@ Luc, dat het nog zo warm bij jullie is. Hier is het een graadje of 22 en waait het keihard. Ik moet inderdaad proberen me niet zo druk te maken. Je hebt het zelf toch niet in de hand en als het gewoon goed gaat heb je tijd verspilt waarin je ook had kunnen genieten. Heb je dat wel vaker dan, misselijk met warm weer? Nog 15 dagen wachten, poeh poeh, je geduld wordt wel op de vroeg gesteld hè. Ik las vanochtend in het gedeelte van de verloskundige op dit forum ook dat ze zei dat hcg heel lang in je lichaam blijft na een mk. Nog wat meer geduld dus. Maar hoe ga je dat doen dan met de fysio?
@ Dreamer, ik had steeds last van kleine boertjes laten (heel vervelend en ranzig ) en af en toe een beetje weeïg gevoel. Maar wat me het meest opviel is dat ik na de negatieve test elke nacht hele vreemde, levendige dromen had. Verder had ik geen kwaaltjes die ik kon linken met zwangerschap.
Lucinda, ik kom je zo helpen hoor wat moe je gesloopt hebben ? Ja ik rook wel.. was eerder een stevige roker, sinds we bezig zijn zwanger te raken ben ik gaan minderen.. helemaal stoppen lukt me nog niet.. mocht ik positief testen gooi ik ze direct weg. Snap niet dat me dat nu niet lukt.. stom he? Dreamerd, wat hou jij het spannend!! Ben erg benieuwd!! Mijn benen voelen zo moe aan he... Heb net 2 kozijnen geschilderd, verder niks.. dit ook bij iemand bekend ?
@ Dreamer... We tellen langzaamaan de 15 dagen af.... Heb wel met manlief afgesproken dat als ik echt boven de pot hang dat we dan eerder testen En wat maak jij het spannend zeg!!!! Ben zo benieuwd of je zwanger bent @ Evelientje, hier 28.1 graden binnen en buiten strak blauwe lucht en stralende zon. Ja, door de EDS is het bindweefsel in mijn maagdarmkanaal ook aangedaan en ben dus heel snel misselijk en darmklachten... Geen idee wat ik met de fysio moet Ik ga eens even het stukje bij de verloskundige lezen, dankje voor de tip Die dromen hoor je vaak zeg! Jij dus ook En inderdaad, ook al is het heel spannend, lekker genieten van je zwangerschap
@ Dptje, dat is lief van je Onze tuin is eigenlijk heel mooi en aangelegd door n tuinarchitect, maar het is niks voor de kids... Wil het tuinhuis eruit en vervangen, alle siermuurtjes, fontein en haagjes eruit, zodat het een lekker groot grasveld met speeltoestellen kan worden voor de kiddies Goed van je dat je gaat stoppen met roken, uiteindelijk zal het je vast lukken , helemaal als je zwanger blijkt. You go girl!!! Hmmm, geen idee van je benen. Wellicht de hitte?
Nouuu evelientje, die dromen herken ik wel! Ik droomde woensdag op donderdag dat m'n overleden opa in het verzorgingstehuis was en me aanvloog met de vraag waar sinterklaas was? (hij was erg dementerend al voor hij overleed dus das de enige link die ik kan leggen met het sinterklaas gebeuren haha), donderdag op vrijdag droomde ik ineens dat k emt een andere man in bed lag? :O En ook alsof het heel werkelijk was ben ik dus na de twee dromen wakker geworden..
Ooohhh Dreamer, dat klinkt heel goed moet ik zeggen. De vage dromen herken ik zeker. En dat je direct wakker wordt na of tijdens die droom had ik ook. Normaal droom ik helemaal niet zo veel en al helemaal niet zo raar of herinner ik het me gewoon niet meer. Dus dit viel me echt enorm op. Ik heb het opgezocht en de verklaring hiervoor was dat het slaapritme van zwangere vrouwen veranderd en je dus heel snel wakker wordt. Wat spannend!!!!!!!
Dptje, dat stoppen met roken gaat je vast lukken. Heel goed dat je nu al geminderd bent hoor. En geloof me als je er eenmaal vanaf bent is het zo heerlijk om een niet-roker te zijn. Ik moet er niet aan denken ooit nog afhankelijk te zijn van een sigaret.
@ Dreamer, heftige dromen inderdaad... Hier trouwens ook gekke dromen, droomde dat ik in verwachting van n drieling! @ Evelientje, slapen doe ik ook al n paar dagen slecht... Maar goed, dat wijt ik ook maar weer aan de hitte... Manlief is gelukkig ook gestopt met roken en hij is er nog elke dag blij mee
Goh Luc, jij ook al van die vage dromen en licht slapen? Wie weet ligt het helemaal niet aan het weer Oh, ik zei net nog dat ik nog niets heb gekocht, staat de postbode voor de deur met een pakje. Helemaal vergeten. Ik had gisteren toch al wel wat besteld, ik kon het niet laten:
Leuk Evelientje!!!!!! Waar heb je hem besteld? En staat er ook info over de groei in enzo? Ik zal eens gaan onthouden wat ik vannacht droom Pffff, lees net bij clear blue dat je zelfs 9 weken na je miskraam niet mag testen , dat is toch wel erg lang... En ondertussen zit ik maar buiten op crackers te knagen en m'n misselijkheid te negeren
Evelientje leuk dagboek! Dpdtje het gaat je zeker lukken om te stoppen meid. Het is al goed dat je bent gemindert. Die gekke dromen heb ik ook af en toe, deze ronde nog niet gehad. Hier zijn de klachtjes ook weer weg haha. Ben nu op mijn werk.
hahaha 8 dagen klinkt nog erg lang Vind het eerst wel goed zo. Toch is het zeurderig gevoel wel aanwezig nu, maar dat vind ik nog niet zo heel erg
Zeurderig gevoel in je buik Wondertje? Ga je mee aftellen met Dptje en mij dan? Wij moeten nog 15 dagen, dan lijkt 8 opeens veel korter , hoewel ik je helemaal begrijp hoor
@ Luc, een link heb ik helaas niet. Ik weet ook niet meer wat het onderwerp van de vraag was. Maar meer zei ze er ook niet over hoor, de vraagsteller vroeg iets over het herhaaldelijk doen van zw.testen om er zeker van te zijn dat het goed zat met de zwangerschap. De verloskundige antwoorde dat dat zinloos was, omdat een positieve test niets zegt over het verloop van de zwangerschap aangezien hcg zelfs na een miskraam nog lang in het lichaam aanwezig blijft. Maar hoe lang benoemde ze niet. Ze zei er verder niets over.
Ja idd een zeurderig gevoel daar. Ik tel met jullie af die 15 dagen. Wij zijn dan een weekend weg, en we willen wel samen testen mocht het zover zijn. Dus 15 dagen is ook kort toch hihi
@ Evelientje, dankjewel dat je het nog even uit wilde leggen duidelijk zo @ Wondertje, inderdaad! Het valt inderdaad mee, ach wat is 15 daagjes nou? het zijn er alweer bijna 14...leuk dat je mee aftelt Hmmm, hoop dat dat gevoel in je buik positief is! Pfjiew, ik heb n dikke buik! Bbq met patat gegeten (en verantwoord sperziebonen ) was echt teveel! Kids liggen fris gedouched op bed, nu straks lekker genieten. Wat een heerlijke dag was het vandaag!
Hier vanavond patatjes gegeten met een collega. Zo nog een stukje vlaai haha. Een van de bewoners is jarig. Met dit warme weer is het zo verkeerd dus we moeten wel hihi. En wat is idd 15 dagen nog Over 4 uurtjes zijn het er nog maar 14. Ik heb het gevoel wel vaker gehad vlak voor nod toen was het helaas niets. Wil niet al te veel hoop hebben.