wie zei er nou dat er geen leuke laarsjes met veters waren trouwesn? echt superleuke gezien bij van haren vandaag zwart leer.. neus van lakleer en op de zijkant iets van zilver en hardroze... superstoer met veters en een ritsje dus jammer genoeg hadden ze maar 1 schoen in mt. 21 (en 1 schoen mt 20.. dus wellicht baalt er nu thuis iemand dat hij/zij 2 verschillende maten heeft)
Ik heb deze schoentjes het laatst gekocht voor mijn prinsesje. Pastry's heten ze. Speciaal voor meisjes,dit is mijn 3e paar voor die kleine. http://s7d3.scene7.com/is/image/ShiekhShoes/71-903.1?$shiekh_medium$
Ik heb die sokken gekocht in een boetiekje in de buurt. Ze waren van het merk Yellow Moon. Jelina heeft maat 24 in haar schoenen, maar die sokjes heeft ze in 19-22 (vallen echt groot) Ze zijn er ook van 23 tot 26. Zal eens kijken of ik een webshop vind die ze heeft.
Floortje in een spijkerbroek hihi hij was s'middags al weer uit.Ze vind broeken dus echt niet lekker zitten.
Iemand alvast een goed idee waar ik snowboots mt 21 kan vinden? Vorig jaar kon ik ze echt nergens vinden namelijk Liefst wel in een echte winkel en niet te duur want ze draagt ze maar een weekje waarscijnlijk.. Of het ineens goed gaan sneeuwen in .nl maar dat zie ik zo gauw niet gebeuren
ik heb nog nieuwe boots boven liggen!! Ik weet alleen niet zo welke maat dat is? ik zal straks een kijken mocht je intresse hebben dan maak ik een foto. Floortje vandaag
Ik vind deze best leuk (en errug goedkoop ) dank dat ik die wil halen voor ons meisje . Zijn wel maat 22 maar dat worden dan dikke sokken Scapino.nl - SNOWBOOTS (Artikel 004130594)
Wat zijn meisjes van 3,5 jaar al groot! haha Ik kan me haast niet voorstellen dat Fenne zo snel ook al zo groot is... Ze ziet er wel stoer uit in dr spijkerbroek (vingino?), maar comfort is natuurlijk belangrijker...
Jurkje had ze voor het eerst aangisteren... vind 'm erg geslaagd... kleurtjes staan haar toch het leukste... al heb ik voor najaar ook wel grijs en zwart in de kast hangen, ben benieuwd of het haar staat!
Ik vind deze kleertjes dus erg leuk Esther! Had Floortje al jong ook grijs en zwart aan? Of nu pas sinds ze wat 'groter' is. Ik heb het idee dat ik kleurtjes nu leuker vind bij Fenne omdat ze nog zo'n dreumes/peuter is... en dat als ze straks meer peuter/kleuter is die kleertjes die Floortje draagt ineens leuker zijn... hoe zat dat bij jou?
@Esther, leuke spijkerbroek, stoer! @Saskia, ik heb vorige jaar leuke roze snowboots bij de Prenatal gekocht, volgens mij maat 21. Waren ideaal op de wintersport en ik geloof dat ze maar 7 Euro ofzo waren. Ik zal er even een fotootje van in mijn album zetten.
Nee dit is echt het eerste seizoen dat floortje grijs in haar gezicht draagt ze heeft al wel grijze rokjes en grijze broeken aangehad. Nu floortje zindelijk aan het worden is zijn broeken met knopen ook niet practies dus deze mama doet ze ook niet gauw aan.Dit broekje is van Vingino ik had hem al op mp staan maar nog geen reactie terug gekregen dus ik hem hem maar weer eens aangedaan.Want hij zit zo mooi!!Op de site waar ik meer schrijf zijn er veel meer mama's die hun kinderen grijs aantrekken ook bij jonge kinderen en zelf bij babies.Het is maar net wat je koopt en hoe je he combineerd.Ik was toen floortje zo klein was ook erg dat roze zat.nu ze in de grotere maten valt vind ik het wel leuk dat ik meer verschillende kleurtjes kan dragen bij haar!
Ja, ik vind grijs ook leuk. Hierbij mijn dochtertje in het donkergrijs, ze heeft ook nog andere grijze kleren. @Wen, leuk jurkje!
@jo: leuke snowboots inderdaad! @wen26: hmm hier draagt anne ook wel af en toe grijs vorige winter grijs jurkje met roze ceintuur gekocht leuk met roze shirtje/maillot eronder! zo eens kijken voor een fotootje.. dat moet nog wel ergens zijn
Is Anne nou jarig vandaag of lees ik de banner verkeerd? Ja hier dus ook wat grijs en zwart in de kast hangen voor aankomende winter, ben benieuwd hoe ik het haar vind staan...
Oh, nog gefeliciteerd! En ik zie geen foto trouwens... of wat bedoel je met dat zinnetje ah grijs dus: ?