Hoi allemaal, momenteel ben ik druk bezig met solliciteren en hoop dat ik binnenkort weer een nieuwe baan mag vinden Ik twijfel heel erg over mijn motivatiebrief/sollicitatiebrief/CV en zou graag met iemand die er verstand van heeft (recruiter/goed in nederlands) even na willen kijken. Kan ik iemand hierover pb-en? Alvast bedankt! Algemene tips zijn ook van harte welkom! Groetjes
Ik heb veel ervaring met sollicitaties (zelf als kandidaat, en als leidinggevende ook vanuit de kant van de werkgever) en ben goed in Nederlands. Als je nog iemand zoekt om te helpen, pb je maar. Succes met solliciteren in elk geval.
Als je nog meer mensen nodig hebt, dan mag je mij ook een PB sturen. Voor mijn werk heb ik ook veel te maken met sollicitatiebrieven en motivatiebrieven. Helaas kreeg ik 3 maanden geleden te horen dat mijn vorige werkgever ging sluiten waardoor ik ook weer op zoek moest naar werk. Ik heb 4 gesprekken gehad en kon kiezen tussen twee bedrijven waar ik mocht gaan werken .