Heel graag zou ik een onderzoek / talentassessment / .. willen laten doen op het gebied van werk. Ik zit met mezelf in de knoop op dit gebied en kom er niet uit. Een stuk IQ onderzoek zou fijn zijn, verder denk ik aan sterkte/zwakte analyse, enz. Via google vind ik wel wat dingen, maar aangezien de prijzen toch wel hoog liggen, vind ik het ook wel fijn om wat ervaringen te lezen. Heeft één van jullie ervaring met zoiets? Of kun je me iets aanraden? Alvast bedankt!
Oh ik lees mee, ook wel benieuwd naar. Wat ik weet is dat er hele trajecten zijn met loopbaancoaches, ik denk dat dat enorm uitgebreid is en zij meerdere aspecten bekijken. Lijkt mij effectief, wordt soms ook door werkgever vergoed. Kan in de kosten lopen, maar lijkt me enorm waardevol.
Ik heb zo’n traject gevolg met een loopbaancoach. Dat werd me aangeboden toen ik ‘vrijwillig’ bij BJZ wegging. (Het echte verhaal is dat het van beide kanten niet prettig was dat ik een relatie kreeg met C en daar gaf ik ze gelijk in!). Via zo’n coach ben ik uiteindelijk door hen bij de instelling aangemeld en voorgedragen waar ik nu werk Het heeft me veel inzicht gegeven: namelijk dat ik goed ben in wat ik nu doe.
Wauw ja zie je. En fijn dat de kans er was dat het via je werkgever kon. Ik ga middels een vso weg bij mn huidige werkgever, misschien kan ik de transitievergoeding door ze laten betalen aan zo’n traject? Vandaag met de jurist om tafel om het te bespreken. Thanks geeft wel inzicht!
Ik weet niet of je momenteel bij een werkgever zit, maar via je werk kan je t vaak ook gewoon regelen via de opleidingskosten/ persoonlijke ontwikkeling. Gaat doorgaans onder t mom van "benutten van de juiste potenties op de juiste plaats" al zie je m de laatste jaren onder een "exit proces". Het zijn geen goedkope processen inderdaad en ook niet allemaal zijn even geschikt. Ik heb wel een persoonlijkheidsonderzoek gehad bij Insieme, die klopte behoorlijk! Dat was in een burnout traject, kijken waar je valkuilen liggen. Nou perfectionistisch én extreem hoog verantwoordelijkheidsgevoel is wel een valkuiltje...Maar analytisch en procesmatig kwam daar bijv. ook uit. Uiteindelijk doorgestroomd naar BI development, logica patronen, analytisch, beetje designwerk etc.
Officieel Heb ik nog een werkgever, maar heb ontslag genomen per 1 juli. Had al wel eerder gevraagd of hier budget voor was, dat was volgens hem maar erg weinig. Weet niet meer hoeveel. Ik ga Insieme eens googlen. Dankje!