dr. Organic geschikt voor baby's?

Discussion in 'De babyuitzet' started by broekkiej, Mar 3, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. broekkiej

    broekkiej Actief lid

    Feb 16, 2015
    115
    0
    0
    Noord holland
    Hoi allemaal even een vraag;

    Zelf ben ik allergisch voor bijna alle soorten zeep en shampoo Door alle troep die er in zit (sls, parabenen, parfum ect.) Ik gebruik voor mijzelf dus dr. Organic (dr.organic is 100% natuurlijk en vrij van sls parabenen en alle andere rommel zegmaar).

    De troep die ik niet op mij zelf smeer wil ik natuurlijk ook niet op m'n toekomstige kindje smeren. (Las van de week dat Zwitsal ook dit soort stoffen gebruikt :( ) nu is dus mijn vraag of dr. Organic ook gebruikt kan worden voor baby's of dat jullie mischien een ander geschikt merk baby merk weten.

    Groetjes
     
  2. Patrijs1981

    Patrijs1981 Fanatiek lid

    Dec 22, 2011
    2,011
    1
    36
    Draagdoekconsulent
    Woerden
    Oeh dit weet ik niet, maar heb je aan weleda, zarqa od lavera gedacht?
     
  3. broekkiej

    broekkiej Actief lid

    Feb 16, 2015
    115
    0
    0
    Noord holland
    Zijn die ook allemaal helemaal natuurlijk en vrij van die stoffen? :)
     
  4. Missladybug

    Missladybug Niet meer actief

    Ja. Dat zijn inderdaad goede merken die Patrijs op noemt.
    Zelf ga ik de parfumvrije producten van Louis Widmer gebruiken.
    Die gebruik ik zelf ook en milder kan niet geloof ik.
     
  5. Missladybug

    Missladybug Niet meer actief

    Zwitsal gebruikt inderdaad teveel parfum in hun producten.
     
  6. broekkiej

    broekkiej Actief lid

    Feb 16, 2015
    115
    0
    0
    Noord holland
    Top :)! Dan ga ik me daar verder in verdiepen :D!
     
  7. Gentle

    Gentle VIP lid

    Oct 10, 2007
    6,979
    1
    36
    Overijssel
    Mijn geschikte babymerk: geen zeep/shampoo.

    Het is echt nergens voor nodig, je baby is amper vies ergens van en met water word je schoon genoeg. Mocht je wel iets willen, dan gebruikte ik regelmatig de badolie van Balneum, omdat deze echt vet is en daardoor de huid wat ontziet (ik had baby's met erg droge huid). Misschien kun je van hen een milde badschuim vinden.

    Shampoo is voor kinderen sowieso helemaal niet nodig. Hun haar wordt namelijk nog niet vet, dus het is meer voor wanneer ze echt vies worden op een gegeven moment, verder spoel je alles er prima af met water en zijn ze schoon zat. Ik zou je dus lekker de moeite in het begin besparen!
     

Share This Page