Mooi hoor kate!! Ik heb nog nooit bij Amazon iets besteld, is toch ook buitenlands? Ik heb mn laatste creative haven boek via the bookdisposary (?? weet niet hoe je het schrijft, maar de links taat ergens in het topic ) besteld. Ik moest er een week of 2,5 op wachten, maar hij was maar 4,75 geloof ik en je hoefde daar geen verzendkosten te betalen! In NL ooit een besteld via de kleurboeken-winkel.nl en daar was hij 8 euro, nog wat. Verzenden 1 euro. Ook niet gek duur...
Bookdepository is idd erg goedkoop en geen verzendkosten. Had 4 kleurboeken voor nog geen 18 euro. Duurt wel wat langer voor je het hebt, maar scheelt meer dan de helft dan wanneer je die boeken hier in nl bestelt.
Bij Amazon kosten ze ook rond de 4 euro per stuk. Is volgens mij ook gewoon veilig om daar te bestellen...
Ik heb bij de Book Depository twee boeken besteld zojuist, hahaha. 4-in-1 Paisley en 4-in-1 Mandala's van Creative Haven... Via PayPal betaald, duurt meestal wel even voor dat verwerkt is, dus ben benieuwd wanneer ik ze in huis heb.
zo ik ben net terug van vakantie en heb heerlijk gekleurd daarzo heeft mij best rust gegeven!!! oja stiften stabilo
Ziet er goed uit cynnie! Hier ook een tijdje geen platen gepost maar heb er weer een stel! Een met stabilo stiften. Beb erg tevreden over deze!
Mooie platen cynnie lekker vrolijk, uit welk boek komen die? Mamajen ik heb dezelfde plaat net af. Lekker bezig geweest druif!mooi gekleurd.
ze komen uit het tweede enige echte kleurboek voor volwassenen bedankt voor de complimenten ik vind patronen wel heel leuk om te kleuren merk ik
Ik heb het eerste deel en het tweede deel wilde ik eigenlijk ook (en die reiseditie eigenlijk ook.....) maar ik heb nu 4 boeken in huis moet eerst daar maar eens heel veel in kleuren! Mamajen ik ga binnenkort foto's van de platen maken die ik gekleurd heb in de vakantie! Ik merk dat ik heel erg van de felle kleuren ben en ook lekker dik kleuren.
Ik heb sinds gisteren de stabilo 68 stiften, vanvond als zoontje op bed ligt ga ik ze testen, had nu die van de hema die van 2 euro, die vond ik niet heel fijn kleuren. maar ga nu weer lekker klussen, druk aan het verhuizen al jeuken mijn handen om ze nu al even te testen.