Ja of nee; Het is verantwoord om een kind van 4,5 alleen te laten in bad. In het bad zit een klein laagje water de benen net onder als hij zit. De babyfoon staat ernaast zodat je hem kan horen.
Ik laat mijn dochter van 4 alleen in bad spelen. Ik ben wel in de buurt (boven dus) en hou haar wel in de gaten maar zit niet meer continu op de badrand. Ik vouw de was even op of rommel wat boven. Ze zit meestal te praten en als ik haar even niet hoor roep ik. Of ga ik kijken.
Hangt af als je trap op moet etc zou ik niet doen. 1 verdiping prima ik laat haar ook alleen met open deur vaak: zit dan op bank of aan tafel. Als ik iets hoor ben ik binnen 1 sec bij
Ik laat mijn zoon van 2.9 al vanaf 2 jaar denk ik alleen hij zit in een soort bibabad maar dan rond en kleiner. Soms zit de oudste ernaast maar vaak ben ik aan het opruimen boven of strijken.
Alleen als ik op dezelfde verdieping ben en we samen kletsen/zingen etc. Niet als zij alleen zou zijn en ik geen contact heb. Meestal vouw ik wat was en ruim was op terwijl we dus blijven kletsen of liedjes zingen.
Ligt aan de situatie. Als ik klaar ben met douchen laat ik mijn dochter ook nog even in bad zitten terwijl ik mij aan het aankleden ben. Ik hoor haar dan spelen en ben er 1 kamer naast b
Nee met een andere verdieping zeker niet. Vraag mij af in welke situatie dit nodig is want je kunt er toch bij zitten lijkt me? Maar echt veilig vind ik het pas wanneer ze hun diploma hebben. Mijn dochter heeft bijna haar diploma en ook daar zitten we bij maar ik durf dan wel even op te staan om in de kamer ernaast iets neer te leggen oid.
Ja, maar wij hebben de badkamer dan ook beneden. Vaak ben ik dan in de keuken bezig en de badkamer grenst daaraan. Als het langer dan 20 seconden stil is ga ik kijken, plus dat ik sowieso af en toe check.
Andere verdieping vind ik onverantwoord op zulk leeftijd. Zwemdiploma zal niet helpen als kind hoofd stoot of hete water aanzet per ongeluk etc
Ja ik doe het wel. De jongste mog niet maar mijn dochter sinds ze 3,5 jaar is wel, Wij hebben de badkamer naast de keuken en vanuit de woonkamer kan ik haar gewoon zien als ik de deuren openlaat. Ik ga dan dus rustig de was ophangen afhalen of opvouwen.
Jongste en oudste gaan samen onder toezicht in bad. Als ik de jongste ga afdrogen en aankleden zit de oudste 4,5 even alleen in bad. Maar ik kan dan vanuit de kamer van de jongste in de badkamer kijken en hou contact. Hij kan het prima maar ik vind het niet prettig.
Ik zit er tegenwoordig niet meer de hele tijd bij, maar ik zal niet lang op een andere verdieping gaan zitten. Ik doe bv wel eens de was in de wasmachine op zolder, of ruim wat op. Ze zullen hier trouwens niet heet water aanzetten. Ik ben meer bang voor vallen en verkeerd terecht komen.
Hier ook regelmatig, bij beide. Ik zet bijvoorbeeld de wasmachine aan of vouw wat was weg, leg pyjama's ed klaar. Allemaal op dezelfde verdieping.