Cadeauinspiratie 4 jarige zoon

Discussie in 'Peuter en kleuter' gestart door Dubbelgeluk, 6 sep 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Dubbelgeluk

    Dubbelgeluk VIP lid

    18 mei 2013
    13.104
    12.085
    113
    Onze zoon heeft een enorme waslijst aan wensen voor zijn verjaardag. Deze komen natuurlijk op zijn verlanglijstje te staan. Echter willen wij hem als ouders een mooi cadeau geven en we komen er niet helemaal uit. Wie heeft er inspiratie voor ons? Hij heeft al:
    - een fiets
    - een step
    - skates
    - kleine skelter, we overwegen de Buddy, maar hij pakt eerder een fiets;
    - binnenspeelgoed hebben we meer dan genoeg

    Hij vraagt veel lego junior, of lego city vanaf 5 jaar oud. Maar dat zijn erg leuke cadeaus voor de opa’s en oma’s en ooms en tantes.
     
  2. owly

    owly VIP lid

    19 aug 2013
    22.349
    10.310
    113
    Wij hadden dit jaar ook er plan om 1 groter cadeau te doen maar we konden niks bedenken dus kreeg hij kleinere cadeautjes van zijn favoriete held (Buzz Lightyear) hij kreeg een rugzak(toy story)drinkbeker, broodtrommel (toy story) Lego setje van toy story en een heel leuke dekbedovertrek van de ruimte die licht geeft. Wat was hij blij!

    Onze uk kiest ook Lego voor maar ook niet alleen junior, hij volgt het stappenplan goed dus kan hij rustig moeilijkere maken. Wij vinden het ook geen straf om te helpen.:D
     

Deel Deze Pagina