Mijn werkgever weet dat ik vrijdag naar de gyn moet, maar daar was ik al voor het stoppen met de pil onder behandeling, dus dat scheelt! Ik weet alleen niet wat ik moet zeggen als ik dan de week erna weer naar het zh moet.. Het is allemaal al spannend genoeg, vinden jullie niet? Vrijdag is het trouwens cyclusdag 12 voor mij. Ik moest ook op dag 3 met Clomid beginnen. @ Sweet: De diagnose pcosis vaak een combi van een echo met meerdere ongerijpte eicellen en afwijkende hormoonwaarden. Ze hebben het ook wel eens over de 'kralenketting' die ze zien op de echo. Google maar eens op 'pcos echo' en dan afbeeldingen. @Eems: Dat geborrel en menstruatiegevoel kan zeker door de Provera komen. Helaas kwam bij mij 4 dagen na het laatste pilletje pas de echte bloeding op gang. Ik hoop voor je dat het bij jou sneller gaat! Over het vertellen van het goede nieuws heb ik al heel vaak gedroomd Grapjes als een bus slagroom en een pot augurken ligt mij wel Maar ik weet nog niet precies hoe ik het zou willen doen. En jullie?
Ik vind het inderdaad ook al spannend genoeg! Daarbij ook nog erg persoonlijke informatie dus als het even kan vertel ik het liever niet aan m'n werkgever. Mijn gyn vertelde dat het ook kan zijn dat je geen bloeding krijgt na provera. Maar hoe weet je dan wanneer je met clomid moet beginnen..? Ik weet namelijk niet precies meer wat ze zei:s jullie een idee? Anders maar weer even bellen. Haha een pot augurken en slagroom, leuk! Heb ook weleens gehoord over nieuwe kleuren (roze of blauw) voor de muren uitzoeken van de 'studeerkamer' samen met toekomstige opa oma ed. Zou het leuk vinden de reacties te filmen maar dat lijkt me lastig in de praktijk!
Heel spannend is het inderdaad! Ik durf er niet over te fantaseren, bang dat t ongeluk brengt ofzo Geen bloeding na provera? Er staat volgens mij in na Max 10 dagen. Als je het dan niet bent zou ik gewoon naar de gyn bellen. Want dan kun je niet beginnen met clomid. Ik werd na 4 dagen ongesteld. Volgens mij worden de meesten gewoon ongesteld hoor!
Als je geen bloeding krijgt, even een zwangerschapstesten doen. Negatief? Dan ligt het er aan hoe dik je bms is. Onder een bepaald aantal mm mag je direct beginnen met Clomid. Die dag telt dan als cyclusdag 3. Maar de meesten krijgen inderdaad wel een bloeding hoor. No worries Nog minder dan een week voor je NOD Shia! Voel je al wat anders? @ Sanne: weet jij al een NOD ?
Nee ik voel niks bijzonders, helaas! Ik durf er ook niet op te hopen omdat de samenlevingstest negatief was... Vrijdag uitslag van bloedonderzoek (of m'n eisprong wel goed was) en uitslag van het zaadonderzoek dat bij m'n vriend gedaan is. Spannend... Ben echt bang dat het niet goed blijkt
Vol goede moed en sleept mij er door heen. Hihi. Natuurlijk zitten we nog niet lang in de mmm maar voor m'n gevoel is iedere dag te lang! Momenteel zoveel zwangeren om me heen, oneerlijk dat het ons niet lukt... Hoe sta jij erin? Positief of ook wel angstig?
Bedankt voor jullie reacties! Ik moet niet zoveel nadenken haha Shia vrijdag een belangrijke dag voor jou zeg. Hoop dat de uitslagen goed zullen zijn! Dat je niets voelt hoeft niet te betekenen he. Hoe vaak ik op het forum wel niet las dat dames niets anders voelden aan hun lijf en toch echt zwanger zijn! Maar snap je gevoel heel goed hoor. Vind het goed dat je realistisch kan blijven en ga hard voor je duimen vrijdag.
Dankje Eems Hoelang moet je provera slikken? Ik moest 2x per dag voor 5 dagen. Maar ik las hier ook dat sommigen 1 per dag en dan 10 dagen
Ik moet 10 dagen lang 1 tablet nemen. Tot en met zondag. Heb verder geen last van bijwerkingen gelukkig, buiten dan wat borrels en licht menstruatie gevoel. Bij clomid schijnen bijwerkingen wat vaker voor te komen. Hebben jullie dat ook (gehad)?
Eems heeft gelijk Shia! We duimen voor je! Ik ben op dit moment heel opgewekt omdat er niets aantoonbaar afwijkend gevonden is Ook ben ik blij dat ik weinig last heb van de Clomid, en dat we nog maar kort in de MMM zitten want de seks is gewoon spontaan en ontspannen. Ik kan me voorstellen dat er dames op het forum wel een beetje klaar zijn met het 'moeten'. Maar ik kan niet ontkennen dat er een angst is dat de Clomid niet aanslaat. Ik hoop dat dat drukkende gevoel mijn groeiende ei is! Hoe staan de andere meiden er in?
Jeeeeetje! Wat kunnen jullie kletsen zeg, hahaha! Boogy mijn NOD is 16 september. Ik heb stiekem vanmorgen een zwangerschapstest gedaan (8 dpo) en deze was omo wit. Morgen moet ik bloed laten afnemen en donderdag heb ik een telefonische afspraak met de fertiliteitsarts, dan maar even biechten! Met betrekking tot werkgevers en vertellen... Ik heb het verteld aan dichtbije collega's, zodat ze ook begrip hebben als ik tussendoor even weg moet voor een echo o.i.d. Tot nu toe krijg ik het goed gepland, maar het komt ook wel eens voor dat ik inderdaad iets eerder weg moet of later kan komen. Dit is tot op heden gelukkig geen probleem voor mijn collega's.
Haha idd wat gaan de pagina's hier snel.... Wel gezellig hoor Ik heb buiten de nachtelijk opvliegers geen last van de Clomid. Ik heb expres geen bijsluiter gelezen anders heb ik opeens alle kwaaltjes Dat zit dan gewoon tussen mijn oren maar had hier al wel het 1 en ander gelezen qua bijwerkingen en dat scheelt denk ik per persoon! @Boogy ik had dat ook de eerste paar keer voor een echo afspraak de zenuwen gierden door mijn lijf, zou er een eitje te zien zijn en hoeveel vroeg ik mij steeds af. Gelukkig heeft mijn lichaam me daar niet in de steek gelaten en was er tot nu toe elke ronde met 1 echo op dag 13 een mooi eitje van boven de 20mm (staat dus opspringen) te zien. Helaas wil dat niet betekenen dat het dan meteen lukt zwanger te worden. Ik heb de volgende echo afspraak weer gepland en het lijkt te wennen ben er niet meer zenuwachtig om en ik verwacht ook gewoon weer dat het er goed uitziet.
Van de provera had ik niet echt last en van clomid een paar dagen hoofdpijn. Sanne wij hebben bijna tegelijk onze nod! Wat maakt dat je nu al getest hebt?
Ik had ook nachtelijke opvliegers en ik was behoorlijk snel aangebrand Belangrijke data coming up! Vrijdag 12 sept: uitslag eisprong + zaadtest Shia Mijn eerste follikelmeting Zaterdag 13 sept: laatste pilletje Provera voor Eems Maandag 15 sept: NOD Shia Dinsdag 16 sept: NOD Sanne Woensdag 17 sept: echoafspraak Sweetnesz
Wel fijn dat je nu dat vertrouwen in je lichaam gevonden hebt Sweetnesz. Een gerijpt ei betekent inderdaad niet dat je meteen zwanger wordt, maar het is in ieder geval een begin Ik lees overal op het forum "ik zit in ronde .." Maar ik heb het gevoel dat ik pas in ronde 1 zit bij een goede eisprong. Nu doe ik dus nog niet mee. Te vergelijken met zwemmen op het droge, ik kom nergens Ben je nu ook weer klaar met de Clomid voor deze ronde? Sanne, hoe is het gegaan vandaag? Heb je gisteren getest omdat je al iets dacht te voelen of zomaar? Even het lijstje bijwerken: Vandaag: Sanne bloed prikken Donderdag 11 sept: belafspraak fertiliteitsarts Vrijdag 12 sept: uitslag eisprong + zaadtest Shia & Boogy eerste follikelmeting Zondag 14 sept: laatste pilletje Provera voor Eems Maandag 15 sept: NOD Shia Dinsdag 16 sept: NOD Sanne Woensdag 17 sept: echoafspraak Sweetnesz
Ik heb getest omdat ik ontzettend veel kwaaltjes heb, maar ik vraag me af of dit niet gewoon nog een nawerking van de Clomid is. Pijnlijke tepels, huilbuien, misselijk... Bloed is vanmorgen afgenomen en ze hebben helaas verkeerd geprikt. Nu dus een dikke, pijnlijke arm! De uitslag krijg ik morgen, dus dat is nog wel even spannend. Wat leuk dat we allemaal een beetje tegelijk lopen!
Had je al eerder pijnlijke tepels? En misselijkheid? Ik heb dat namelijk niet! Krijg je morgen te horen of je ei goed gesprongen is of hebben ze een zwangerschapstest op je bloed gedaan?