Zag hier net een lekker sangria recept staan, maar aangezien ik zwanger ben, geen alcohol voor mij dus. Ik hou normaal van lekkere cocktails met rum enzo. Maar ook dat gaat nu even niet. Zijn er dames die lekkere recepten voor non alcohol cocktails weten met dit lekkere weer?
ik bestelde toen ik zwanger was weleens alcoholvrije wijn en op die site hadden ze ook een soort van champagne/prosecco zonder alcohol. Ik vond ze erg lekker moet ik zeggen
Het is niet echt een cocktail, maar wat ik de laatste tijd vaak maak is frambozenlimonade met bevroren framboosjes. De framboosjes haal je gewoon bij de supermarkt (liggen in het vriesvak). Kan met limonade maken, bevroren fruit erbij (kan ook iets anders dan frambozen zijn) en klaar! Kun je er eventueel nog muntblaadjes aan toevoegen.