Jaaaaa 6 weken verder.... maar omg!!!! eerst fittest vandaag.. en daarna nog een heel nieuw progamma er achter aan.... dacht jaaaa daaaahaaaaaag die is gek!!! Ging bijna van me stokkie.... tjah.. t heet niet voor niet insanity denk je dan... maar jeetje!!! Normaal hou ik t aardig vol... wou k gewoon ff kwijt!!! Wie is nog meer in week 6???
Ik heb het een week of 5 volgehouden. Toen gingen we verhuizen en heb ik er niets meer aan gedaan. Maar het is zwaar ja!
NOu die fit test ging prima.. en die max interval ben ik halve wege mee gestopt.... @Jo... wanneer ga je weer beginnen???
Aan mijn kleren te voelen, die nogal strak zijn gaan zitten, zou ik toch op korte termijn weer moeten beginnen .
Ik ben ook tijdelijk gestopt. Zie je na 6 weken ook echt al resultaat? Zolang hield ik niet vol hahaha
Ik was wel een kilo of 5 kwijt, maar had wel mijn eten aangepast en mijn conditie was ook een stuk beter.
Nou conditie is beter.. mijn lijf is strakker en ik hoop dat ook mijn kilo's er gauw afgaan. Gister vrijgezellen feestje gehad met teveel lekkere foute dingen Voel me beter, fitter en zie er absoluut strakker en beter uit. Manlief vind t fantastisch