Mag dit weeen zijn?

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Roosje08, 12 sep 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Roosje08

    Roosje08 Actief lid

    23 sep 2007
    302
    0
    0
    Den Haag
    Hai damens,


    Ik heb sinds 13.00 heel erg last van harde buiken. Ze kOmen om de 10-15 min terug. Het is ook pijnlijk het drukt helemaal onder in mijn buik en rug. Ik zit al van 13.00 te rusten op de bank maar gaat maar niet over.

    Wat mag dit zijn voorweeen of echte weeen?
    Zal ik toch even de VK bellen.. Maar zo is het voor niets en dan heb ik ze weer lastig gevallen ( ik bel wel vaker :) )

    Alsvast bedankt voor jullie antwoorden

    Liefs hilal
     
  2. knorretje21

    knorretje21 VIP lid

    1 jan 2008
    5.805
    0
    0
    `zal gewoon even bellen :)
    en je valt ze niet lastig daar zijn ze toch voor:)

    voor de zekerheid zal ik even het laten controleren :)
     
  3. mimi1981

    mimi1981 Fanatiek lid

    10 okt 2007
    3.285
    0
    0
    Gewoon even bellen hoor. Het kan voorweeen zijn maar je weet het nooit. Ik dacht dat je dat eerder had voorweeen.
     
  4. ik23

    ik23 Lid

    9 dec 2007
    37
    0
    0
    ik weet niet of je al gebelt heb?
    misschien een tip spring even onder de douche als het weg trekt zijn het voor weeen blijven ze heb je best wel eens kans dat het niet meer lang op zich laat wachten.

    maar ik zou gewoon ook even bellen als je het niet vertrouwd
    succes
     
  5. Roosje08

    Roosje08 Actief lid

    23 sep 2007
    302
    0
    0
    Den Haag
    Ik heb niet gebeld, ik dacht ga eerst effe onder een warm douche.. Harde buiken zijn minder geworden. Gelukkig is het pijn minder alleen last van mijn onderrug..
    Ik wacht gewoon af als het erger wordt bel ik wel op.. Op dit moment is het alleen nog mijn rug.

    liefsss hilal
     
  6. mimi1981

    mimi1981 Fanatiek lid

    10 okt 2007
    3.285
    0
    0
    Hou het in de gaten he. Want sommige hebben rugweeen in plaats van buikweeen.
     
  7. KanjerB

    KanjerB VIP lid

    24 apr 2007
    5.097
    0
    36
    Ik ben nog nooit bevallen weet niet hoe weeen aanvoelen hihi maar hou het in de gaten. En als je denkt van goh wat is dit gewoon de vk bellen. Je valt ze echt niet lastig (ahahahah zeg ik zelf want bel ook wel vaker hihihi )
     
  8. Moesje78

    Moesje78 Fanatiek lid

    26 apr 2006
    2.177
    1
    0
    echte weeen herken je straks echt wel hoor meid, en dan ben je nog op tijd met bellen. Gewoon even geduld hebben.
     
  9. ik23

    ik23 Lid

    9 dec 2007
    37
    0
    0
    dat is niet bij iedereen zo :(
    ík herkende ze niet ik wist pas van o het is begonnen en toen kreeg ik gelijk persdrang en toen was mijn zoon binnen 20 min op de wereld :D
     
  10. Jippie

    Jippie VIP lid

    3 feb 2007
    11.784
    776
    113
    Misschien een tip: Als je zulk soort weeën hebt, kun je het beste in bad gaan of gaan douchen. En dan proberen te ontspannen. Als de weeën doorzetten of erger worden, dan zijn het echte weeën. Als de weeën juist stoppen, dan zijn het voorweeën.
     
  11. farfan

    farfan Actief lid

    5 jul 2007
    324
    0
    0
    verzorgende
    deventer
    Hoi hoi,

    Dit had ik vannacht dus ook zo'n gevoel. Eerst begon het gisteravond met erge pijn in mijn bovenrug tussen de schouderbladen. Heb daar een warme kruik opgelegd en toen zakte het na het innemen van een asperientje weg. Denk niet dat dit voorween waren gewoon een fikse pijn ineens.
    Maar later in de nacht begon het met ook menstruatiepijn in mijn onderbuik en doortrekkend naar mijn rug en benen. Denk dat dit voorweeen zijn geweest want heb nu nergens meer last van.

    Liefs Farfan
     
  12. Moesje78

    Moesje78 Fanatiek lid

    26 apr 2006
    2.177
    1
    0
    dan ben je wel een uitzondering hoor meid!~ ;)
     
  13. ik23

    ik23 Lid

    9 dec 2007
    37
    0
    0
    ja dat is ook zo!
    ik ben een van de gelukkige ;)
    was ook binnen 3.5 uur klaar dus ik kan gewoon van geluk spreken dan toch?
     
  14. Moesje78

    Moesje78 Fanatiek lid

    26 apr 2006
    2.177
    1
    0
    Nou, ik hoop dat ik het deze keer ook zo mag doen....
     

Deel Deze Pagina