Een paar dagen terug stond zoonlief tegen een stoel aan en ik hoorde geluiden dat ik dacht; ja die is druk bezig in zijn luier! 8) Even later komt ie naar me toe (ik zat op de bank) en zei "poepe". Ik denk: ja tuurlijk jong het zal. Ruiken en ja echt gepoept. Ik dacht; das gewoon stom toeval.... Maaaaaar.....gister zat ie in de box (wij aan het eten), hij speelt lief, gaat ie ineens staan, kijkt me aan en zegt: poepe!! Dus ik denk; nou dat kan toch niet waar zijn he? Ik ga naar hem toe, ruik en ja hoor, gepoept!!! Nou dat vind ik toch echt knap hoor, 15,5 maandjes oud en dan al aangeven dat je gepoept hebt! Vriendlief wist niet wat ie zag haha
dat doet Charlotte ook al een paar weken.... Ze zegt dan 'bah' en het klopt precies elke keer. Goed van jouw ukkie dus ook, ik had geen idee of dat nou vroeg is of niet trouwens maar blijkbaar wel. Mijn man heeft al plannen om het potje klaar te gaan zetten maar dat lijkt me geen goed idee (nu nog uit zijn hoofd praten ).
Oh echt? Nou ik vind het echt knap dat ze dat zo vroeg al weten aan te geven! Mijn vriend zat ook al; nou dan is ie misschien mooi snel zindelijk...en ik heb zoiets van; nee het is mijn laatste baby (ja ik noem hem nog baby hihi) en ik wil nog niet van de luiers af... *erg he*
Mijn dochter begint ook... Als ze gaat 'drukken' zegt ze steeds Bah... Dit zeggen wij ook als we een poepluier verschonen. Bah bah, heb je een vieze luier!
haha wat leuk!! Ik zeg altijd als ie gepoept heeft; heb je poepie daan? En dan herhaalde hij wel eens "poepe".....echt knap hoe die kleine hersentjes werken he!
Ja ik kan het soms echt niet voorstellen dat een baby al zoooo snel onthoudt! Hier bijvoorbeeld, als mijn vriend werken is en ik vraag, waar is ... Doet ze haar handjes op de kop in de lucht.. zo van 'weg'. Als ik vraag wat is hij doen? gaat ze met haar duimpjes langs haar vingers. Dus 'centjes verdienen'. Echt zooo lief. En toch gewoon gek.. Zo jong en zoveel kunnen. Baby's zijn echt een wonder op zich.
Kan idd, Iris deed dat ook rond die tijd. Is vanaf 16 mnd regelmatig op t potje gegaan (gewoon om te proberen) en is rond haar 2e jaar in 3 weekjes zindelijk geworden. Maak er gebruik van zou ik zeggen!!
Mijn moeder zegt ook dat het gewoon kan. Ik was zelf al zindelijk met 1,5 jaar... Voor DAG en NACHT.. Pfff... gevalletje apart denk ik.
Ja maar vroeger is ook niet te vergelijken met nu, zeker niet omdat we nu zulke goede pampers hebben dat kinderen het niet snel vervelend vinden om ze aan te hebben... Hier ook een mannetje wat het al een aantal maanden aangeeft.. Nu roept hij direct "Mama poep" en dan zet ik hem op het potje.. soms op tijd & soms ook niet! Als het niet op tijd is zegt hij "Bahhhhhh mama.... poep in pamper uitttttt"
Het is helemaal niet gek hoor, dat ze het op deze leeftijd aangeven! Heel normaal zelfs eigenlijk.... Dat kids tegenwoordig zo laat pas zindelijk worden, heeft alles met de superabsorberende luiers te maken, die we nu hebben. Maar als hij het nu aangeeft, zou ik er nu wel wat mee doen. Aansluiten bij hem, want doe je dat niet, dan wen je hem eraan dat ie lekker met z'n poepbroek rond blijft lopen en heb je een kansje dat ie er straks juist geen zin meer in heeft. Enneh, je kunt idd zeggen; dan is ie zo snel baby-af, maar als ie vroeg zindelijk is, scheelt dat een HELEBOEL luiergeld! Kun je een hoop taartspullen van kopen,
Onze dame zegt dit al vanaf een maat of 9, ze zegt dan bah. Echt al heel erg vroeg. Alleen als ze bah zegt, dan komt het ook 10 seconden erna, dus niet genoeg tijd om haar met de blote billen op het potje te zetten. Nu laat ze het ook steeds vaker weten als ze heeft geplast. Dus wij gaan binnenkort toch maar eens bezig met de zindelijkheidstraining.
Hier ook... echter gaat meneer ook wel vaak op zn potje zitten, maar dan gewoon als stoel zeg maar ach als het mooi weer is zet ik het potje wel buiten en meneeri n zn blote billen en dan zien we wel!
Mijn dochter zegt dit idd ook van de ene op andere dag sinds een paar maandjes! Poep poep!!! Zo schattig...
en weer...ik rook het al dat zoonlief gepoept had, maar ik dacht: even kijken wat ie doet. En ja hoor, komt na een paar minuutjes naar me toe lopen en zegt: "poepe poepe!"
hoi dames mijn dochtertje als ze gepoept heeft dan loopt ze met de handjes tussen de benen naar me toe dan weet ik al dat ze gepoept heeft poepen doet ze altijd in de gang ze verstopt de eigen altijd we zijn nu wel rustig bezig om op een potje te plassen het is nu goed weer ervoor alleen een onderbroekje aan en een rokje erover en klaar maar ze zet alleen de poppen op het potje zelf gaat ze er niet gauw op zitten en elke keer ben ik te laat zodra je plast dan ren ik met de pot naar haar toe maar ben vaak te laat ik heb een potje met muziek erin maar ach doe het op me gemak ze word a.s maandag 16 maanden gr Citta
Citta ik vind het niet echt 'op je gemak doen' als je je kind met 16 maanden alleen maar een onderbroekje aangeeft & met de pot naar haar toe rent... Dat ze haar poppen erop zet en niet zelf erop gaat, of aangeeft dat ze gaat plassen geeft aan dat ze er nog niet klaar voor is...
@citta, ben het met lovelydk eens. Vind het ook niet echt op je gemak (ken mensen met hetzelfde verhaal die het ook "rustig aan" deden en inmiddels is zoontje van 4 nog niet zinderlijk) Mijn dochter van 16 maanden geeft ook al een paar maanden aan dat ze poep en plas heeft. De laatste weken hebben we een paar keer gehad dat ze poep zei en dat we haar luier wilde doen en er niks in zat. Broek weer aan en verder spelen en binnen 5 minuten kwam er een heerlijke damp af Ze wil ook al een tijdje op de wc als ik ga dus hebben we maar besloten om een potje te kopen (bij de ikea zonder toeters en bellen) En dit weekend heeft ze 4x een plas erop gedaan. Mama plas en toen ik haar erop zetten deed ze inderdaad een plas. Maar nog veeeeeel vaker zit het gewoon in haar luier. Als ze het hier van te voren door heeft zegt ze "plas potje" en wil ze op het potje, als ze door heeft dat ze geplast/gepoept heeft dan loopt ze naar het aankleedkussen en zegt luier Heel schattig en we zien wel of ze het leuk blijft vinden. Hier gaat de luier alleen maar uit als het heel heet weer is buiten en ze in het zwembadje gaat tot die tijd gewoon luier en dan doen we m wel om en af als ze op het potje wilt. Had bedacht om het volgend jaar pas te gaan proberen, maar als ze het nu zelf aangeeft ook prima, en als ze er over een maand niks meer mee doet zal t me ook niks uitmaken.