Kleine slaapkamers

Discussie in 'De lounge' gestart door missym, 24 jan 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Vanilla

    Vanilla Fanatiek lid

    10 jul 2006
    1.373
    0
    36
    De kamer van onze dochter heeft praktisch deze afmetingen. Nu als babykamer is het te doen (kleding voor een groot deel in de kast van haar broer en rekening gehouden met commode) maar voor straks voorzagen wij wel problemen. De andere 2 slaapkamers hebben wel een behoorlijk formaat overigens.

    Wij hebben besloten te gaan verhuizen, eind februari krijgen we de sleutel.

    *edit* foto ff draaien! krijg dat nooit voor elkaar op de ipad ;)
     

    Bijgevoegde bestanden:

    • image.jpg
      image.jpg
      Bestandsgrootte:
      24,5 KB
      Weergaven:
      31
  2. dekilene

    dekilene Niet meer actief

    Wij hebben ook een huis met hele kleine slaapkamers en schuine daken.
    ik zou verder kijken.
     
  3. yoghurt

    yoghurt Bekend lid

    31 jan 2011
    513
    58
    28
    Brabant
    Waar een wil is is een weg zeg je al.

    Wij hebben ook geen groot huis met kleine kamers maar er zijn zoveel mogelijkheden.
    Probeer vooral in de hoogte te werken.
    Gebruik bijv een deur als opbergen door er leuke bakken tegenaan te maken.

    Succes ermee.

    Ik heb helaas geen foto nu omdat we alles aan t omgooien zijn boven, dus t is een chaos nu...
     
  4. Kuki

    Kuki Fanatiek lid

    12 dec 2006
    3.195
    225
    63
    Gelderland
    Denk ook goed na voor je een hoogslaper aanschaft. Het lijkt oh zo ideaal, maar ik spreek uit ervaring: het bed verschonen en weer opmaken is altijd een ramp!
     
  5. allwoman

    allwoman VIP lid

    29 jan 2008
    5.589
    0
    0
    bezig bijtje
    True that!:D
     
  6. masu

    masu VIP lid

    5 jan 2010
    7.185
    0
    0
    Brabant
    Wij hebben 1 klein kamertje, wat denk ik 2 bij 3 is. Ik heb er zo geen foto van, maar kan die straks wel even maken. Hij wordt nu gebruikt als waskamer en dit wordt dan binnenkort de babykamer. Als de baby dan groter is, creeren we een slaapkamer op een deel van onze zolder (die gelukkig groot is) en wordt de kleine kamer weer waskamer.

    Ik denk dat TS vraagt naar foto's/oplossingen hoe efficient om te gaan met zo'n kleine kamer. Alle adviezen zijn ongetwijfeld heel goed bedoeld, maar dit is niet wat ze vraagt.
     
  7. Yummy

    Yummy Fanatiek lid

    7 jan 2011
    4.571
    8
    38
    Brabant
  8. missym

    missym VIP lid

    14 mei 2006
    7.750
    12
    38
    De jongens slapen nu samen op 1 kamer in een stapelbed en verschonen is idd geen pretje.

    Dank voor de tips, in de hoogte werken is denk ik wel een goed idee.

    Het is klein, maar dat is een keuze. Grotere kamers is gewoon een duurder huis en de jongens op 1 kamer houden is nu prima, maar voor later minder fijn...

    Keuzes maken en wij gaan zoals t er nu uitziet voor kleinere kamers, maar wel allen een eigen plekje!
     
  9. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    8 okt 2006
    34.240
    7.282
    113
    Vrouw
    Brabant
    Als je het ziet zitten, zou ik het gewoon doen! Hier 3 slaapkamers, Lisa heeft het kleinste kamertje van ongeveer 2,50 bij 1,80. Met 2 schuine wanden (voor de helft van de korte kanten zeg maar). Ze heeft een groot bed met laden en haar kledingkast staat in onze kamer. Ze heeft een klein speelhoekje met gordijntjes waar ze weleens in slaapt :). Gaat prima zo en ik voorzie eigenlijk ook geen problemen. We hebben een zolder met bureau waar ze evt later aan kan leren. Maar ik leerde zelf altijd op mijn bed dus misschien heeft ze het nauwelijks nodig ;). Eva's kamer is ongeveer 3 bij 3,5, onze kamer is ongeveer 3,5 bij 4? met een hap eruit ivm een vaste kast. Zal als ik op de pc zit wat foto's plaatsen.
     
  10. suus1983

    suus1983 VIP lid

    10 okt 2006
    50.505
    36.456
    113
    Daar heb je ook gelijk in! Wat ik erg handig vind is om de bedden zoveel mogelijk onder het schuine gedeelte te zetten en dan een bed met lades te kopen zodat je daar flink wat troep/speelgoed in kwijt kunt. Of kijk of het mogelijk is om schuifdeuren onder het schuine gedeelte kunt maken zodat je daar bergruimte hebt.
     

Deel Deze Pagina