Ik ken het! Maar je kunt het niet online kopen. Je kunt wel even kijken in welke winkel ze het verkopen. Persival | Baby- en kinderkleding
Ik ken het ook, van een kraamkadootje voor DL ( erg mooi jurkje! ) en ik heb een rokje van mn buurvrouw gekregen, die heeft haar 1e dochter gedragen en ziet er echt nog heel mooi uit. Mijn DL draagt hem nu.
Ik ben ook erg fan van Bakkaboe. Vond de wintercollectie wat minder afgelopen seizoen maar de zomercollectie is echt super! Het is ook lekker betaalbaar.
Bij ons verkopen ze het bij de 'Hier', maar dat is volgens mij een keten die niet in alle regio's winkels heeft. Hier in Overijssel iig wel bekend. Verder zou ik het niet weten. Online heb ik het ook nog nooit gezien!
Ze verkopen het ook bij Brouwer's mode in Bodegraven, dat is nog wel te doen qua afstand vanaf Gouda.
online volgens mij alleen op marktplaats... wel grappig: Deze vraag komt best regelmatig voorbij... de zomercollectie jurkjes die ik gezien heb bij de Jola (brabant) vind ik echt súperschattig
Hier wordt het merk verkocht bij Sengers mode en Jola. Leuk merk (vooral voor meiden) en niet te duur!
Ja voor jongetjes is Bakkaboe met zijn jurkjes toch minder leuk he?! . Bakkaboe is voor babymeisjes t/m mt86 (zo jammer dat dochter er uit is) en het jongensmerk ervan heet Just Small. Vanaf mt92 krijg je voor meiden Percival maar dat is niet mijn smaak.