Nou, wuppie ligt nog lekker met z'n hoofdje omlaag. Ik heb er nu wel vertrouwen in dat hij zo blijft liggen. Hij is nog niet ingedaald, maar ach, dat deed mijn dochter ook pas nadat de weeen begonnen waren. Mijn dochter is nu bij de gastouder en ik kruip zo weer lekker terug in bed. @Love47: lukt het een beetje, om meer rust te nemen? @Athalia: wat gaat het hard, ik zie staan dat Liam al bijna 3 weken oud is. Lekker van de vakantie. @Jem: wauw, 7 km fietsen. Ik ga al met de auto naar het winkelcentrum. Nog wel veel klusdingetjes, maar volgens mij kleintjes. En mooi maken is leuk werk! Over de annuleringsverzekering: die dekt meestal geen zwangerschappen en aanverwante 'belemmeringen'. Omdat dat iets is waar je rekening mee kan houden bij het boeken. @Jules: wat een leuk idee om een kraammand voor de oudste te maken. Ik ga zaterdag toch naar de speelgoedwinkel (petekindje wordt 3 jaar), dus dan zal ik daar ook eens goed rondkijken. @Afspraken: De afspraken van het CB vind ik een goed plan. Lijkt me wel handig als je ook je eigen nickname erbij gaat zetten. Want als straks alle kindjes geboren zijn ga ik veel moeite hebben om ze uit elkaar te houden... @Ikke mama: wat een leuke foto's! En alvast gefeliciteerd met je verjaardag (morgen ben ik de hele dag weg, dus doe het nu maar alvast). Fijn dat de borstvoeding nu goe dop gang is en de niertjes oke zijn. Verder heb ik veel zin in morgen, dan ga ik lekker met mijn moeder naar Sanadome. Lekker dagje relaxen.
Hoi meiden, Mooi weer wat MP's voldaan! Hier de mijne voor vandaag ook weer. Weer goedgekeurd door VK, die voorspelt dat mijn kindje toch wel 7-8 pond zal zijn?? Zeker geen 2900 dat zou haar echt heeel erg verbazen. Ach, ik vind t prima, ik zal deze er vast ook uit kunnen persen. Nou, gisteren is dus zonder bevallingsperikelen verlopen. Geen enkel voorteken. Nu dus langer zwanger dan van Daniel, wel raar hoor. Nou, ik ben wel in voor wat babynieuws, soooo who's next!!??? @savannah: wij zijn allemaal heeeeel benieuwd naar een fotootje en hoe het gaat. Kraamweek voor jou ook alweer afgelopen! Wat gaat het snel. Hopelijk gaat alles goed! Groetjes, Jem
Hi! Nog steeds geen babynieuws hier?! @LadyInRed: Gelukkig ligt de baby nog met zijn hoofdje naar beneden. Duim met je mee dat hij zo blijft liggen. Heel veel plezier bij Sanadome ! Heerlijk zeg om nog even zo te kunnen relaxen. Ik heb afgelopen dinsdag een zwangerschapsmassage gehad. Dat was zo fijn, echt genieten. Onze dochtertjes zijn bijna even oud. Ik denk dat die van mij het behoorlijk lastig zal hebben na de komst van haar broertje. Dan hoop ik het leed iets te kunnen verzachten met elke dag een klein cadeautje . Zijn helemaal geen bijzondere dingen maar het uitpakken is natuurlijk altijd een feest. @Jem: Was Daniel 2900 gram bij zijn geboorte? Op zich is 7 pond wel gemiddeld maar 8 pond klinkt mij toch ook wel erg zwaar . @verder: gaat zijn gangetje hier. Gistermiddag lekker veel geslapen. 's Nachts lig ik voornamelijk wakker, echt waardeloos. En de voorweeen zijn er nu ook als ik 's avonds in bed ga liggen. Dat had ik de vorige keer ook maar weet niet meer hoe lang van tevoren dat nou begon. MiniJules heeft vandaag voor de tweede keer gezegd dat de baby op woensdag komt. Maar ja, nog genoeg mogelijke woensdagen te gaan. Fijne dag allemaal!
Ha allemaal, Volgens mij hebben die baby's het veel te goed bij ons, ze blijven liever binnen . Hier alles nog steeds hetzelfde, behalve dat ik nu wel graag wil dat het komt. Maar ja, het kan nog even duren he! Morgen is mn zoontje jarig en ik heb eigenlijk geen zin in die drukte. Maar we gaan het toch gewoon vieren voor familie. Hij snapt er nog niet veel van, maar het is natuurlijk wel gezellig voor em. Nou, fijn Weekend allemaal!
Hey meiden, Ja echt wachten op babynieuws hier. Alles ziet er goed uit bij jullie dus laat maar komen die weeën! Hier alles nog steeds heerlijk. Gisteren naar de kinderarts geweest en één van de niertjes is iets vergroot. Zoals het er nu uitziet trekt het vanzelf wel weer bij. We hoeven pas over twee maanden terug te komen voor een echo. Verder alleen in de gaten houden of hij geen koorts krijgt (denk aan blaasontsteking) en verder alleen lekker genieten. Met Jesse gaat het ook nog steeds prima. Hij is niet jaloers en lijkt het alleen maar leuk te vinden. Mijn man is ook lekker een weekje vrij dus dat is wel leuk voor hem. Zo nu hopen dat de zon lekker doorkomt dan kunnen we de tuin in. Nou voor iedereen die van plan is te bevallen van het weekend, Fijne Bevalling!! groetjes
Even weinig reacties van mijn kant. Sanadome gisteren was heerlijk, maar ik had bijna afgebeld, zo moe was ik. Was wel heerlijk ontspannend en erg gezellig. Vandaag bleek dat dat kwam door een flinke voedselvergiftiging. Zojuist voorzichtig een kippesoepje gegeten. De baby blijft gelukkig vrolijk bewegen en ik kan wel zeggen dat ik flink bijgeslapen ben.
Hoi meiden, Hier alles nog steeds rustig. Vanochtend een keer een blote buikfoto gemaakt (van voor en van opzij), omdat ik nu langer zwanger ben dan ooit.. Dat is even schrikken zeg! Ik wist wel dat mijn buik groter was, maar het is verschil met de vorige keer is echt mega. Het verbaast me dat ik niet voorover kukel als ik loop Misschien nog maar wat fotootjes maken buiten, gewoon met kleding eroverheen @jules: jeetje, die voorweeen lijkt mij echt waardeloos! Ik heb nog maar 1 avond een half uurtje hele lichte krampen gehad, daarna trok het weg, verder helemaal géén voortekenen.... en ik slaap eigenlijk prima.. ik hou meer Jemman wakker, want ik schijn ook boos te worden als hij mij 'wakker' maakt, als ik snurk en andere rare geluiden maak of hem sla. Noujaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. @kraamcadeaus voor de oudste: wij hebben een speelkeuken op de kop getikt via marktplaats met allerlei extra assecoires erbij. Die komt na de geboorte van de kleine op zijn nieuwe kamer en dan heeft hij iets nieuws op de slaapverdieping om mee te spelen. @love: en hoe was de verjaardag van je zoontje? Was je trouwens niet bang dat die tweede op dezelfde dag zou komen? Is toch wat minder leuk met verjaardag vieren lijkt mij?? Nouja, geen nieuws gehad, dus ik denk dat de baby er nog zit.. hopelijk dus niet al te lang meer! @ikkemama: mooi dat alles goed gaat met Daan en dat Jesse er ook van geniet! Het weer is geweldig, dus jullie kunnen er lekker op uit. @ladyinred: oei, dat is even schrikken! Je weet maar nooit wat voor effect zo'n voedselvergiftiging op de kleine heeft.... gelukkig beweegt hij nog goed. Heb je er veel last van gehad, als in buikkrampen en overgeven enzo? Of alleen moe? @wachten: hij mag van mij komen, want ik heb er wel meer striae bij gekregen en Jemman moet toch ook meer helpen met het zorgen voor Daniel, maar aan de andere kant....... zit nog niet eens op de uitgerekende datum, dus.................. en ik kan nog vanalles, dus ik heb echt geen klagen. Nou, dat was weer een moedinpraatmomentje. Nog effe volhouden meiden!!! Groetjes, Jem
Hey dames, Denk ff kijken of er al nieuwe wondertjes zijn geboren en ja hoor. Ikke Mama en Savannah Van harte gefeliciteerd. Andere dames succes. Hier met up en downs wel vreemd dat ik er ook al weer 1 had kunnen hebben. groetjes van snelly
@Ikke mama: ik niet in ieder geval. Was ik ook nog niet van plan. Mijn buik blijft wel onrustig, maar helaas voornamelijk maag+darmen. Ik dacht gisteren dat het weer over was en deed gisterenmiddag dus veel te wild door een flink ijsje te eten. Dat heb ik vannacht geweten! Maar de baby amuseert zich nog prima. Hij wedijvert met mijn darmen voor de meeste onrust.
Ik ben ook niet aan het bevallen. Niet weer zeg!!! Haha. Gewoon weinig te melden. Ook aan het wachten tot hier weer wat spectaculair nieuws is en we met zijn allen aan de babypraat kunnen. Zet m op meiden. Geniet lekker van het zonnetje. Hoop niet dat het al te warm is voor hoogzwangeren. @Ikkemama, hoe gaat het allemaal? Hoe zijn je nachten? Groeit Daan al een beetje? Hier ontdek ik zo hier en daar een spekkie wat er eerder niet zat dus volgens mij is hij aardig aan het groeien. @Savannah, laat eens wat horen meid. Hoe gaat het en kom eens even pronken met een mooie foto van je meisje. @Snelly, dubbele tijd voor jou. Kan ik me voorstellen. Lief dat je toch af en toe nog even wat laat horen. @Rest, kom maar door met die weeen. Wij willen APRILBABIES!!!!
Hoi allemaal, Daar was ik weer eens. Eindelijk werkt alles weer als het goed is. Ik lees dat ikke mamma inmiddels ook al bevallen is GEFELICITEERD!!! En heb verder niet alles teruggelezen, maar volgens mij is het verder overal nog rustig. Ook hier. Inmiddels 2 dagen over de datum heen, maar de kleine man maakt nog totaal geen aanstalten. Vanmorgen bij de gyneacoloog geweest, alles ziet er nog prima uit, dus afwachten maar weer dan. Vrijdag weer terug en dan gaan ze (weer) toucheren (afgelopen vrijdag zat alles nog potdicht...) en afhankelijk daarvan gaan we kijken wat het verdere plan gaat worden. Roos is met 41,1 geboren, dus we zijn het wachten wel gewend, alleen nu toch wel wat ongeduldiger dan de vorige keer. En hoe is het verder met iedereen. Athalia; Liam gewoon al weer 3 weken!! Gaat inderdaad snel zeg! Leuk hoor!! Maar verder nog geen nieuws van deze of gene? Zal de lijst er eens even bij gaan zoeken, ben ook een beetje kwijt wie wanneer nou uitgerekend is.
Geboortes: 25 maart: Athalia bevallen van Liam, Liam heeft een grote zus. 6 april: Savannah bevallen van Jaidy, Jaidy heeft een grote broer. 6 april: Ikke mama bevallen van Daan, Daan heeft een grote broer Jesse Uitgerekend: 30 maart: Athalia/2e kindje/flesvoeding/jongen 03: Savannah85/2e kindje/borstvoeding/z'huis?/geen vermoeden 13: Sandra82/2e kindje/flesvoeding/ziekenhuis/meisje 17: Otje 1975/2e kindje/flesvoeding/ziekenhuis/jongen 18: Sjanienu1/2e kindje/flesvoeding/zh bevalling/vermoeden jongen 21: Jem/2e kindje/bv/zh/jongen 23: Love47/2e kindje/proberen bv/ziekenhuis bev./verrassing!!! 25: Ikke mama/2e kindje/borstvoeding/ziekenhuis/jongen 27: Jules/2e kindje/borstvoeding/zh/jongen 28: LadyInRed/2e kindje/borstvoeding/liefst thuis/jongen Afspraken: 14/04 Liam gehoortest 15/04 Ikke mama Jarig en bezoek kinderarts 18/04 Jules VK 22/04 Otje1975 afspraak gyn 10/05 Liam eerste keer cb Sandra82 heeft al een zoon zwanger van een dochter Otje1975 heeft al een dochter (okt 2008 ), zwanger van een zoon Ikke mama heeft al een zoon (aug 2009),zwanger van een zoon Jem heeft al een zoon (juli 2009), zwanger van een zoon Jules heeft al een dochter (jan 2009), zwanger van een zoon LadyInRed heeft al een dochter (jan 2009), zwanger van een zoon Love47 heeft een zoon (april 2009) , zwanger van een ????? Onze sterretjes: * 21-04-2011: Mimi1982 * 20-04-2011: Snelly Als tranen een trap konden bouwen en verwachtingen een brug Dan klom ik hoog de hemel in en nam je mee terug. Ik heb de lijst even met mijn afspraak van vrijdag aangevuld. En dan staat die weer even op een van de recente pagina's. Hopelijk snel weer wat nieuwe geboortedata erbij
Ha meiden, Hier ook nog geen baby-nieuws of iets in die richting ! Heb echt geen zin om nog een week ofzo te moeten wachten, maar ja.. Als de kleine er niet uit wil zit er niets anders op he. Ik ben veel gewoon binnen (of buiten), heb geen zin meer om steeds weg te gaan. Ben heel de ochtend misselijk geweest, echt vervelend. Het is nu na het eten wat minder, maar als het vanmiddag weer erger wordt bel ik misschien de vk even. Voel me verder best goed, geen hoofdpijn ofzo, maar vindt het wel een beetje raar. De verjaardag van mn zoontje was heel gezellig. Hij heeft echt genoten, en is natuurlijk lekker verwend. Ik ben toch wel blij dat deze niet op dezelfde dag geboren is, hebben ze straks ieder een eigen verjaar-dag. Nou, ik hoop snel baby-nieuws te kunnnen melden! Andere hoogzwangeren, nog effe doorbijten! En de bevallen meiden, doe het lekker rustig aan!
Hi! Ook hier nog geen baby hoor! Al dacht ik zondag even dat we een dag later zeker een baby zouden hebben. Maar helaas, weer een hele tijd behoorlijk wat voorweeen maar niets van het echte werk. Al vond ik dit toch al behoorlijk vervelend. @Love: nog gefeliciteerd met je zoontje. Toch fijn inderdaad dat ze straks allebei op een andere dag jarig zijn. @Athalia: Liam al 3 weken! Wat gaat dat ontzettend snel zeg. En de rest van ons maar wachten en wachten en wachten...... @Otje: jullie knul heeft er echt geen zin in. Spannend dus vrijdag. Maar misschien is het toucheren niet eens meer nodig. Ik hoop het voor je! @LadyInRed: hopelijk gaat het al wat beter met je maag/darmen. @Jem: ben jij soms aan het bevallen??? Geniet maar van het zonnetje allemaal!
Heb Jem om 12 uur nog aan de telefoon gehad. Toen nog geen gepuf gehoord. Voor Jem zet ik in op vannacht of morgen.
Haha, kort berichtje van mij: hier nog geen vuiltje aan de lucht. Wat grappig zeg, zitten we allemaal op het wachtbankje. We gunnen het elkaar en onszelf zo, maar ja, we moeten lijdzaam afwachten. Behalve LadyinRed dan, maar ik hoop voor jou dat je het niet zat raakt en dat de kleine er dan al is! Ga zo voorbereiden voor het eten, zodat we vroeg aan tafel kunnen. Jemman rijdt vanavond met Daniel naar opa en oma in Zeeland, zodat ik tot donderdag in de loop van de dag rust heb. Jemman komt diezelfde avond/nacht nog terug. Dan zou het theoretisch dus helemaal perfect zijn om te bevallen......... Ik hoop dat de voorspelling van Athalia werkelijkheid wordt, maar ik vrees met grote vreze!!!! Groetjes, Jem
Tja, ik wil zo langzamerhand ook wel babynieuws, maar die kleine man van ons zit nog veel te lekker bij zijn moeder volgens mij.... Dus hier nog steeds helemaal niets. Morgen weer naar de gyn en dan bespreken hoe lang we het nog door laten lopen voordat ze me gaan inleiden... Ben benieuwd! Hoop stiekem morgen al wat ontsluiting te hebben, maar goed, het is nog zo rustig dat ik er bang voor ben... Maar inderdaad, verder al babynieuws???