Mijn DL was ook 2.2 kg bij de geboorte. Echter hier heeft ze vooral lang in maatje 56 gezeten, in maatje 50 ca 1 maand. TS je leest al dat het heel erg verschilt! Mijn advies is ook om 2 setjes te halen in maatje 50, geen merk kopen, pas doen als je zeker weet dat je kindje niet heel snel uit maatje 50 zit (of helemaal overslaat)
Dit dus De grootte, maar ook de bouw van je baby. Mijn dreumes was erg smal bij geboorte, maar wel redelijk lang. Maat 50 heeft nog wel 2 maanden nut gehad bij ons, alleen met jumpsuits een maatje groter ivm lange benen
Wij hadden ook erg weinig kleertjes in maat 50 gekocht omdat continu gezegd werd dat de baby zo groot zou zijn bij de geboorte dat hij waarschijnlijk niet eens maat 50 zou dragen. Nou dus wel! Hij woog donderdag 3585 gram en was 53 cm, maat 50 is echt groot genoeg voor hem, in maat 56 verzuipt hij dus dat zal hij voorlopig nog eventjes niet dragen. Nu achteraf baal ik wel een beetje dat ik zo weinig in maat 50 heb want moet nu sneller een wasje draaien maar vindt het ook zonde om nieuwe kleertjes te kopen want zo heel erg lang zal hij het ook niet dragen, is iets van een paar weken waarschijnlijk. Het is dus echt heel erg verschillend.
Mijn dochter is een week oud en weegt precies 3 kilo, ze is 51 cm lang en zij past zelfs nog een maat 44! Ik ben dus gelijk aan het internet shoppen geslagen gezien ze waarschijnlijk nog wel zeker 1,5 maand in 50 past als het niet langer is. Ik zou als ik jou was zorgen dat je 3 setjes 50 hebt liggen en dan kan je altijd bijkopen. Let trouwens wel op dat je genoeg rompers hebt die wat kleiner vallen! Mijn dochter verzuipt bijvoorbeeld in maat 50/56 van de Hema, maar past wel maat 56 van Prenatal.
Mijn hele commode lag vol met maatjes 50 en 56 van nopjes en z8 maar toen ze geboren werd hebben we toch veel pakjes van Feetje moeten kopen.. Onze dochter was maar 5 pond en 47 cm maar maatje 50 van Feetje valt echt heel klein, in ieder geval ook heel smal. Ze is er pas sinds vorige week uit! Noppes en z8 vallen echt veeeel groter. Vooral de shirtjes.. Dochterlief is nog steeds erg 'dun' en past nog steeds veel van de kleertjes niet.. Erg jammer want heb er veel geld aan uit gegeven.. Oja, name-iT heb ik ook.. Is ook voor goed gevulde baby's
Hier sowieso niet zoveel merkkleertjes. De maat is heel erg afhankelijk van hoe groot je kindje bij de geboorte is. Die van ons was klein, zelfs nog even maat 44 aan gehad. Daarna een poos maat 50 aan gehad. En 56 relatief kort, echt een groeispurt. Dus ik was blij dat ik van alles niet te veel had en dus gewoon bij gekocht. Is snel gedaan en ook weer leuk!
Dochter heeft 3 maanden in 44 gezeten daarna nog.2.in 50. Ik wilde haar graag passende kleding aan doen. Vond mooier..
Haha, grappig dit. Oh, wat heb ik bij de eerste staan twijfelen over die pakjes maat 50. Ik had 1 setje, die had ik gekregen en ik had echt zoiets van: mocht het nodig zijn, is het snel gehaald. Maar hij was zo groot, dat hij nooit maat 50 aangehad heeft. Maat 56 zelfs maar even. Dus bij nummer 2 en 3 heb ik er niet eens meer naar gekeken. Maar goed, niet iedereen krijgt van die reuzen. De kinderen van mijn zus hebben vrij lang maat 50 gedragen.
En het scheelt ook erg in de bouw van je kindje én wat je zelf mooi vindt staan. Mijn dochter was 3845gr en 53cm. Dus ook vrij groot. Maar heeft nog wel een maand in maat 50 gezet. De kindjes van een vriendin van mij waren ongeveer even groot, zij heeft maat 50 helemaal niet gebruikt, sterker nog, zij heeft maar een maand maat 56 gebruikt. Terwijl mijn dochter na een maand in maat 50, ook nog 2 maanden maat 56 aan heeft gehad. En dat terwijl ze dus qua lengte en gewicht ongeveer even groot waren.
hier een aantal maanden, ze is nog steeds wat klein van stuk, en blijft vaak wat langer in 1 maatje hangen. en opeens BAM schiet ze weer zo door. is dus heel lastig te voorspellen
Hier heeft Dl 11 weken in maat 50 gezeten! Moet zeggen dat het heel veel uitmaakt waar je de kleertjes hebt gekocht. Noppies en z8 valt bijvoorbeeld groot. Ze is nu 16 weken en sommige truitjes van z8 past ze nog (al wordt het wat krap). Zara daarentegen valt klein en daar draagt ze al maat 62 van. Name-it valt ook klein
Mijn kleine man is nu 2 weken oud en heeft nog steeds mast 50 aan, hij begint nu sommige kleertje maat 56 een beetje te passen. Rompers nog steeds maat 50 hoor, hij zwemt in de rompers maat 56. Hij was bij zijn geboorte maar iets van 48 cm dus dan past maat 50 prima. Hangt er dus echt vanaf hoe groot je kindje is bij de geboorte.
Grappig, noppies vind ik dus juist weer klein vallen. Ik had bij dochter een vestje maat 62 maar die pastte al heel goed toen ze voor de rest in 56 zat. Nu ook weer een setje maat 62 gekocht van noppies voor de kleine man maar bij de kleertjes maat 56 gelegd.