeel meer thuis ) hema heeft ook wel stoere jongens kleding, hennes en maurits en c &a ook, leuke rib broekjes of stoere camouflage broekjes(ook spijkerbroekjes tuinbroekjes) stoere tshirts stoere vestjes truitjes\\ ik heb bij de h&m hele stoere tijgertje serie gekocht, was voor een jongen maar mijn dochtertje krijgt hem gewoon aan
Bij de hema hebben ze echt superleuke kleertjes voor jongetjes! Ook zelfs nog bij de Wibra waar ik pas toevallig binnenliep. En bij de c&a! Ik kom daar NOOIT, maar ze hebben echt een uitgebreid assortiment (in de stad tenminste) en echt leuke stoere dingetjes. Evt. Kun je ook nog op marktplaats kijken als je van tweedehands houdt, ik heb er al vaak zat wat gekocht!
ik vind het ook moeilijk om voor me zoon kleertjes te kopen en je hebt gewoon zoveel minder keus. met me dochter heb ik dit probleem nooit gehad en kocht en koop altijd veel te veel omdat er zo veel leuks tussen hangt. nu heb ik ondertussen voor me mannetje ook een kast vol geshopt tot maat 62 en moet zeggen dat het redelijk mijn smaak is. het is gewoon even wenne. ik ben al gaan shoppe voor de geslachtsbepaling omdta ik gewoon zeker wist dat het een jongen was whaha en had gelijk ik ben dus alweer even aan het idee gewent en op en duur weet je precies in welke winkel wel en geen leuke jongens kleding hangt ik vind de pakjes bij prenatal vaak wel stoer, vooral nu de lente/zomer kleertjes zijn erg leuk. toch is het moeilijker shoppe maar goed met een broekje en shirtje en sokjes houdt het wel op en een meid heb je broekjes, rokjes, jurkjes, mailots of legging, truitjes, tuniekjes etc ga zo maar door. dus je hebt ok gewoon meer keus bij een meid. kwa schoentjes hebben ze in mijn ogen weer meer voor een jongen
Ja leuk die spijkerbroekjes en andere stoere kleren voor jongetjes, maar in de praktijk vind ik dat dus niet werken als ze nog heel klein zijn. Spijkerstof, truitjes met capuchon...ik vind het zo onhandig... En het lijkt me ook niet echt lekker zitten voor die kleintjes. Ik trek mijn zoontje heel vaak een simpel wit katoenen broekje aan dat je bij de Hema kan kopen (2 in een pak voor een paar euro). Dat kan je overal mee combineren en het zit lekker voor hem. Verder heb ik veel op kleertjes.com gekocht. Echt mooie kleertjes, veel keus en niet te duur.